Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@david89 Jak nie masz wielkich wymagań co do komentarza to możesz odpalić z flashscore
11
Luźny tweet Poldiego na twitterze xD
0
La Gazetta przewiduje, że dzisiaj o 20:45 wszyscy trzej Polacy(Drągowski, Kiwior i Reca) zaczną mecz w podstawowym składzie przeciwko Interowi. Było trio z Dortmundu, jest trio ze Spezii. W pierwszej kolejce po arcynudnym meczu wygrali z Empoli i Drągowski był najlepszym zawodnikiem. Dzisiaj zadanie o wiele trudniejsze, szczególnie że grają w Mediolanie.
4
@Emhyr Ziyech z czasów Ajaxu -> aktualny Antony.
Moim zdaniem będzie ostre zderzenie Brazylijczyka z intensywnością Premier League. W Eredivisie jakieś sombrero, elastico, strzał z rabony. Moim zdaniem takie coś w Anglii nie przejdzie jeżeli nie jesteś kimś wyjątkowym.
5
Śmierdzi flopem na kilometr.
4
Przeglądam mecze i widzę, że Marko Livaja samobój z Villarrealem. Karierę jakąś tam zrobił, ale do końca życia i tak go zapamiętam z jego popisów na włoskich ziemiach.
2
Raspadori piłkarzem Napoli. Znowu trzeba avatar zmieniać na kolejnego perspektywicznego zawodnika :D
2
@Encore Myślę, że Lotito ma inną wycenę.
3
Sergej Milinković-Savić to ALTERNATYWA dla Rabiota. Jak to absurdalnie brzmi. Jak sprowadzą Serba to matce Rabiota kwiaty trzeba kupić, że chciała chorego kontraktu dla syna.
SMS to kozak, luźno top 3 pomocników ligi włoskiej.
1
Malik Tillman, który jest wypożyczony z Bayernu do Rangersów wygląda na całkiem solidnego ballera. Kolejny Musiala być może.
2
@VeB10Ronnie Państwówka. Zadowolony, kawa darmowa, w lato klimatyzacja no i na La Rambli jest czas posiedzieć. Kokosów nie ma, ale wyżyć w średnim mieście da radę na spokojnie bez jakiegoś odmawiania sobie.
1
Di Maria piękny mecz, ale kontuzja mocno martwi. Jak w normalnym klubie za 2 tygodnie byłby zdrowy tak w Juventusie czas na powrót do zdrowia należy liczyć razy trzy. Albo pech albo słaby sztab medyczny tam mają.
3
@Comentateiro Trener też jest czarnoskóry. Rzadkość, a nawet ewenement w najwyższych ligach.
1
@BulaKG Za czasów Valverde kotem był, szkoda tych więzadeł w 2014
7
A to mnie zaskoczyło, że Muniain dopiero 29 lat. Tyle lat siedzi w Bilbao, że powiedziałbym że już ze 33/34 lata ma.
0
Milan wydaje się, że mecz pod kontrolą a schodzą na przerwę z 2 bramkami straconymi. Leao okropny dzisiaj.
1
Czy istnieje klub który ma gorszy stosunek wydanych pieniędzy do osiąganych wyników/jakości gry niż Everton?
0
Jak działa oglądanie transmisji meczów na stronach bukmacherskich typu Superbet? Trzeba mieć dany mecz na kuponie aby móc obejrzeć transmisje czy jak?
0
Ivan Jurić nie ma najlepszego czasu w Torino. Tydzień temu awantura i szarpanina z dyrektorem sportowym, a dzisiaj dziennikarze donoszą o "ostrej wymianie uprzejmości" z kapitanem Sasą Lukiciem.
1
Tak patrzę na skład Sevilli i trochę...staro.
W sensie może tragedii nie ma, ale wiele podstawowych/ważnych zawodników to osoby po 30stce i w zasadzie mało jest takich zawodników na których Sevilla mogłaby w przyszłości wiele zarobić. A jak wiemy ekipa z Andaluzji raczej operuje tym co zarobi, bo bogatych sponsorów to tam nie mają.
Zobaczymy co Monchi wykombinuje, ale może być problem w niedalekiej przyszłości i się nie zdziwię jak Sevilla straci pewne miejsce w TOP 4.
8
Kiwior odmawia West Hamowi. Głównie ze względu na mundial i pewną pozycję w klubie.
Kapitalna decyzja dla polskiej kadry. Kiwior w systemie z trójką obrońców to moim zdaniem zawodnik podstawowy.
2
@jacobFCB Nieznacznie w Biedronce moim zdaniem, ale w Lidlu więcej ciekawszych produktów.
0
Jeżeli Skriniar odejdzie do PSG, to Inter będzie chciał sprowadzić Todibo, którego cena waha się między 20, a 25M.
Były zawodnik Barcelony doceniany. Rzadko oglądam Ligue1, ale wyczytałem na ćwierkaczu, że łapie bardzo dobre noty.
0
@Szreko Jasne, pewnie miało negatywny wpływ, ale wiele ludzi tutaj rozumie całe zajście jakby Haaland po tym faulu już nigdy piłki nie kopnął.
2
Luźny wątek, jakie znacie najczęściej powtarzające się mity w futbolu? Pomijam subiektywne opinie pokroju "piłkarz X jest lepszy od piłkarza Y"
1. Zidane nigdy nie był złapany na spalonym
Otóż był i to nie raz.
2. Roy Keana skończył karierę ojca Haalanda
Nie skończył. Ojciec Haalanda 7 dni później po tym bandyckim ataku zagrał 90 minut w ligowym meczu.
0
@Striker W 2015 miał Pogbę jako asa w rękawie, ale w sumie po tryplecie to nie bardzo socios jarał ten transfer.
0
@vangoor Inna sprawa, że Laporta w 2015 prowadził tragiczną kampanię wyborczą i w żaden sposób nie zachęcał do głosu na siebie.
0
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1556687141853446148
Co jak co, ale przełożenie xG do zdobytych goli to Benzema ma chyba najlepsze na świecie.
6
@MesQueUnClub_87 Podejrzewam, że odpowiedź mocno zależy od strony internetowej, na której zadasz to pytanie.
2
@matijas Dostajesz 100 milionów i musisz zbudować 15-osobowy skład z piłkarzy z Premier League. W teorii im lepszy piłkarz(bądź im większa szansa, że przyniesie dużo punktów) tym więcej kosztuje. Za każdy mecz w rzeczywistości twoi zawodnicy dostają punkty.
Rozpiskę, za co zawodnicy dostają punkty masz tutaj
https://www.premierleague.com/news/2174909
Generalnie załóż konto, dołącz do ligi i ogarniesz resztę.