0

Przed tą wielką sagą z odejściem Montoyi ja pisałem, że Montoya jest strasznie przeciętny i że zostawieniem Alvesa lub kupnem kogoś (przed decyzją TASu) uratujemy naszą PO, sam średni Montoya nie uratuje naszej prawej strony. Te mecze tylko potwierdzają moją teze.

1

Główne gratulacje powinny pójść do Benjamina Morrisa, bo to jego tekst, ale nie umniejszam Korbelowi, bo tłumacząć ten obszerny tekst wykonał znakomitą robotę.

3

Wniosek z artykułu jeden, nigdy nie porównuj Ronaldo do Messiego :-)

0

Może mu chodziło o derby Madrytu i derby Katalonii? ;o

0

Niestety na Camp Nou

0

Chcialbys grac w 2 lidze niemieckiej?

0

Az serwery padly przy wstawianiu komenta

0

Montoya crack :D

0

Dokładnie, lament to był przed meczem z Atletico, tyle płaczu (w tym mój - przyznaje się) że całą Wisłe by zalał

0

Myślałem, że karny :ooo

0

Nie

Alba, Mascherano, Messi, Neymar, Suarez i reszta o których zapomniałem nie są powołani na mecz.

0

No i z daleka Benzema - piłka na 9 metrze :D

0

Po co ci transmisja? Tutaj masz najlepszą relację

0

Bo ich pierwsze stroje były wykonywane z materaców.

0

Ma ogromny potencjał, no ale co z tego, skoro pewien Chilijski bramkarz rozgrywa może sezon życia i nawet pewien Niemiec który ma ogromny potencjał nie powinien go wygryźć ze składu.

2

Messi:
- Drybling
- Przegląd pola
- rzuty wolne
- szybkość
- przyspieszenie z piłką (nie ma chyba nikogo takiego, kto by nabierał takie prędkości i miał taki drybling z piłką przy nodze)

CR7:

- rzuty karne
- główki

Oczywiście wszystko to moja opinia :-)

0

Niby dlaczego Mats? Bo ma potencjał i się dobrze zapowiada? Mamy najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej i top 5 bramkarza na świecie, nie ma sensu zmieniać tego, co działa fantastycznie. Co do Suareza, to zawsze on gra na środku ataku, a Messi na skrzydle/w środku pola jako rozgrywający

0

Czemu dzieci? Bo maja inna opinie niz Ty?

3

Liczę, że Atletico wytrzyma jutro mecz z Realem, wtedy mamy duże szanse na wygranie Pucharu Króla, dodatkowo wiedząc, że wczoraj odpadli Nietoperze ; p

1

W poprzednim sezonie był mistrzem w nurkowaniu, był napompowaną gwiazdą medialną, teraz wydaję się, że wydoroślał, widać to przede wszystkim na boisku, gdzie nie kładzie się przy pierwszym lepszym dotknięciu przez rywala, efekty w tym przypadku to statystyki, w których wynika, że Neymar to postać kluczowa w reprezentacji jak i Barcelonie, narazie zjada Bale na śniadanie w tym sezonie, mam nadzieję, że dotrwa do końca w takiej formie, bo ma ogromną szanse na top 5 piłkarzy tego roku.

2

Właśnie najbardziej mnie smuci, że potrafimy wygrać z PSG lub Atletico, a tracimy punkty z Celta na własnym stadionie..

2

Mam nadzieję, że o 20 na TVP Sport pokażą Real - Atletico, a o 22 Elche-Barca, a nie jakąś retransmisje innego meczu.

0

1 lipca, najlepszy możliwy start wakacji dla każdego Cule :D

0

Ten ranking IFFHS jest dziwny, Atletico Nacional(Kolumbia) jest na 5 miejscu, są przed takimi klubami jak Chelsea, Juventus, City, Arsenal itp..

0

Stegen; Montoya, Bartra, Mathieu(dla rozegrania bo ostatnio nie grał), Adriano; Samper, Roberto, Halilovic; Munir, Pedro, Adama

1

Dzień drugi, wciąż nikt nie wie czemu Iniesta został wybrany do 11 roku

0

Toure i Hazard biorac pod uwage graczy z tamtego roku ktorzy nadal graja w BPL

0

:(:(:(:(:(:(:::(:(:(:((:

1

Jak skróty z mundialu tylko, to przy Ronaldo nie będzie filmu.

0

"Strzały Ronaldo z rzutów wolnych" jeżeli chcemy zobaczyć genialne rzuty wolne Ronaldo musimy się cofnąć do jego gry w ManUtd, z całym szacunkiem, ale on stracił ten dar do wykonywania wolnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?