Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez Godina i Mandzukica mają nikłe szanse, lider defensywy zostanie zastąpiony młodym Gimenezem, które często puszczają nerwy i dodatkowo bezmyślnie fauluje
0
No to wreszcie się jakoś dogadaliśmy, a nie wmawiasz mi że był tam faul
0
Ale potrafisz czytać ze zrozumieniem? Spytałem się, czemu on kucnął (pokazałem moment kucnięcia na zdjęciu) a ty mi odpowiedziałeś, że był kopany dodatkowo jeszcze się ze mną sprzeczasz i nazywasz mnie rycerzem z fioletowej.
0
http://scr.hu/2lye/4m162
Faktycznie, kopany był aż mnie zabolało, rycerzu z fioletowej.
0
Nikt go nie kopnął w tamtym momencie
0
Nadal nie rozumiem czemu on kucnął w polu karnym
0
Narzekamy
0
To chyba logiczne ze gdy zawodnik gra zle to narzekamy, a gdy dobrze to chwalimy?
0
Suarezowi za dwa lata 30stka stuknie, ale co tam, 10 lat klimatyzacji w zespole bedzie
0
Rozumiem ze Suarez musi sie zaklimatyzowac ale on ku**a niee przyjezdza z konca swiata zeby rok sie klimatyzowal...
0
Pique król
0
Suarez poda kiedys dobrze?
0
Rakitic genialnie dzis
1
TVP Historia.....oh wait, pomyliłem strony
0
Dzisiaj najważniejsze to nie stracić bramki, wynik 2-0 będzie już spokojny, a na Calderon pojedziemy tylko utrzymać wynik, liczę na taki sam skład jak na Deportivo i Atletico (w lidze)
0
Niektorzy skacza i krzycza po golu, niektorzy tancza. QTego nie zrozumiesz
0
Zwykle graja 451 dzisiaj jakos dziwnie 442 wyszli z Hazardem jako napastnik
0
Schodzi legenda The Reds :( Szkoda ze nie trafil dzis nic
0
Odpowiedz do EnriqueDelBoski
0
Ty udajesz?
0
Malaga to byl najgorszy mecz dla oka w rundzie jesiennej.
1
Bez obrazy, ale wybierając Real nie wybrał najlepszego klubu do rozwoju, najlepszym wyborem dla niego byłby Bayern lub Ajax
0
Jeden z nich grzalby lawe, a drugi bylby wystawiany na 9(nie mowie o Sanchezie)
0
Ronaldo grał u nas tylko jeden sezon, a potem przeszedł do Interu, dopiero potem do Realu ;). W dodatku do Realu przeszedł dopiero po 4 sezonach gry w Interze.
1
Tylko, że on grał kilka sezonów w Barcelonie, był tu gwiazdą numer jeden, miał wszystko, całował nasz herb, a poleciał na lepszą pensję do największego rywala Barcelony.
11
Prawdziwy Judasz futbolu, jego zachowanie nie da się niczym usprawiedliwić.
0
Obiektywnie, to w 2010r złota piłka powinna powędrować do Iniesty/Sneijdera, to samo w 2013r powinien dostać ją Francuz, a w tym Neuer.
0
Chociaż dobrze, że kontuzje łapią gracze, którzy mogą być zastąpieni równie dobrymi graczami (Xavi, Iniesta, Mathieu) Gorzej jakby wypadł ktoś z tercetu MSN(odpukać) bo wtedy sam Pedro nie da rady.
7
Z Elche trafił, ale jemu nie wypada sie cieszyc z tej bramki
0
Jezeli Boruc awansuje do BPL to faktycznie moze byc walka o miejsce w bramce