Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Elche dać znowu zagrać młodziakom, bo wkońcu na nich będziemy polegać w następnym sezonie; Stegen/Bravo (bez różnicy) Bartra - Le - Montoya - Adriano - Samper - Roberto - Rakitic - Adama - Sandro - Pedro
0
Koke taki magik, ze jedyny moment ktory zapamietalem z nim to jak Messi go wkrecil i upadl na dupe
0
Zostalem przez Busquetsa zaskoczony...zaskoczony pozytywnie
7
Takie mecze jak teraz i rewanz z PSG chce ogladac co tydzien.
0
Mallenco show........
0
Rakitic co wślizg, uczył się od Mascherano chyba
0
Ta ostatnia niedziela.....oh wait
0
Neymar - misja wykonana
Suarez - misja wykonana
Messi - ...
0
Barça na dziś bez niespodzianek: Bravo, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Luis Suárez y Neymar
0
Jeżeli nie kłamiesz, to Enrique zaczął naprawdę myśleć
8
Mascherano w obronie, Busquets na DMie - Boże chroń...
0
Enrique nie zostanie zwolniony nawet po przegranej 0-3. Tym lepiej dla klubu, nikogo lepszego nie znajdziemy w tym okresie na stanowisko Barcelony.
8
Wierzymy
2
Mam pytanie, Barcelona będzie w tym sezonie rozgrywała jakiś mecz w południe? Tak jak dzisiaj i kiedyś Sevilla? Bo nawet fajnie było by kiedyś się obudzić i od razu włączyć transmisje meczu Barcelony :-D
0
Po "wyczynach" z sędziami Juve, chyba wszyscy oprócz kibiców Starej Damy życzą mistrzostwa Romie
0
Poziom drużyn też nie jest jakiś wymagajacy, są mocne drużyny, ale są także kluby grające na poziomie Ligi Adelante, w BBVA drużyny się murują, w BPL napastnik ma mnóstwo miejsca - to jest zasadnicza różnica, tam każdy z każdym walczy otwarcie, nie to co w hiszpanii, gdzie połowa drużyn ustawia autobus w polu karnym.
0
Atletico preferuję grę fizyczną w środku pola, już widze jak Busquets walczy bark w bark z Gabim lub Tiago, oj oj oj..... po tym meczu niejedna chusteczka mu się przyda.
1
W dodatku gola dla Zaragozy strzelil...Pedro :D
0
Cytat z filmu, stawiaj na przeciwnikow, bo jak wygraja to lepiej dla portfela, a jak przegraja to dla serca ;)
1
Zwolnienie trenera a trakcie sezonu wyjdzie gorzej niz gra z LE do konca sezonu.
0
Dzieki, z ciekawosci sprawdzilem i na pierwszych 10 stronach tego tematu nie ma takiego pytania...takze :D
0
Dzisiaj jest gala w Zurychu?
1
W przypadku naszej porażki i wygranej Realu w zaległym meczu, przewaga Realu
będzie już wynosiła 7 punktów, czyli oprócz naszego rewanżowego meczu na Camp Nou, Real będzie musiał się potknąć jeszcze dwukrotnie, abyśmy mogli walczyć o mistrza.
Co do jutrzejszego meczu, w moich oczach Atletico jest faworytem, ale wiadomo jak my potrafimy zagrać u siebie, kluczem do zwycięstwa będzie gra w powietrzu, Atletico będzie murowało całe spotkanie i liczyło na SFG i kontry, chcę wreszcie zobaczyć szybkie podania, gra z pierwszych piłek a nie nudne klepanie, albo "podajcie do Messiego, on coś zrobi"
14
Coooooo, ja kiedyś jeszcze o nim pisałem, że wielki talent i warunki podobne do Yaya Toure lub Pogby, wielka szkoda [*]
0
Top 3 w wieku 22-23 lata na rok 2015 - wtedy bym się zgodził
5
A chcesz widzieć jak Turan będzie robił Montoye level master?
0
W przypadku braku Mathieu parę stoperów powinni tworzyć Bartra i Pique, jeżeli nasz geniusz wystawi Mascherano na ŚO, to już wtedy chyba nikt nie będzie miał argumentów, żeby nie powiedzieć że nasz trener jest wuefistą.
0
stworzył zespół 2 lata temu, teraz jakoś tego nie widać
0
To po co nam trener, który bez kilku zawodników będzie w strefie spadkowej? Zespół ma być zespołem, a nie zbieraniną indywidualności.
0
Oby ;-)