Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie przeczucie, że z Celtą będzie trudniej niż z Valencia czy Sevilla.
0
Dla mnie to jest niezrozumiałe, że mając w składzie jednego z najlepszych prawych obrońców świata, w dodatku młodego (23 lata), Real kupuje gracza, który jest równie utalentowany i tak samo młody jak Carvajal.
I pytanie, który z nich pogodzi się z rolą jedynie rezerwowego?
0
Czemu? Przyznam, że żarcik im się udał, wbijam zmęczony po 16, wchodzę na primeradivision.pl poczytać co nowego w BBVA a tam na głównej taki news, z początku radocha, ale przypomniał się dzisiejszy dzień.
0
Opchnęli za tyle Mangale - ich dyrektor to jakiś geniusz musi być.
3
Alaba wypada na około 7-8 tygodni, więc bardzo możlwe, że jak Bayern wygra z Porto to nie zagra w dwumeczu w półfinale.
1
Neymar ma ogromne szanse na to trofeum za 4-5 lat jak skończy się dominacja Messiego i Ronaldo.
Brazylijczyk jest bardzo medialny co niestety w tym czasie jest dużą zaletą jeżeli chodzi o to trofeum.
6
Pique oraz Messi w jedenastce miesiąca ligi hiszpańskiej.
0
Bardzo mądra wypowiedź z ust Karima, trzeba zawsze wierzyć w siebie, a nie być zapatrzony w innych piłkarzy. Co do Paryżan to pełna zgoda, mają wszelkie możliwości aby nas wyrzucić za burtę, ale oni musieliby wznieść się na najwyższy swój poziom, a my zagrać przeciętnie.
0
Osobiście wolałbym Pelle z Southamptonu.
0
Osobiście nie chciałbym być w miejscu Lowa odnoście wybierania bramkarzy, Niemcy dysponują taką gwardią świetnych bramkarzy, że aż szok.
Osobiście wybierałbym tak
Neuer > Leno > Stegen.
0
Dla mnie nie jest ważne, czy będzie grał/trenował w Katarze, Australii, Maroko czy Gujanie, ważne żeby został z nami do 2016r, a w maju żeby podniósł trzy puchary na Camp Nou.
Xavi to najlepszy pomocnik w historii futbolu, ikona futbolu, Barcelony i Hiszpanii, ale wszystko przemija, nie ma co się rozczulać, trzeba zapie*dalać, żeby nasz Generał miał najlepsze pożegnanie podnosząc wszystkie możliwe trofea.
0
Pepe dostał 9 meczów kary, więc to jakieś ~2,5 miesiąca nie grania w klubie.
11
Ameryka to kraj, w którym piłka nożna jest drugo/trzecio planowym sportem, więc nie dziwne, że koleś nic nie wie na temat piłkarzy.
Ja osobiście spytany o aktualnych graczy z NBA to też jedynie wymieniłbym może z 5 koszykarzy.
3
Jakby komuś się nie chciało czytać, albo szuka informacji o innych klubach, to tutaj jest cała tabelka:
http://static.fangol.pl/content/5/e/3/5e384a0c8121275c370ff083f19e289a-554.jpg
2
Ani on dobry, ani młody - wole zostać z Montoya niż patrzeć na Glena w koszulce Barcelony.
0
Po sezonie na pewno dołączy do 10 ;-)
2
Neymara nie można jeszcze porównywać do legend tego klubu, jakimi są Puyol, Xavi, Valdes czy Iniesta.
0
W tym przypadku to nie jest happysad...
1
No właśnie, a jak wiemy Irlandia gra typową angielską piłkę nożną - gra w powietrzu i długie piłki, więc może jednak wzrost to coś więcej w meczu z Irlandią?..
0
Co do reprezentacji to mamy chyba najwyższą średnią wzrostu licząc pierwszą jedenastkę.
185 cm robi wrażenie, a pomyśleć, że mielibyśmy dodatkowo wysokich skrzydłowych (za Peszko i Rybusa) to byłaby MIAZGA.
Wynik 2:1 dla Białoczerwonych.
0
Tak samo wstyd porównywać Hiszpanie do Słowacji czy Słowenii.
0
Aż trochę wstyd, wszyscy już po golu a jedna z najlepszych reprezentacji na świecie męczy się z Ukrainą na własnym stadionie.
1
Polecam oglądać mecze Juventusu. Morata pięknie rozwinął się pod skrzydłami Białej Damy, a Alcacer zrobił kiedyś ogromny postęp, a aktualnie stoi w miejscu.
1
Czyli 2 lata za późno.
0
Del Bosque powinien odejść po zakończeniu mundialu.
0
Przemysław Tytoń, ale z tych co napisałeś to Fabiański.
0
Nie wiem jak możesz tak śmiało mówić, że Laporta sprowadzi od razu genialnego Francuza o którego bije się pół Europy.
Laporta = więcej nieudanych niż udanych transferów.
1
Z tego co wiem, to Bartomeu ma w rękawie właśnie Pogbe ;-)
4
Powinien nie grać pełnych 90 minut w reprezentacji, aby nie wrócił z pewnym wirusem znanym 'FIFA'
0
Gustujesz w chłopcach macających się po własnym przyrodzeniu publicznie?