Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny jest, rocznik 2003. W czerwcu kończy mu się kontrakt. Wielka okazja na rynku transferowym, bo gość to kopia Bastoniego - potrafi bronić, ma genialne warunki i jest kapitalny z piłką przy nodze.
22
@Adran360 Wydaje mi się, że w tym okresie kontuzji jest podobnie co w innych etapach sezonu tylko po prostu przed turniejem bardziej na to zwracamy uwage.
0
Drużyny Ivana Juricia ogląda się przyjemnie, ale jak przychodzi do konkretów w postaci punktów to jest kiepsko. Powielany schemat od czasów Genoi.
6
Miał kopyto. Polecam z dźwiękiem.
2
Bayer Leverkusen to luźno top 3 rozczarowań sezonu obok Liverpoolu i Juventusu.
0
Na CDA jest ciekawy film dokumentalny o Całunie Turyńskim. Polecam.
0
@Jackazz Okienko jest zamknięte, a Krychowiak nie jest wolnym zawodnikiem, bo z arabami ma podpisany kontrakt, więc myślę że nie ma opcji za bardzo :D
0
@dniel Jak ma grać tak jak w U21 to zapraszam czy to do środka obrony czy do pomocy.
0
Generalnie to nie wygląda ciekawie środek pola reprezentacji Polski prócz Zielińskiego.
Krychowiak za chwilę kończy sezon i będzie jedynie trenował z piłkarzami Legii
Żurkowski ostatni do gry w Fiorentinie, dzisiaj nie wszedł nawet przy 4-0
Góralski ostatnio częściej na L4 niż na boisku
Klich gra ogony w Leeds, a dodatkowo wygląda na skreślonego przez Michniewicza
Linetty co prawda sporo minut w Torino, ale jego ostatnie gry w kadrze to ostra cienizna
Bielik coś tam kopie w Championship, ale czy dostanie powołanie na mundial to zagadka
5
Sebastian Szymański luźna asysta i 4 kluczowe podania w pierwszej połowie. Najwyższa ocena na ten moment w zespole Feyenoordu.
2
@P33ck Generalnie Milan i Atletico na luzie jeszcze mogą awansować, ale Barcelona, Juve i Ajax to cudu potrzebują.
1
Na ten moment do LE spada m.in Barcelona, Juventus, Ajax, Milan czy Atletico.
Dodając grające już tam United, Arsenal, Romę i Lazio to elitarnie to wygląda. Aczkolwiek i tak pewnie ktoś z wyżej wymienionej piątki się jeszcze utrzyma.
10
@macio_944 No nie wiem, dopiero wczoraj przerwał serię 8 meczów bez gola :P
3
Inter jest w stanie sfrajerzyć i zremisować z Viktorią. Ale nie zapominajmy, że nasi muszą przy okazji wygrać z Bayernem, a w to już wątpię. Mecz za 2 tygodnie, a jeden Kounde całej obrony nie zbawi.
0
Jak myślicie, że wdepnęliście w niezłe gówno, to Agnelli podpisał kontrakt z Allegrim do 2025 na kwotę 9 milionów/rok.
0
Patrząc na erę post-Di Natale to nie spodziewałem się, że jeszcze kiedykolwiek oglądanie Udinese będzie sprawiało przyjemność.
1
Tak łatwa grupa będzie miała swoje plusy w przyszłości - nabijemy sporo punktów do rankingu FIFA, więc być może będziemy również losowani z pierwszych koszyków na samym turnieju w 2024 jak i w eliminacjach do MŚ 2026.
2
Żewłakow od razu z miejsca, że nasze miejsce to drugi albo trzeci koszyk.
Niby nie skłamał, ale przeraża mnie takie pesymistyczne nastawienie ludzi. Zamiast się cieszyć, że jest pierwszy koszyk, to od razu z miejsca takie wnioski.
1
@Danny Gaucho Dzeko to fenomen, gość jest często jednocześnie najlepszym jak i najgorszym zawodnikiem meczu. Kopał się dzisiaj niemiłosiernie, ale dwa gole i pewnie statuetka MVP.
2
@P33ck Szkoda, że najlepsze lata spędził w Romie i do gabloty niewiele wpadło.
8
100. gol Edina Dzeko w Serie A.
Kawał napastnika.
5
Zaniolo w barwach Romy:
36 kartek(34 żółtych + 2 bezpośrednie czerwone)
38 G/A(22goli+16A)
Wyścig trwa.
0
Ramblowicze, do końca października jestem w delegacji i potrzebny dobry internet (duży pakiet) na ten miesiąc do laptopa do oglądania meczów czy tam filmów.
Polecacie jakieś pakiety od operatorów typu Virgin Mobile/Lajt Mobile? Mają największe pakiety(ponad 100GB), a w sumie pierwszy raz o nich słyszę. Korzystał ktoś? Ogólnie jest możliwość wzięcia takiego pakietu jak jestem użytkownikiem np. Orange? Orange odpada, bo mają małe pakiety.
2
Maciek Kamiński, amerykański biznesmen polskiego pochodzenia może przejąć Everton.
0
@Danny Gaucho PESELu konkretnego nie podam, ale ślepo strzelam, że na początku będą dwie cyfry z przedziału 05-XX :D
1
@Danny Gaucho Jest ślepo zapatrzona w brata, absolutnie normalne w kręgu rodziny. A to, że nie pomaga wizerunkowo to inna kwestia. Zdecydowanie bardziej zamykałbym ludzi, którzy latają godzinami po stronach typu fcbarca i ich jedynym zadaniem jest szkalowanie drugiego piłkarza. Tacy to się nadają na oddział zamknięty, bo zerowy interes, a Ronaldo to chociaż siostrę raz do roku na wakacje zabierze ;-D
0
@Qba2312 Niesamowite, siostra wspiera brata :D
6
@Krystian1588 Michniewiczowi nie chodziło czasami o League One? Bielik w maju był piłkarzem Derby County, które świeżo zleciało do 3. ligi i chyba w tym kontekście mówił selekcjoner.
3
Odstawmy przynależność klubową i postawmy na Świderskiego kosztem Milika. Wyjdzie to na dobre i dla RL9 i dla polskiej kadry.
1
W Anglii nastroje raczej nie najlepsze biorąc pod uwagę, że znienawidzona kadra pół rezerwami zesłała ich do dywizji B ligi narodów.