Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed tą wielką sagą z odejściem Montoyi ja pisałem, że Montoya jest strasznie przeciętny i że zostawieniem Alvesa lub kupnem kogoś (przed decyzją TASu) uratujemy naszą PO, sam średni Montoya nie uratuje naszej prawej strony. Te mecze tylko potwierdzają moją teze.
1
Główne gratulacje powinny pójść do Benjamina Morrisa, bo to jego tekst, ale nie umniejszam Korbelowi, bo tłumacząć ten obszerny tekst wykonał znakomitą robotę.
3
Wniosek z artykułu jeden, nigdy nie porównuj Ronaldo do Messiego :-)
0
Może mu chodziło o derby Madrytu i derby Katalonii? ;o
0
Niestety na Camp Nou
0
Chcialbys grac w 2 lidze niemieckiej?
0
Az serwery padly przy wstawianiu komenta
0
Montoya crack :D
0
Dokładnie, lament to był przed meczem z Atletico, tyle płaczu (w tym mój - przyznaje się) że całą Wisłe by zalał
0
Myślałem, że karny :ooo
0
Nie
Alba, Mascherano, Messi, Neymar, Suarez i reszta o których zapomniałem nie są powołani na mecz.
0
No i z daleka Benzema - piłka na 9 metrze :D
0
Po co ci transmisja? Tutaj masz najlepszą relację
0
Bo ich pierwsze stroje były wykonywane z materaców.
0
Ma ogromny potencjał, no ale co z tego, skoro pewien Chilijski bramkarz rozgrywa może sezon życia i nawet pewien Niemiec który ma ogromny potencjał nie powinien go wygryźć ze składu.
2
Messi:
- Drybling
- Przegląd pola
- rzuty wolne
- szybkość
- przyspieszenie z piłką (nie ma chyba nikogo takiego, kto by nabierał takie prędkości i miał taki drybling z piłką przy nodze)
CR7:
- rzuty karne
- główki
Oczywiście wszystko to moja opinia :-)
0
Niby dlaczego Mats? Bo ma potencjał i się dobrze zapowiada? Mamy najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej i top 5 bramkarza na świecie, nie ma sensu zmieniać tego, co działa fantastycznie. Co do Suareza, to zawsze on gra na środku ataku, a Messi na skrzydle/w środku pola jako rozgrywający
0
Czemu dzieci? Bo maja inna opinie niz Ty?
3
Liczę, że Atletico wytrzyma jutro mecz z Realem, wtedy mamy duże szanse na wygranie Pucharu Króla, dodatkowo wiedząc, że wczoraj odpadli Nietoperze ; p
1
W poprzednim sezonie był mistrzem w nurkowaniu, był napompowaną gwiazdą medialną, teraz wydaję się, że wydoroślał, widać to przede wszystkim na boisku, gdzie nie kładzie się przy pierwszym lepszym dotknięciu przez rywala, efekty w tym przypadku to statystyki, w których wynika, że Neymar to postać kluczowa w reprezentacji jak i Barcelonie, narazie zjada Bale na śniadanie w tym sezonie, mam nadzieję, że dotrwa do końca w takiej formie, bo ma ogromną szanse na top 5 piłkarzy tego roku.
2
Właśnie najbardziej mnie smuci, że potrafimy wygrać z PSG lub Atletico, a tracimy punkty z Celta na własnym stadionie..
2
Mam nadzieję, że o 20 na TVP Sport pokażą Real - Atletico, a o 22 Elche-Barca, a nie jakąś retransmisje innego meczu.
0
1 lipca, najlepszy możliwy start wakacji dla każdego Cule :D
0
Ten ranking IFFHS jest dziwny, Atletico Nacional(Kolumbia) jest na 5 miejscu, są przed takimi klubami jak Chelsea, Juventus, City, Arsenal itp..
0
Stegen; Montoya, Bartra, Mathieu(dla rozegrania bo ostatnio nie grał), Adriano; Samper, Roberto, Halilovic; Munir, Pedro, Adama
1
Dzień drugi, wciąż nikt nie wie czemu Iniesta został wybrany do 11 roku
0
Toure i Hazard biorac pod uwage graczy z tamtego roku ktorzy nadal graja w BPL
0
:(:(:(:(:(:(:::(:(:(:((:
1
Jak skróty z mundialu tylko, to przy Ronaldo nie będzie filmu.
0
"Strzały Ronaldo z rzutów wolnych" jeżeli chcemy zobaczyć genialne rzuty wolne Ronaldo musimy się cofnąć do jego gry w ManUtd, z całym szacunkiem, ale on stracił ten dar do wykonywania wolnych.