Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pod kątem szafy graficznej i zaawansowania to ta strona jest lata świetlne przed innymi. Nic się nie dzieje? Jest przerwa reprezentacyjna i raczej wielu fanów ona nie przyciąga, dodatkowo jest szkoła, a okres weekendu jest jedynym w którym można się spokojnie spotkać/wypić/pograć na boisku więc ludzie nie mają czasu.
Co do ostatniego pomysłu to jest on od zawsze. Chodzi mi tutaj o główny news - tam piszemy o wszystkim co chcemy z reguły, ale w rozsądnych ilościach oczywiście.
0
Bośnia prowadzi już 1-0 z Belgią po trafieniu Dzeko, koleś jest prawdziwą bestią w reprezentacji, szkoda, że nie odnalazł się w City. Liczę, że w Romie udowodni, że jest niezłym napadziorem.
7
http://static.fangol.pl/content/a/f/1/af15a5f145438794b9352d6d41f1e989-554.jpg Już się zaczęły porównania ;-D
1
Bo Real to mniej niż klub ;-)
2
Każdy Anglik płacze, że rynek jest popsuty bla bla bla, a prawda jest taka, że sami psują go najbardziej, jakiś Martial za 50 baniek w United, a wcześniej się mówiło, że Stones za 30 baniek w Chelsea. Polityka transferowa United jest martwiąca, kiedyś gigant SPORTOWY, dzisiaj jedynie FINANSOWY.
7
Jeżeli jesteś Neymarem i grasz w najlepszym klubie na świecie to myślę, że jesteś na wygranej pozycji.
0
W sumie mogliby i nie zarabiać w klubie, taki Neymar z samych sponsorów/marketingu/reklam zarabia trzy razy więcej niż w sezonie.
0
Skoro klub obiecał już w 2016 roku podwyżkę Neymarowi to myślę, że jednak budżet aż tak bardzo nie ucierpi. Klub po całym sezonie pod względem innych wyszedł na plus, dodatkowo mówi się o nowych i lepszych sponsorach. Należy również wspomnieć jak rola Neymara od 2013 roku wzrosła, aktualnie zaraz po Messim jest drugim najważniejszym piłkarzem na boisku. Prawdopodobnie finalista złotej piłki zasługuje na to, by zarabiać tyle.
0
Z przebiegu meczu można wywnioskować że jednak to drugie. Sevilla ich strasznie cisnęła i była strasznie blisko gola a tu bum - Gabi i 2:0. Sprawiedliwszym wynikiem byłby remis.
0
No i 3:0, piękny strzał Martineza. Można obwiniać o ustawienie Beto ale prawda jest taka, że większość bramkarzy by to puściła.
2
Powinno być 1-1 a jest 2-0 :D
1
Pjanic to jest byk, rok temu pisałem o nim i o Kovaciciu jako potencjalnych transferach za małe pieniądze. Jeden odszedł do Realu to chociaż byśmy się o drugiego postarali, bo kosztowałby mało, a poziomem nie odstaje od innych potencjalnych i realnych transferów.
0
Mecz na bardzo wysokim poziomie, szkoda, że poziom sędziowania jak zawsze odstaje do poziomu meczu. Najlepsza liga - najgorsze sędziowanie.
1
Moze mu chodzi o swój klub. W końcu Real Betis :-)
2
Jezus Maria.
1
VERMINATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Sędzia zbrodniarz wojenny.
1
"Takie skakanie brazylijskie to bardziej na plaży niż w Bayernie Monachium" Tomasz Hajto o dryblingu Costy, 2015.
4
Soldado strzela, Falcao strzela. Cuda cuda ogłaszają.
1
Dlaczego podejrzane? Jest to portal bukmacherski dlatego muszą przestrzegać wszystkich zasad nałożonych przez jakieś tam osoby.
0
Ma chłop formę, ostatnio hattrick a dzisiaj taka brameczka z drugim zespołem BPL. Cieszę się, bo liczę że klub Artura zajmie miejsce w środku tabeli ^^
1
Jakościowo to Betis według mnie jest lepszą drużyną od Gijon, zobaczymy czy Benitez wyciągnął wnioski, może jakiś gol im wpadnie :-D
7
Żeby regularnie grać trzeba być w formie. On nigdy nie był w formie aby wygryźć kogoś z dwójki stoperów.
1
PSG w 1/8 już zaciera rączki.
59
Na kogo w grupie nie trafimy to i tak będziemy faworytem. Jedyne czego trzeba uniknąć to wyjazdów do tych dzikusów jak Turcja, Rosja czy Kazachstan bo zaraz jakieś kamienie w dłoń i może być nieciekawie.
14
Wenger: Mogliśmy mieć Yarmolenke
Co do tego, to skąd redaktorzy SPORTu mogliby wiedzieć co Yarmolenko powiedział Wengerowi? Siedzieli pod stołem? :-D
0
Pamiętam jak pisałem po meczu Dynamo z Evertonem(polecam zobaczyć grę Jarmolenki) że po sezonie pewnie zostanie wykupiony gdzieś do Anglii bo się po prostu marnuje na tej Ukrainie. Może się sprawdzi ;-D
1
Taki United może sobie wydać z 200 mln na transfery nie wygrywając żadnego trofeum i nie kwalifikując się nawet do ligi mistrzów. Ktoś kto załatwiał im sponsorów jest geniuszem.
0
Ronnie mówił, że Coutinho świetnie by do nas pasował. Może miał rację; -). Ja na pewno bym Brazylijczykiem nie pogardzil.
3
Słaby mecz ekstraklasy ma średnią oglądalność 200 tys widzów, jedynie klasyk miał rekordowe 470 tys, ale już mecz Legii z Lechem nie wiele mniej, bo aż 407 tys.
Prawda jest taka, że ekstraklasa dla nc+ to żyła złota i każdy rozgarnięty człowiek może wywnioskować dlaczego olali La Lige i wyłożyli mnóstwo kasy za naszą ligę.