Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Oczywiście, że pojedzie. Szczególnie, że kadry będą rozszerzone do 26 osób.
0
Meksyk w XXI wieku ani razu nie przegrał meczu otwarcia na mundialu. Na 5 prób aż 4 razy wygrali i tylko raz zremisowali. Zawsze dodatkowo wychodzili z grupy. Niewygodny rywal, mający szybkich i przebojowych piłkarzy z przodu. Popularne ciężary na bokach się zapowiadają. Oby Reca do tego momentu nauczył się grać w obronie, ewentualnie niech Bereś następne pół roku trenuje lewą nogę.
4
Grupa F najciekawsza moim zdaniem. Chorwacja i Belgia na papierze w gorszej formie niż 4 lata temu, a Maroko i Kanada potrafią grać w piłkę.
0
@Kamiloza91 Meksyk. Nie pamiętam kiedy ostatnio z nimi graliśmy, a przy dobrych wiatrach do pokonania zespół.
0
@Rewolucja123 Sensacyjnie Angola wygrała w grupie z Nigerią i przeszła dalej.
1
To będzie dopiero drugi przypadek w XXI wieku kiedy Argentyna nie zagra z Nigerią w grupie na Mistrzostwach Świata.
Powinni Ghanę dostać aby się zemścić, że im kolegów wywalili.
3
@bartas97 I to podejście mi się podoba. Z rana też pisałem, że dawać Argentynę lub Brazylię, bo ten Katar to śmierdzi mi Senegalem bądź Słowacją.
1
Też jesteście zdania, że każda drużyna z drugiego koszyka będzie z nami faworytem prócz USA?
0
Procentowo spoko to wygląda. Oby z 1 koszyka był ktoś nie z Europy. Najlepiej Argentyna bądź Brazylia, bo mam wrażenie, że ten Katar to byłaby Słowacja/Senegal v2.
1
OFICJALNIE: Thomas Thurnbichler nowym trenerem kadry skoczków.
Potwierdził to Apoloniusz Tajner w wywiadzie.
1
Berardi również zaliczył 7 asyst w 2022 roku według Transfermarkt.
0
O ile z barażów interkontynentalnych nie przejdą Zjednoczone Emiraty Arabaskie to na mundialu będą praktycznie same stare wygi. Wszystkie zakwalifikowane ekipy ostatni raz na mundialu grały w 2014 bądź 2018 roku. Jedynie Kanada to wyjątek, bo czekała na awans od 1986 roku.
Dla porównania w 2018 roku było więcej powrotów po latach - Egipt, Maroko, Peru czy debiutant Panama.
0
@Criss18Barca Czyli zostaje sam Kamil.
5
Bardal, Schlierenzauer, Kofler, Ito, Stoch, Freitag, Morgenstern, Freund, Kranjec, Koudelka.
TOP 10 generalnej klasyfikacji z sezonu 2011/12. Jedynie Stoch i Koudelka prawdpodobnie będą skakać w następnym sezonie. Z tym, że u Romana to bardziej wegetacja aniżeli skakanie.
0
@Cule1234 Po powrocie z kontuzji cień zawodnika.
9
O ile nowe loga City i Brentford są bardzo ładne tak nowe loga klubów z Serie A są średniawe, a ten Fiorentiny to skandaloza.
0
@bartekvisca Podobno europejska strefa ma dostać jedynie 3 dodatkowe miejsca. Afryka największy boost - bo aż 4 dodatkowe miejsca.
0
@Xxxbarca4ever Na tle reszty naszych orłów to jak młodzieniaszek : D
3
@Mario96w Sprzedać Stocha, kupić obiecującego Jelara czy innego Wohlgennanta i jakoś to będzie.
0
24 czerwca 2014 roku - ostatni mecz Włochów na Mistrzostwach Świata. Kolejny mecz najwcześniej 1 czerwca 2026 roku. Różnica 4360 dni. Tym razem powinno się udać, bo na mundial awansuje aż 48 krajów, a nie 32 jak do tej pory.
3
Musiałby stać się cud aby Chile zagrało na mundialu. Przede wszystkim muszą wygrać z Urugwajem, a Peru i Kolumbia przegrać/zremisować swoje mecze. Z tym, że Kolumbia gra z fatalną Wenezuelą, a Peru z Paragwajem, który nie gra o nic.
Powoli trzeba stawiać wirtualny znicz [*] na grobie chilijskiej piłki. Trzon kadry po 30stce, następców brak. Zaprzepaścili szansę na ostatni turniej kończący erę złotego pokolenia.
0
@PodkarpackiKibic Jak nie wiadomo? Przecież skład szczepionek jest znany aby osoby z uczuleniem na dany składnik nie przyjmowały go.
2
@Medium Na EURO ładnie to ustawili, Tierneya dali na pół-lewego obrońcę w formacji z "3" obrońców, a Robertsona na wahadło.
Tylko tego Hickeya wypadałoby teraz jeszcze zmieścić :D
0
Nie dość, że Szkocja ma Robertsona i Tierneya grających na podobnych pozycjach, to jak na złość ich drugi największy talent - Aaron Hickey również gra na lewej stronie obrony w Bolognii.
3
@Transu96 Szczęsnemu trochę za bardzo obrywa się za początek sezonu. Ostatnie miesiące na bardzo wysokim poziomie.
1
Jeżeli Paulo Dybala odejdzie z Włoch, to Wojciech Szczęsny będzie najlepiej opłacanym piłkarzem Serie A.
0
"Nie odnowiliśmy z Dybalą. W styczniu wraz z przyjściem Vlahovicia zmieniła się koncepcja zespołu i projekt. Dybala przestał być postacią centralną. To było wspaniałe 7 lat, więc nie chcieliśmy składać niższej oferty(od tej grudniowej), bo byłoby to lekcważące w stosunku do gracza. Decyzja została podjęta." -Maurizio Arrivabene, prezes zarządu Juventusu dla CorSport.
Czyli można rzec, że Dybala oficjalnie od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem? Kierunek nieznany. Ja obstawiam PSG.
0
@The_Man Pau Torres.
7
@P33ck Bonucci za Thiago Silve i jest wszystko git.
Jeżeli to jest jedenastka za lata 2011-2021 to nie ma prawa tu być Xaviego, który zniknął z futbolu w 2015 roku.
0
Gruba sprawa z tym Dybalą. Jak Paulo nie ma na stole oferty od żadnego giganta pokroju Bayernu czy Liverpoolu i wybierze Inter, który zapewne zaoferuje milion/dwa więcej od Juventusu, to czeka nas wyjątkowe trzęsienie ziemi we Włoszech i praktycznie przekreślenie swojej historii w Turynie - prawie 300 meczów i 161 G/A.