Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Sarić to może i sprzedajny jest, ale bramkarz z niego N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-Y.
Zaraz po Omeyerze jest drugim szczypiornistą na bramce według mnie ;-)
0
Ja to już się nie moga doczekać jutra. Najpierw prrzystawka w postaci Wolfsburga z Borussią a na koniec danie główne czyli Barcelona z Athletikiem. I te gwizdy podczas hymnu Hiszpanii od kibicow obu klubów. Coś pięknego
1
Ale Dnipro patolka przy tych rożnych. Jak u nas w poprzednich sezonach
1
Aleix Vidal nie jest wcale taki zły, chociaż musiałby się jeszcze troszeczkę nauczyć. Poziom Alvesa, Carvajala lub Ivanovicia to nie jest, ale z czasem może być coraz lepiej. Należy pamiętać, że chłopak głównie grywał w pomocy lub na skrzydle, to jego pierwszy sezon z nową pozycją na boisku, a szczególnie w Barcelonie mógłby się szybko tego nauczyć, gdyż u nas prawy obrońca to tak jakby dodatkowy skrzydłowy.
8
Nie dziwne, że Hiszpanie chcą zatrzymać Katalończyków i Basków "u siebie". Są to obszary, które są najbogatsze, a podatki nałożone przez Hiszpanów również nie sąmałe.
6
Dokładnie. Baskonia i Katalonia najchętniej odłączyły by się od Hiszpanii i stąd taka fala gniewu wobec Hiszpanii.
4
Skoro wiedzą, że oba kluby jak jeden mąż będą gwizdać podczas hymnu to po jakiego ch*ja go puszczać?
0
Undiano Mallenco arbitrem w meczu z Atletico, teraz madrycki arbiter, jeszcze brakowało Lahoza w meczu z Juventusem.
0
Jeżeli faktycznie Pogba ma przyjść za 90 mln, to ja wolę te 90 mln już rozłożyć na dwa/trzy składniki.
Aleix Vidal/Gaspar + Verratti/Countinho
1
Nie zdziwię się, jeżeli Porto zrobi z naszego Tello drugiego Pedro i sprzeda go nam za 40 baniek za pięć lat jak będziemy szukać "następców" Messiego i Suareza.
0
Lucho przyszedł jako młodzik wśród trenerów gigantów, każdego by satysfakcjonowało jedno trofeum, a on może zdobędzie ich aż 3
Benitez już miał dwa podejścia(Inter, Chelsea) gdzie miał wszystko wystawione na tacy a nie podołał i on jak Lucho ma nagle przebudować cały zespół? Nie wydaje mi się.
4
Z tym Benitezem to niezłe jajca mogą być. Trener jakich wielu. Z tym, że Benitez za czasów Liverpoolu osiągnął całkiem dużo (10 lat temu...) to teraz jest po prostu słabym trenerem. Przejął Inter, który wcześniej zdobył potrójną koronę i jedyne co wygrał to trofea, które wcześniej "wypracował" mu Mourinho (KMŚ i Superpuchar Europy i Włoch) a sam w lidze i krajowym pucharze osiągnął wielkie nic i został zwolniony kilka miesięcy później. Następnie przejął Chelsea (które też w poprzednim sezonie wygrało lige mistrzów!) i znowu pan Benitez nie zdołał nic wygrać, a swój sezon zakończył jedynie z Pucharem Europy, bo zajął 3 miejsce w fazie grupowej ligi mistrzów. Teraz pracuję w Napoli i dla niego to jest idealne miejsce, dobry klub, od którego nie oczekuje się za wiele w kwestii trofeów.
Tak więc Benitez to dla mnie wielka du*a nie trener, więc jak Real go chcę, to pomimo bana transferowego japę będę cieszył z tego "kupna" przez Real jak z własnego transferu.
0
Rekord BHC zostanie pobity już w meczu z Athletikiem w finale pucharu króla.
Co do samego tridente, bezapelacyjnie najlepsze na świecie, a również jedno z najlepszych w historii.
Najlepszy gracz na świecie, najlepsza "9" na świecie i przyszły najlepszy gracz = po prostu MSN ;-)
3
3
Domowe również są podobne do koszulek Arsenalu z któregoś sezonu.
http://www.whoateallthepies.tv/l_thirdshirt.jpg
2
Bardzo ładne stroje, szczególnie wyjazdówki przypadły mi do gustu
0
Bardzo ładne stroje.
0
Za tydzień również będzie świetna atmosfera na pożegnanie Xaviego. Baskowie już raz pokazali, że honor i szacunek to dla nich więcej niż puste słowa.
0
Syna Mathieu to w nocy nawet bez kamizelki odblaskowej bym rozpoznał :D
2
Szkoda, że Xavi pewnie ostatni mecz w lidze zakończy remisem, ale z drugiej strony dobrze, że Deportivo się utrzyma. Lubię ten klub. Klub z tradycjami, historią.
0
Już nawet po wygraniu ligi kradną nam gole :D
0
No i bardzo dobrze, teraz trzeba trzymać kciuki za rywali innych drużyn, którzy również walczą o utrzymanie.
2
Olic i Hamburger 1-0 wygrywa, tym samym opuszczają strefę spadkową, ale inni też nadal grają.
Chciałbym, żeby się utrzymali i podtrzymali passę ;-)
0
Masip i mecz pożegnalny? Z tego co mi wiadomo, do stycznia nie możemy rejestrować nowych graczy, a La Liga wymaga conajmniej 3 bramkarzy w składach, więc taka opcja nie wchodzi w grę.
12
Nie liczcie na Verminatora w pierwszym składzie. Znając życie, to wejdzie w 70 minucie za Xaviego, ale będą oklaski dla obu panów ;-)
1
Gundogan mógłby być idealnym transferem, przed kontuzją brałbym go za tyle pieniędzy z pocałowaniem ręki. Pomimo słabszej dyspozycji jego (ale głównie całego Dortmundu) również za taką kwotę byłby idealnym wzmocnieniem środka pola, poziomu Iniesty nigdy nie osiągnie, ale wystarczy jego poziom z sezonu 12/13 aby ożywić pomoc.
0
Nie będę płakał, nie będę płakał, nie będę płakał.... ;'(
21
Czyli co?
City w grupie, a w 1/8 PSG? Tradycji musi stać się zadość
2
Co najlepsze jest to, że bramki Mathieu i Busquetsa były najbardziej wartościowe w tym sezonie, a każdy po nich tak cisnął w rundzie jesiennej...
1
Pociśniemy ich w drugiej połowie. Żadna drużyna nie wytrzyma 90 minut takim pressingiem jak Atletico w pierwszej połowie. Zobaczycie.