22

Czytałem gdzieś, że w trakcie strajku, żadna kolejka nie może być "odrobiona" w innym terminie, a dodatkowo, jeżeli jakaś drużyna przed dwoma kolejkami będzie w strefie spadkowej może się odwołać do komisji o utrzymanie ponowny sezon w lidze. No po prostu paranoja co się dzieje w tej Hiszpanii.


Dodatkowo, sytuacja kibiców, którzy zbierali przez długi czas pieniądze, aby sobie pojechał na Calderon i zobaczyć mecz. Co z nimi? Przejazd/przelot, cena biletu, hotel - dla zagranicznych ludzi na pewno nie są to małe pieniądze.

0

Dzisiaj jest ten moment dla Pedro aby mógł się wreszcie wykazać, posadziłbym dzisiaj Suareza na ławce, a najwyżej wpuścił od 60 minuty przy niekorzystnym wyniku (stfu stfu)

28

Wow, największy hipokryta go pochwalił. Cuda, cuda ogłaszają...

0

Nawet największy frustrat i hipokryta potrafi czasem docenić geniusz Argentyńczyka. Jak miło ;-)

1

Jeżeli FAKTYCZNIE RAC1 podało taką informację, że Pogba piłkarzem Barcelony od stycznia 2016 to coś musi być na rzeczy, ta rozgłośnia to dla mnie bardzo pewniak w kwestii informacji.

27


Mnie zachwyciła gra Alvesa, idealny w obronie i ofensywie. Ten odbiór i objechanie Alonso przy pierwszej bramce to majstersztyk godny Alvesa z najlepszych jego lat. Ręce same składają się do oklasków. Przedłużać kontrakt z Alvesem za wszelką cenę, budżet Barcelony na pewno nie zbiednieje, a w grze zyska bardzo dużo.

0

Z jednej strony to źle, a z drugiej dobrze. Na pewno szanse na kontuzje są mniejsze, ale osobiście czuje taki mały sentyment do reprezentacji Urugwaju, więc chciałbym, aby Pistolero zagrał

0

Suarez może jechać na Copa America, czy kara nadal obowiązuje go?

14

Nikogo dwa lata temu nie obchodziły nasze kontuzje, więc ja też problemy Bayernu mam głęboko w dup*e. To co zagrał wczoraj pod Messi to jest istna bajka, poezja i piękność w sobie, ta akcja na 2:0 to jest majstersztyk i przejdzie na pewno głęboko do historii z jaką łatwością wkręcił jednego z trzech najlepszych stoperów na świecie.

Oprócz Messiego znakomity mecz Rakitica, najlepszy jego mecz jaki widziałem w Barcelonie. Zdecydowanie na ogromne brawa zasłużył Alves. My chyba nie wiemy co tracimy nie dając mu tego kontraktu.

4

Rakitic jak narazie gra mecz sezonu. Kapitalny mecz Chorwata.

0

Mathieu kontuzja.

4

Wieczór jest bordowo granatowy!

22

Bale swój chłop. Wiedział, kiedy ma wrócić do gry :D

0

Aj Jezu. Mogło być 3.

0

Swoją drogą ładna symulka. Zginęli od swojej broni.

5

Ten sędzia to też niezły widzę jest. Gwizdek w jedną stronę.

0

Wydaje mi się, że Buffon mógł lepiej się tu ustawić

16

Juve jaki pressing, Ramos się gubi co chwilę, dla dobra Madrytu powinien grać na stoperze. Ale co ja tam pisze, jaki dobro Madrytu? DO BOJU JUVE!

0

MORATA! MORATA! MORATA!

0

Casillas zaczyna teatr : D

2

Bale znowu w wyjściowym składzie. Na miejscu Chicharito bym się załamał, rozgrywasz niesamowite mecze, jesteś w formie a za Ciebie wchodzi i tak przereklamowany zawodnik, bo co? Bo Ancelotti ma swoje "niepodważalne BBC"

5

Czy Neuer jest najlepszym bramkarzem na świecie? Nie wiem, jest na pewno najbardziej medialnym i widowiskowym ze wszystkich, głównie przez to, że od nowa wprowadził to co kilkadziesiąt lat temu zapoczątkował Lew Jaszyn, następnie robił Rene Higuita, a teraz robi prawie każdy bramkarz.

Mówie tutaj o grze na przedpolu, grze na takiego "piątego obrońce". Lecz czy można mówić o najlepszym bramkarzu na świecie? Wydaję mi się, że tak - lecz gra innych bramkarzy nie jest tak w tyle jak to miało miejsce przy Buffonie w roku 2006 czy Casillasowi w roku 2010.

0

Brak pucharów z poprzedniego sezonu trzeba nadrobić w tym, taka trójeczka byłaby ładna w gablocie ;-)

4

Ogólnie to kiedy ostatnio był Leo na konferencji prasowej? Ostatni raz to sobie przypominam presezon 2013/14

0

Ah okej, trochę zmyliło mnie zdjęcie pod wynikami. Co do samej punktacji to sędziowie mogą dawać jedynie 9/10 czy mogą dawać niżej, np 7,8?

1

Wytłumaczysz laikowi boksu o co chodzi?

11

Powiedzcie mi jedno, jak klub robiony od 2004r za miliardy dolarów może grać takim beznadziejnym stylem gry?

Wyniki są, ale fanów z taką grą im nie przybędzie. Mourinho bardzo wielki taktyk, a za przeproszeniem obsrał się przed wszystkimi wielkimi z którymi grał. PSG, United, Arsenal, Liverpool - drużyny, które grały lepiej, a Mourinho pokonał ich jednym stylem gry - beznajdziejnym dla widowiska, idealnym dla szachistów.

Bardzo dobrze, że PSG ich wyeliminowało, nie chciałbym oglądać szachów w półfinale ligi mistrzów, jeżeli będą ze wszystkimi dobrymi klubami tak grali to u mnie szacunku nigdy nie dostaną, szczególnie jak widzę grające Rayo z najlepszymi klubami świata.

3

Jestem ciekaw czy te wszystkie gwiazdy przyszly na samą walkę czy raczej pokazania się publicznie

0

Najgorsze jest to, że trener zamiast robić zmianę Krychowiaka to czekał 10 minut, aż mu przestanie cięknąć krew z nosa, a tamci akurat wbili 2 gole :_:

0

Sevilla to może nie wie, że mogą zrobić zmiane i nie muszą grać w 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?