Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziennik "La Gazetta dello Sport" wystawił gwiazdki reprezentacjom w skali 1-5. Polska otrzymała 3,5 gwiazdki czyli najwięcej jeżeli chodzi o drużyny w trzecim koszyku i tyle samo co m.in Anglia i Holandia.
0
Myślę, że najciekawszym był transfer Schweinsteingera do United lub Sterlinga do City. Ogólnie narazie w tym roku nie ma żadnej bomby tak jak dwa lata temu Bale lub Neymar, a rok temu Luis i James.
2
Akurat w klasyfikacji wszechczasów Pucharu Króla to my zdobyliśmy je 27 razy, a za nami jest... Athletic z 23 trofeami, a dopiero trzeci Real z 19. Więc nie wszędzie, ale w większości masz racje.
1
A Ter Stegen? Według wszystkich źródeł ma 1,89m więc...:D
4
Ale dominacja drużyn hiszpańskich, o cholercia.
2
Znakomity transfer, koleś może grać jako defensywny, ofensywny pomocnik, również na skrzydle lub na ataku. Dodatkowo biega w każdym meczu powyżej 10 km, niezniszczalny zawodnik pod względem kondycyjnym.
0
Zdecydowanie wolę Sandro jako zmiennika dla Suareza. Llorente jest o rok starszy od Suareza, a my potrzebujemy godnego zastępcy jak już Suarezowi wybije podeszły wiek.
10
Jedziemy na Klubowe Mistrzostwa Świata.
1
Messi, Bravo i Masche bodajże 3 (?) sierpnia, a Dani z Neymarem 30 lipca.
0
Za trzy dni czeka nas świetny mecz, United dzisiaj w pierwszej połowie wyszedł prawie najmocniejszym składem (brak DDG - nie wiem czemu, ale z nami ma wystąpić podobno i Schweinsteingera - niedawno wrócił po wakacjach do treningów, ale w drugiej połowie grał).
U nas oczywiście nie będzie Messiego i Neymara, a na prawej flance zobaczymy Douglasa, a w środku obrony pewnie Bartre i Vermaelena. Jestem strasznie ciekawy postawy Douglasa i czy da radę powstrzymać "młodego CR7" Memphisa Depaya.
0
Pięknie powalczyli Munir i Sandro, a Roberto pięknie wykończył :D
0
Ale się urwał na prawej flance :D
2
A tu bum, Gonzalo "Pipita" Higuain za 70 baniek w Manchesterze.
1
A czym sobie Roberto zasłużył żeby go odsuwać od roli zmiennika? W poprzednim sezonie jak wchodził na boisko to zawsze dawał radę, zmiennik Busiego jest z niego wręcz idealny na tych słabszych rywali, a Samper to kot w worku, który często nie dawał rady ze średniakami z Segundy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie do ligi portugalskiej, a tam jeżeli Samper ma naprawdę talent to zrobią z niego solidnego grajka.
0
My pewnie sprzedamy Adriano za 3 mln, a Perez Illaramendiego opchnie do Anglii za 25 baniek :D
0
Idealny skład. Ujrzeć Vermaelena i Douglasa w jednym meczu ^_^. Liczę na dobry występ i że Belg powoli zacznie łapać formę jak w Arsenalu, bo wtedy był światowym stoperem.
3
Już tak nie przejmujcie się, prawdziwy prezydent jest na swoim miejscu, a wczorajsze wybory to przykrywka...:D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11174964_1506875689352642_4010074355578974432_n.jpg?oh=b5ba44f05fa29ab89afe078f011d3198&oe=5614DFDD
1
Też mnie trochę boli. 95% ludzi pewnie wszystkie informacje wyczytało z mediów, połowa pewnie fałszywa, a i tak łyknęła to jak pelikan. Najgorsze jest to, że jeszcze podważają zdanie socios, którzy jednak mają szerszą wiedzę od nich.
Jako kibic Barcelony życzę prezydentowi udanych rządów i tak też powinien zrobić każdy prawdziwy cule.
0
A obok samolotu limuzyna i karnet ze zniżką 90% na wszystkie mecze Barcelony. :D:D:D
3
Halo, wpisujcie.
2
Dlatego są mądrzy. Na pewno wiedzą o wiele więcej od Ciebie w kwestii prezydenta, miasta, klubu i samych wyborów, więc uszanuj ich zdanie.
0
Sam bym zagłosował na Freixe. Świetnie przeprowadzona kampania, sam kandydat nie jest zamieszany w żadne afery ani nie prowadzi żadnych "wojenek" jak Bartek i Laporta. Dodatkowo bardzo mądrze się wypowiadał w obu debatach.
9
Ja jednak wolę zaufać osobom związanym z miastem, klubem i prezydentem, dlatego jeżeli socios tak zdecydowali to ja w pełni akceptuję tą decyzję a prezydentowi życzę 6 lat udanych rządów.
7
Jakby kogoś interesowało to Roma 6-5 wygrywa w karnych z Realem. Vasquez zmarnował, a szóstego karniaczka wykończył były gracz Barcelony - Keita.
1
Są karne a Ronaldo zszedł po pierwszej połowie. Unlucky.
1
I tak by były. Siatkówka u nich to sport niszowy, nawet nie na drugim miejscu. Do tej pory pamiętam jak dziennikarz pytał się przechodniów w Brazylii czy są zadowoleni z drugiego miejsca na MŚ w Polsce, 70% nie wiedziała, że taki mecz się nawet odbył... :D
1
Ej ej, bo ja chyba też coś przespałem. Gdzie ja umniejszam klasę Ramosowi? Podważam jedynie zdanie Del Bosque o NAJLEPSZYM stoperze, a to, że w Hiszpanii występuje ktoś taki jak Gerard Pique to już nie moja wina. W moim odczuciu Sergio to nadal czołówka stoperów na świecie, ale po takim sezonie umieszczanie go wyżej niż na przykład Pique jest śmieszne.
0
"Sergio Ramos był jednym z najlepszych bocznych obrońców na MŚ w 2010 roku, a teraz jest najlepszym środkowym obrońcą" Del Bosque (@UltraSuristic)
Przecież on nawet nie jest najlepszym hiszpańskim stoperem, a co mówić o byciu najlepszym w Europie. Ktoś tu przespał poprzedni sezon.
0
Pewnie u bukmacherów bezbramkowy remis kurs 1.0 będzie :D
1
No to Casillas bez "s' piłkarzem Realu. Patrząc na ich bramkarzy, a naszych to siła rażenia naszej dwójki jest ogromna w porównaniu z Madrycką.