0

Ten Sarić to może i sprzedajny jest, ale bramkarz z niego N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-Y.
Zaraz po Omeyerze jest drugim szczypiornistą na bramce według mnie ;-)

0

Ja to już się nie moga doczekać jutra. Najpierw prrzystawka w postaci Wolfsburga z Borussią a na koniec danie główne czyli Barcelona z Athletikiem. I te gwizdy podczas hymnu Hiszpanii od kibicow obu klubów. Coś pięknego

1

Ale Dnipro patolka przy tych rożnych. Jak u nas w poprzednich sezonach

1

Aleix Vidal nie jest wcale taki zły, chociaż musiałby się jeszcze troszeczkę nauczyć. Poziom Alvesa, Carvajala lub Ivanovicia to nie jest, ale z czasem może być coraz lepiej. Należy pamiętać, że chłopak głównie grywał w pomocy lub na skrzydle, to jego pierwszy sezon z nową pozycją na boisku, a szczególnie w Barcelonie mógłby się szybko tego nauczyć, gdyż u nas prawy obrońca to tak jakby dodatkowy skrzydłowy.

8

Nie dziwne, że Hiszpanie chcą zatrzymać Katalończyków i Basków "u siebie". Są to obszary, które są najbogatsze, a podatki nałożone przez Hiszpanów również nie sąmałe.

6

Dokładnie. Baskonia i Katalonia najchętniej odłączyły by się od Hiszpanii i stąd taka fala gniewu wobec Hiszpanii.

4

Skoro wiedzą, że oba kluby jak jeden mąż będą gwizdać podczas hymnu to po jakiego ch*ja go puszczać?

0

Undiano Mallenco arbitrem w meczu z Atletico, teraz madrycki arbiter, jeszcze brakowało Lahoza w meczu z Juventusem.

0

Jeżeli faktycznie Pogba ma przyjść za 90 mln, to ja wolę te 90 mln już rozłożyć na dwa/trzy składniki.

Aleix Vidal/Gaspar + Verratti/Countinho

1

Nie zdziwię się, jeżeli Porto zrobi z naszego Tello drugiego Pedro i sprzeda go nam za 40 baniek za pięć lat jak będziemy szukać "następców" Messiego i Suareza.

0

Lucho przyszedł jako młodzik wśród trenerów gigantów, każdego by satysfakcjonowało jedno trofeum, a on może zdobędzie ich aż 3

Benitez już miał dwa podejścia(Inter, Chelsea) gdzie miał wszystko wystawione na tacy a nie podołał i on jak Lucho ma nagle przebudować cały zespół? Nie wydaje mi się.

4

Z tym Benitezem to niezłe jajca mogą być. Trener jakich wielu. Z tym, że Benitez za czasów Liverpoolu osiągnął całkiem dużo (10 lat temu...) to teraz jest po prostu słabym trenerem. Przejął Inter, który wcześniej zdobył potrójną koronę i jedyne co wygrał to trofea, które wcześniej "wypracował" mu Mourinho (KMŚ i Superpuchar Europy i Włoch) a sam w lidze i krajowym pucharze osiągnął wielkie nic i został zwolniony kilka miesięcy później. Następnie przejął Chelsea (które też w poprzednim sezonie wygrało lige mistrzów!) i znowu pan Benitez nie zdołał nic wygrać, a swój sezon zakończył jedynie z Pucharem Europy, bo zajął 3 miejsce w fazie grupowej ligi mistrzów. Teraz pracuję w Napoli i dla niego to jest idealne miejsce, dobry klub, od którego nie oczekuje się za wiele w kwestii trofeów.



Tak więc Benitez to dla mnie wielka du*a nie trener, więc jak Real go chcę, to pomimo bana transferowego japę będę cieszył z tego "kupna" przez Real jak z własnego transferu.

0

Rekord BHC zostanie pobity już w meczu z Athletikiem w finale pucharu króla.


Co do samego tridente, bezapelacyjnie najlepsze na świecie, a również jedno z najlepszych w historii.

Najlepszy gracz na świecie, najlepsza "9" na świecie i przyszły najlepszy gracz = po prostu MSN ;-)

3

3

Domowe również są podobne do koszulek Arsenalu z któregoś sezonu.

http://www.whoateallthepies.tv/l_thirdshirt.jpg

2

Bardzo ładne stroje, szczególnie wyjazdówki przypadły mi do gustu

0

Bardzo ładne stroje.

0

Za tydzień również będzie świetna atmosfera na pożegnanie Xaviego. Baskowie już raz pokazali, że honor i szacunek to dla nich więcej niż puste słowa.

0

Syna Mathieu to w nocy nawet bez kamizelki odblaskowej bym rozpoznał :D

2

Szkoda, że Xavi pewnie ostatni mecz w lidze zakończy remisem, ale z drugiej strony dobrze, że Deportivo się utrzyma. Lubię ten klub. Klub z tradycjami, historią.

0

Już nawet po wygraniu ligi kradną nam gole :D

0

No i bardzo dobrze, teraz trzeba trzymać kciuki za rywali innych drużyn, którzy również walczą o utrzymanie.

2

Olic i Hamburger 1-0 wygrywa, tym samym opuszczają strefę spadkową, ale inni też nadal grają.

Chciałbym, żeby się utrzymali i podtrzymali passę ;-)

0

Masip i mecz pożegnalny? Z tego co mi wiadomo, do stycznia nie możemy rejestrować nowych graczy, a La Liga wymaga conajmniej 3 bramkarzy w składach, więc taka opcja nie wchodzi w grę.

12

Nie liczcie na Verminatora w pierwszym składzie. Znając życie, to wejdzie w 70 minucie za Xaviego, ale będą oklaski dla obu panów ;-)

1

Gundogan mógłby być idealnym transferem, przed kontuzją brałbym go za tyle pieniędzy z pocałowaniem ręki. Pomimo słabszej dyspozycji jego (ale głównie całego Dortmundu) również za taką kwotę byłby idealnym wzmocnieniem środka pola, poziomu Iniesty nigdy nie osiągnie, ale wystarczy jego poziom z sezonu 12/13 aby ożywić pomoc.

0

Nie będę płakał, nie będę płakał, nie będę płakał.... ;'(

21

Czyli co?

City w grupie, a w 1/8 PSG? Tradycji musi stać się zadość

2

Co najlepsze jest to, że bramki Mathieu i Busquetsa były najbardziej wartościowe w tym sezonie, a każdy po nich tak cisnął w rundzie jesiennej...

1

Pociśniemy ich w drugiej połowie. Żadna drużyna nie wytrzyma 90 minut takim pressingiem jak Atletico w pierwszej połowie. Zobaczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?