1

Bez Godina i Mandzukica mają nikłe szanse, lider defensywy zostanie zastąpiony młodym Gimenezem, które często puszczają nerwy i dodatkowo bezmyślnie fauluje

0

No to wreszcie się jakoś dogadaliśmy, a nie wmawiasz mi że był tam faul

0

Ale potrafisz czytać ze zrozumieniem? Spytałem się, czemu on kucnął (pokazałem moment kucnięcia na zdjęciu) a ty mi odpowiedziałeś, że był kopany dodatkowo jeszcze się ze mną sprzeczasz i nazywasz mnie rycerzem z fioletowej.

0

http://scr.hu/2lye/4m162

Faktycznie, kopany był aż mnie zabolało, rycerzu z fioletowej.

0

Nikt go nie kopnął w tamtym momencie

0

Nadal nie rozumiem czemu on kucnął w polu karnym

0

Narzekamy

0

To chyba logiczne ze gdy zawodnik gra zle to narzekamy, a gdy dobrze to chwalimy?

0

Suarezowi za dwa lata 30stka stuknie, ale co tam, 10 lat klimatyzacji w zespole bedzie

0

Rozumiem ze Suarez musi sie zaklimatyzowac ale on ku**a niee przyjezdza z konca swiata zeby rok sie klimatyzowal...

0

Pique król

0

Suarez poda kiedys dobrze?

0

Rakitic genialnie dzis

1

TVP Historia.....oh wait, pomyliłem strony

0

Dzisiaj najważniejsze to nie stracić bramki, wynik 2-0 będzie już spokojny, a na Calderon pojedziemy tylko utrzymać wynik, liczę na taki sam skład jak na Deportivo i Atletico (w lidze)

0

Niektorzy skacza i krzycza po golu, niektorzy tancza. QTego nie zrozumiesz

0

Zwykle graja 451 dzisiaj jakos dziwnie 442 wyszli z Hazardem jako napastnik

0

Schodzi legenda The Reds :( Szkoda ze nie trafil dzis nic

0

Odpowiedz do EnriqueDelBoski

0

Ty udajesz?

0

Malaga to byl najgorszy mecz dla oka w rundzie jesiennej.

1

Bez obrazy, ale wybierając Real nie wybrał najlepszego klubu do rozwoju, najlepszym wyborem dla niego byłby Bayern lub Ajax

0

Jeden z nich grzalby lawe, a drugi bylby wystawiany na 9(nie mowie o Sanchezie)

0

Ronaldo grał u nas tylko jeden sezon, a potem przeszedł do Interu, dopiero potem do Realu ;). W dodatku do Realu przeszedł dopiero po 4 sezonach gry w Interze.

1

Tylko, że on grał kilka sezonów w Barcelonie, był tu gwiazdą numer jeden, miał wszystko, całował nasz herb, a poleciał na lepszą pensję do największego rywala Barcelony.

11

Prawdziwy Judasz futbolu, jego zachowanie nie da się niczym usprawiedliwić.

0

Obiektywnie, to w 2010r złota piłka powinna powędrować do Iniesty/Sneijdera, to samo w 2013r powinien dostać ją Francuz, a w tym Neuer.

0

Chociaż dobrze, że kontuzje łapią gracze, którzy mogą być zastąpieni równie dobrymi graczami (Xavi, Iniesta, Mathieu) Gorzej jakby wypadł ktoś z tercetu MSN(odpukać) bo wtedy sam Pedro nie da rady.

7

Z Elche trafił, ale jemu nie wypada sie cieszyc z tej bramki

0

Jezeli Boruc awansuje do BPL to faktycznie moze byc walka o miejsce w bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?