0

Na Elche dać znowu zagrać młodziakom, bo wkońcu na nich będziemy polegać w następnym sezonie; Stegen/Bravo (bez różnicy) Bartra - Le - Montoya - Adriano - Samper - Roberto - Rakitic - Adama - Sandro - Pedro

0

Koke taki magik, ze jedyny moment ktory zapamietalem z nim to jak Messi go wkrecil i upadl na dupe

0

Zostalem przez Busquetsa zaskoczony...zaskoczony pozytywnie

7

Takie mecze jak teraz i rewanz z PSG chce ogladac co tydzien.

0

Mallenco show........

0

Rakitic co wślizg, uczył się od Mascherano chyba

0

Ta ostatnia niedziela.....oh wait

0

Neymar - misja wykonana
Suarez - misja wykonana
Messi - ...

0

Barça na dziś bez niespodzianek: Bravo, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Luis Suárez y Neymar

0

Jeżeli nie kłamiesz, to Enrique zaczął naprawdę myśleć

8

Mascherano w obronie, Busquets na DMie - Boże chroń...

0

Enrique nie zostanie zwolniony nawet po przegranej 0-3. Tym lepiej dla klubu, nikogo lepszego nie znajdziemy w tym okresie na stanowisko Barcelony.

8

Wierzymy

2

Mam pytanie, Barcelona będzie w tym sezonie rozgrywała jakiś mecz w południe? Tak jak dzisiaj i kiedyś Sevilla? Bo nawet fajnie było by kiedyś się obudzić i od razu włączyć transmisje meczu Barcelony :-D

0

Po "wyczynach" z sędziami Juve, chyba wszyscy oprócz kibiców Starej Damy życzą mistrzostwa Romie

0

Poziom drużyn też nie jest jakiś wymagajacy, są mocne drużyny, ale są także kluby grające na poziomie Ligi Adelante, w BBVA drużyny się murują, w BPL napastnik ma mnóstwo miejsca - to jest zasadnicza różnica, tam każdy z każdym walczy otwarcie, nie to co w hiszpanii, gdzie połowa drużyn ustawia autobus w polu karnym.

0

Atletico preferuję grę fizyczną w środku pola, już widze jak Busquets walczy bark w bark z Gabim lub Tiago, oj oj oj..... po tym meczu niejedna chusteczka mu się przyda.

1

W dodatku gola dla Zaragozy strzelil...Pedro :D

0

Cytat z filmu, stawiaj na przeciwnikow, bo jak wygraja to lepiej dla portfela, a jak przegraja to dla serca ;)

1

Zwolnienie trenera a trakcie sezonu wyjdzie gorzej niz gra z LE do konca sezonu.

0

Dzieki, z ciekawosci sprawdzilem i na pierwszych 10 stronach tego tematu nie ma takiego pytania...takze :D

0

Dzisiaj jest gala w Zurychu?

1

W przypadku naszej porażki i wygranej Realu w zaległym meczu, przewaga Realu
będzie już wynosiła 7 punktów, czyli oprócz naszego rewanżowego meczu na Camp Nou, Real będzie musiał się potknąć jeszcze dwukrotnie, abyśmy mogli walczyć o mistrza.

Co do jutrzejszego meczu, w moich oczach Atletico jest faworytem, ale wiadomo jak my potrafimy zagrać u siebie, kluczem do zwycięstwa będzie gra w powietrzu, Atletico będzie murowało całe spotkanie i liczyło na SFG i kontry, chcę wreszcie zobaczyć szybkie podania, gra z pierwszych piłek a nie nudne klepanie, albo "podajcie do Messiego, on coś zrobi"

14

Coooooo, ja kiedyś jeszcze o nim pisałem, że wielki talent i warunki podobne do Yaya Toure lub Pogby, wielka szkoda [*]

0

Top 3 w wieku 22-23 lata na rok 2015 - wtedy bym się zgodził

5

A chcesz widzieć jak Turan będzie robił Montoye level master?

0

W przypadku braku Mathieu parę stoperów powinni tworzyć Bartra i Pique, jeżeli nasz geniusz wystawi Mascherano na ŚO, to już wtedy chyba nikt nie będzie miał argumentów, żeby nie powiedzieć że nasz trener jest wuefistą.

0

stworzył zespół 2 lata temu, teraz jakoś tego nie widać

0

To po co nam trener, który bez kilku zawodników będzie w strefie spadkowej? Zespół ma być zespołem, a nie zbieraniną indywidualności.

0

Oby ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?