0

Mam takie przeczucie, że z Celtą będzie trudniej niż z Valencia czy Sevilla.

0

Dla mnie to jest niezrozumiałe, że mając w składzie jednego z najlepszych prawych obrońców świata, w dodatku młodego (23 lata), Real kupuje gracza, który jest równie utalentowany i tak samo młody jak Carvajal.

I pytanie, który z nich pogodzi się z rolą jedynie rezerwowego?

0

Czemu? Przyznam, że żarcik im się udał, wbijam zmęczony po 16, wchodzę na primeradivision.pl poczytać co nowego w BBVA a tam na głównej taki news, z początku radocha, ale przypomniał się dzisiejszy dzień.

0

Opchnęli za tyle Mangale - ich dyrektor to jakiś geniusz musi być.

3

Alaba wypada na około 7-8 tygodni, więc bardzo możlwe, że jak Bayern wygra z Porto to nie zagra w dwumeczu w półfinale.

1

Neymar ma ogromne szanse na to trofeum za 4-5 lat jak skończy się dominacja Messiego i Ronaldo.

Brazylijczyk jest bardzo medialny co niestety w tym czasie jest dużą zaletą jeżeli chodzi o to trofeum.

6

Pique oraz Messi w jedenastce miesiąca ligi hiszpańskiej.

0

Bardzo mądra wypowiedź z ust Karima, trzeba zawsze wierzyć w siebie, a nie być zapatrzony w innych piłkarzy. Co do Paryżan to pełna zgoda, mają wszelkie możliwości aby nas wyrzucić za burtę, ale oni musieliby wznieść się na najwyższy swój poziom, a my zagrać przeciętnie.

0

Osobiście wolałbym Pelle z Southamptonu.

0

Osobiście nie chciałbym być w miejscu Lowa odnoście wybierania bramkarzy, Niemcy dysponują taką gwardią świetnych bramkarzy, że aż szok.

Osobiście wybierałbym tak

Neuer > Leno > Stegen.

0

Dla mnie nie jest ważne, czy będzie grał/trenował w Katarze, Australii, Maroko czy Gujanie, ważne żeby został z nami do 2016r, a w maju żeby podniósł trzy puchary na Camp Nou.


Xavi to najlepszy pomocnik w historii futbolu, ikona futbolu, Barcelony i Hiszpanii, ale wszystko przemija, nie ma co się rozczulać, trzeba zapie*dalać, żeby nasz Generał miał najlepsze pożegnanie podnosząc wszystkie możliwe trofea.

0

Pepe dostał 9 meczów kary, więc to jakieś ~2,5 miesiąca nie grania w klubie.

11

Ameryka to kraj, w którym piłka nożna jest drugo/trzecio planowym sportem, więc nie dziwne, że koleś nic nie wie na temat piłkarzy.

Ja osobiście spytany o aktualnych graczy z NBA to też jedynie wymieniłbym może z 5 koszykarzy.

3

Jakby komuś się nie chciało czytać, albo szuka informacji o innych klubach, to tutaj jest cała tabelka:


http://static.fangol.pl/content/5/e/3/5e384a0c8121275c370ff083f19e289a-554.jpg

2

Ani on dobry, ani młody - wole zostać z Montoya niż patrzeć na Glena w koszulce Barcelony.

0

Po sezonie na pewno dołączy do 10 ;-)

2

Neymara nie można jeszcze porównywać do legend tego klubu, jakimi są Puyol, Xavi, Valdes czy Iniesta.

0

W tym przypadku to nie jest happysad...

1

No właśnie, a jak wiemy Irlandia gra typową angielską piłkę nożną - gra w powietrzu i długie piłki, więc może jednak wzrost to coś więcej w meczu z Irlandią?..

0

Co do reprezentacji to mamy chyba najwyższą średnią wzrostu licząc pierwszą jedenastkę.



185 cm robi wrażenie, a pomyśleć, że mielibyśmy dodatkowo wysokich skrzydłowych (za Peszko i Rybusa) to byłaby MIAZGA.


Wynik 2:1 dla Białoczerwonych.

0

Tak samo wstyd porównywać Hiszpanie do Słowacji czy Słowenii.

0

Aż trochę wstyd, wszyscy już po golu a jedna z najlepszych reprezentacji na świecie męczy się z Ukrainą na własnym stadionie.

1

Polecam oglądać mecze Juventusu. Morata pięknie rozwinął się pod skrzydłami Białej Damy, a Alcacer zrobił kiedyś ogromny postęp, a aktualnie stoi w miejscu.

1

Czyli 2 lata za późno.

0

Del Bosque powinien odejść po zakończeniu mundialu.

0

Przemysław Tytoń, ale z tych co napisałeś to Fabiański.

0

Nie wiem jak możesz tak śmiało mówić, że Laporta sprowadzi od razu genialnego Francuza o którego bije się pół Europy.

Laporta = więcej nieudanych niż udanych transferów.

1

Z tego co wiem, to Bartomeu ma w rękawie właśnie Pogbe ;-)

4

Powinien nie grać pełnych 90 minut w reprezentacji, aby nie wrócił z pewnym wirusem znanym 'FIFA'

0

Gustujesz w chłopcach macających się po własnym przyrodzeniu publicznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?