Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dzisiaj bardzo pozytywny konkurs w Niżnym dla Polaków, przełamanie Stocha, całkiem wysokie miejsca Żyły, Kota, Murańki i Kubackiego. Brakowało tylko do tego punktów Huli który prezentował najrówniejszy poziom ze wszystkich naszych skoczków. Za tydzień magiczny dla naszych Engelberg.
0
Getafe, Espanyol i Granada.
0
Zmiennik dla Alby to konieczność na lato. Rudy gra fatalnie jako lewy obrońca, ewidentnie brakuje mu czegoś na tej pozycji, Francuz zdecydowanie lepiej radzi sobie jako stoper.
29
Komentarz usunięty
0
Oho, będziemy drżeć z tą obroną do końca meczu :D
8
Może nie daje nam tego co oczekiwaliśmy po występach w Sevilli ale pierdolnięcie zostało.
1
Czterech Polaków w pierwszej 20 w serii próbnej. Oby w konkursie było podobnie i wszyscy zdobyli punkty ;-)
1
Dwa mecze z Niemcami w eliminacjach pokazały, że przy odrobinie szczęścia mamy szansę ograć wszystkich. Mamy aktualnie taki skład, takich wojowników w postaci Glika czy Grześka, że to Europa boi się nas, a nie my ich. Jesteśmy najmocniejszą ekipą z trzeciego koszyka według większości Europejskich gazet ;-)
0
4.Arsenal
Kurde, wiem że stare i mało śmieszne ale próbować można! Co do twojego postu to grupa jedna z najlepszych dla nas lecz mam strasznie dziwne wrażenie, że dzisiaj Francja, Włochy i Islandia dla nas ;-)
0
No to jutro losowanie grup na Euro. Jedyne co chciałbym to uniknąć dziczy z Albanii, nie dość, że nikt o nich nic nie wie i mogą być rewelacją rozgrywek to jeszcze rozróby pod stadionem będą, bo wiadomo - islamiści i ich zasady.
Najlepiej by było trafić na Portugalię z pierwszego koszyka i Szwajcarię/Ukrainę z drugiego, z czwartego dawać nam Islandię i wszyscy happy.
1
Co ma jedno do wspólnego z drugim? (wspomniałeś że przez rozróby poziom piłki polskiej jeszcze bardziej maleje)
Tak przy okazji to kibice z Włoch wcale nie są lepsi, wiele to razy się słyszało o podbojach kibiców Juventusu czy Romy? Dla was też bydło lub wieśniaki, czy może lepsze bo włoskie?
1
Twoi środkowi obrońcy mają genialny odbiór piłki, gorzej właśnie z takimi wrzutkami na takiego Rondona(dosyć popularna karta), który ma 190 cm i 91 siły. Wtedy taki Otamendi nie ma żadnych szans przy wrzutce bo jest po prostu za niski i mniej silny od takiego Rondona.
Po drugie pewnie między twoją linią defensywy i ofensywy robi się straszna dziura. Jako tego najbardziej defensywnego pomocnika ustawiłeś Pastore, który może i ma idealny wzrost do grania jako defensywny ale nic oprócz tego. Siła przeciętna, odbiory też słabo, główki też słabo. A jako najważniejszą rzecz ma pracowitość HIGH/MEDIUM co już go dyskwalifikuje na starcie z roli defensywnego gracza.
Z tych graczy co masz na ławce za Pastore dałbym Pereza, może nie ma warunków fizycznych doskonałych, ale ma wytyczne MEDIUM/HIGH, więc na pewno lepiej by łatał dziury.
0
Godin? Jeden z najlepszych stoperów na świecie, nie sądze, że odszedłby z Atletico gdzie co mecz gra pełne 90 minut na Barcelone, gdzie miałby niepewny skład.
0
Dokładnie ;-)
Wyjazd do Sevilli, Valencii, Madrytu (podwójny) i Bilbao zaliczony. Od stycznia powraca Turan i Vidal i wszystkie ciężkie mecze gramy u siebie.
2
No i skończyliśmy tak naprawdę cykl arcytrudnych meczów w lidze, przez kolejne 5 spotkań ligowych naszymi rywalami będą: Deportivo, Sporting Gijon, Real Betis, Espanyol i Granada. 17 stycznia dopiero zagramy z Athleticiem (Camp Nou)
2
Straciliśmy punkty na własne życzenie, mogło być 5-1 a jest 1-1.
0
No zapierdol Luis :D
0
Powinniśmy mieć już gola.
0
Ostatnio jak gwizdali na Pique to 0:4 się skończyło. Chciałbym podobny wynik.
5
Ciapa Fabregas? Gość jak jest w formie jest w topce pomocników na świecie zjadając i wypluwając naszego Rakiticia. Subiektywna ocena sytuacji.
2
Chyba jedyny mecz ligowy na świecie, kiedy trener i prezes cieszą się z porażki.
Espanyol i Getafe do Segunda.
0
Odegaardowi widzę w futbolu nie wychodzi to się za skakanie wziął.
17
Zatrudnienie Beniteza, afera z Benzemą, przygaszona Maszyna, pogrom na Bernabeu, -6 w grudniu pomimo osłabionego rywala (nadal Turan i Vidal nie mogą grać), prawdopodobne odpadnięcie z Pucharu Króla.
Przedłuzenie kontraktu z Enrique, Suarez z Neymarem miażdżą każdą defensywe, 4 punkty przewagi nad Madrytem (nie białym :] ) historyczny wynik na Bernabeu, awans do kolejnej rundy Pucharu Króla pomimo braku Turana i Vidala, wyjazd w grudniu na KMŚ.
Sezon z dwóch perspektyw ;-).
0
Skoro kolega napisał, że dzisiaj zacnym komentarzem uraczy nas duet Wolski i Orłowski to chyba logiczne, że jest w telewizji. Żebyś się nie spytał gdzie to podpowiem, że tam gdzie obaj komentatorzy pracują. Resztę wywnioskuj.
0
Liga Angielska najbardziej nieprzewidywalną ligą na świecie? Dobre sobie.
0
Samuraj 9 bramka w roku :-D
0
O kiedyś reklama fcbarca.com, teraz rm.pl : p
0
A mógł zanurkować.
0
Zarzuca ktoś jakimiś sopami na mecz Eibar vs Real? ; p
1
Szybki gol może ustawić mecz, zawsze ciężko się grały z Sociedad i dodatkowo ten Rulli...zawsze mecz życia gra przeciwko nam.