Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Godin przenosi się do Velez z Atletico Mineiro. Powinien zostać w Atletico. Zmarnował 3 lata w Serie A. Fatalny okres dla niego, najpierw oddany bez żalu przez Inter, a później nie radził sobie w Cagliari.
1
@DaPidejpi Ci, którzy kręcą beke z Onetu to po prostu nie czytają newsów bądź nie rozumieją jak takie strony działają.
Onet sam w sobie nie jest źródłem bezpośrednim, oni tylko podają newsy z zagranicznych stron dalej.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/serie-a-szymon-zurkowski-moze-pozostac-pilkarzem-empoli/d69q23c
Dla przykładu jeżeli Żurkowski nie pozostanie piłkarzem Empoli to nie Onet się ośmieszył tylko cytowane przez nich Tuttosport, które tego newsa stworzyło.
3
Ofensywny tercet Payet - Gignac - Thauvin? Brzmki spoko.
3
@lucca87 Prawda. Ogólnie moim zdaniem pokolenie Harady, Saito, Funakiego i Okabe to jedna z najmocniejszych ekip w historii obok Austriaków Pointnera i Finów z pierwszej dekady 21 wieku
45
50. urodziny obchodzi dzisiaj Noriaki Kasai.
4
Wcześniej skandal w meczu Ukrainy, a teraz za ten "faul" przyznali karnego Norwegom.
1
@Arkon
1. Cancelo
2. Perisic
3. Theo/Robertson
2
@Barca1992
0
@escarabajo W drugim barażu dla równowagi jestem za Kostaryką, co by za dużo "oceaniarzy" nie było :D
2
@escarabajo Mocno kibicuję Australii, jakiś sentyment mam do nich jeszcze od czasów Tima Cahilla.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Senesi dzisiaj debiut w barwach Argentyny przeciwko Estonii o 20. Ciekawy zawodnik, według mediów z racji na kontrakt(do 2023) do wyciągnięcia za jedyne 12-15 milionów.
39
Dla niewtajemniczonych;
W 2020 kibole Elany(w tym Denis) starli się z kibolami Lechii i w trakcie bójki kibole Elany wyciągnęli sprzęt, co jak wiadomo w środowisku prawilniaków jest niedozwolone.
Od tamtej pory Denis jako jeden z najbardziej medialnych liderów Elany nie jest zbyt mile widziany w Gdańsku, stąd dzisiejsze bójki na trybunach i przed areną.
0
Burneika to jest najmniej ciekawa postać ze świata freak-fightów. Zero kreatywności, 10 lat temu przy walce z Najmanem terroryzował ludzi swoimi nudnymi tekstami o stejkach i kanapeczkach i nadal robi to samo.
1
@Arkon
1. TAA
2. James
3. Pedro Porro
To trzecie miejsce pod znakiem zapytania bo równie dobrze mógłby tam być wspomniany Dumfries, Di Lorenzo, Clauss czy nawet Walker.
1
@escarabajo Na typowej "9" bym widział Scamacce, ewentualnie zmodyfikowałbym formację i na fałszywej próbowałbym grać Zaniolo.
Immobile to już spalony temat w kadrze, nic nie daje teraz i nic nie dawał nawet w momencie jak Włosi robili 30 meczów z rzędu bez porażki. Po prostu nie pasuje do Manciniego i tyle.
Balotelli? Nigdy w życiu, zbyt duże ego, które rozwaliłoby szatnię. Niech obija farmerów z tej Turcji.
2
@MesQueUnClub96 Pewnie tak, bo skład jest mocno rezerwowy.
Mimo wszystko dobra decyzja, że Mancini chce przeprowadzić rewolucje. Z kadrą powinni się pożegnać Insigne, Bonucci, Immobile, Jorginho, a trzon powinien budować wokół takich piłkarzy jak Bastoni, Tonali, Barella, Chiesa czy Locatelli. 90% kibiców Italii chciało już 2 miesiące temu takiej rewolucji, po nieudanych barażach.
0
Italia (4-3-3): Donnarumma; Florenzi, Bastoni, Acerbi, Biraghi; Tonali, Cristante, Frattesi; Politano, Scamacca, Pellegrini.
Skład Włochów według Di Marzio na dzisiejszy mecz z Niemcami. Mancini wymienił wszystkich prócz bramkarza.
0
Do tej pory najwcześniej zaczynającym się mundialem był ten z 1934 roku, ponieważ zaczął się 27 maja. Najpóźniej za to zaczął się mundial na wyspach - dopiero 11 lipca 1966 roku Anglia zagrała mecz otwarcia z Urugwajem.
Pod względem dni, najkrócej mundial trwał w 1934 roku - 14 dni tylko trwały zawody. Najdłużej za to trwał w 1998 roku - aż 32 dni.
Szkoda, że FIFA jest sprzedajną organizacją i przyznała mundial Katarowi, przez co każdy kibic piłki nożnej zamiast ekscytować się mundialem musi oglądać jakieś mecze towarzyskie w Lidze Narodów.
5
Fani Valencii utworzyli specjalny hasztag #noagattuso krytykujący zatrudnienie włoskiego trenera. Myślicie, że chodzi o poziom trenerski? Skądże. Chodzi o to, że Gattuso według lewych fanów jest homofobem, rasistą i nie popiera pomysłu kobiet w sporcie
W 2008 roku Gennaro wypowiedział się, że według niego małżeństwo powinno być między kobietą, a mężczyzną, a związki osób tej samej płci są dziwne. W 2013 roku dodatkowo uderzył w rodzinę Berlusconich, kiedy ci zatrudnili kobietę do klubu - "nie widzę kobiet w sporcie, to nie ich miejsce". Na dopełnienie czary goryczy w 2013 roku Gattuso uderzył w Boatenga, kiedy ten zszedł z boiska z powodu rasistowskich gwizdów i obelg - "ile razy wyzywali i wygwizdali białych? zdarzyło się to wiele razy i nie przywiązuje do tego żadnej uwagi"
Co ciekawe, podobny hasztag już w zeszłe lato utworzyli kibice Tottenhamu, kiedy Gattuso łączono z ich klubem.
0
@lucca87 zarzuć linka to z nudów sobie zrobię :-)
6
Świetny przykład dlaczego nie do końca warto ufać tym wszystkim przelicznikom - Puchacz najlepszy w pierwszej połowie po stronie polskiej kadry według SofaScore.
7
Byłby to hit, jakby Inter sprzedał Lukaku za 115 milionów, a rok później go wypożyczył jeszcze bez obowiązku wykupu xD
8
Newcastle przygotowuje nową ofertę za Fekira. Pierwsza oferta - 35 milionów, została odrzucona. [AS]
Póki co ten projekt wygląda bardzo dobrze. Mądre i przemyślane transfery. W zimę kiedy byli w okolicach strefy spadkowej sprowadzili Trippiera, Guimaraesa, Willocka i Wooda, więc na papierze nic "specjalnego", a od tamtego okresu punktował od nich lepiej tylko Liverpool, City i Tottenham. Teraz też nie słychać plotek o żadnych Neymarach czy innych Suarezach. Szejki szejkami, ale ja im kibicuję. Przeciwieństwo Anży sprzed dekady.
3
Gytkjaer na 4:3. Pisa w tym momencie potrzebuje 2 bramek aby doprowadzić do rzutów karnych. Były piłkarz Lecha bohaterem, 3 gol w dwumeczu o awans do Serie A.
0
Haha, Berlusconi usnął na trybunach, a w międzyczasie jego drużyna straciła gola w 91. minucie, który doprowadza do dogrywki
1
Gytkjaer strzela na 2-2 w meczu Pisa - Monza. Gol, który na ten moment daje awans ekipie z Lombardii!
3
@Nano22 Najlepsza drużyna w Europie powinna wygrywać swoje mecze. Tyle i aż tyle.
0
@PJ1985 Prawda. Kluczowy będzie trzeci koszyk, gdzie BVB i Inter mogą namieszać. Reszta raczej do pokonania.
2
Dla Barcelony mikro pocieszenie po finale może być takie, że Liverpool spada do drugiego koszyka kosztem Ajaxu, więc w teorii Barcelona unika ciężkiego rywala w fazie grupowej.