Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Mocno liczę na Kubackiego. On zawsze jest świetny w lato, ale w tę edycję to już była ostra deklasacja. Jak utrzyma poziom to będzie pięknie.
1
W piątek pierwsze treningi i kwalifikacje.
6
@IronSanHybrid Najlepiej smakuje na Boże Narodzenie + z miski, gdzie się nogi myje.
1
Jak chcecie się cofnąć w czasie to zapraszam na oficjalną stronę Torino - https://www.torinofc.it
Wyglą strony rodem z jakiegoś 2008 roku, jeszcze brakuje gdzieś napisu php by Przemo
1
Meczycho we włoskiej Serie A. Nie wiem czy pół dobrej akcji było z jednej i drugiej strony.
0
Serio, Frankowski w Lens w tym sezonie wygląda lepiej niż Cash w Aston Villi.
Szkoda, że nie ma to przełożenia na kadrę i jak przychodzi co do czego to Przemek prawie zawsze gra kiepsko.
1
Nie no, chłopaki z Pilzna może i waleczni oraz wybiegani, ale to nie ten level. Dimarco wymieni z Bastonim dwa podania i pół obrony zgubione.
0
@kamiVeB W tym sezonie to częściej Inter remisował/przegrywał jak wychodził na prowadzenie, a nie musiał odrabiać straty(Udinese, Roma i Milan).
0
@tbas Mimo wszystko to nawet nie jest najmocniejsza siła Włoch na ten moment. Patrząc szczególnie na to jak mocno spuścili z tonu tacy zawodnicy jak Bonucci, Cuadrado czy Locatelli.
Jeden Chiesa niczego nie zmieni.
7
Źle się zestarzało.
2
Jutrzejszy mecz Viktorii bez dwóch polskich akcentów - Jan Sykora i Jan Kliment nie zagrają przeciwko Interowi.
1
W meczu Benfica - Juventus ze względu na problemy technicznie nie będzie dostępna technologia goal line.
Jak nic będzie jakaś kontrowersja :D
16
Marcelo Gallardo podobno fachura, ale póki co przetestowany tylko w Ameryce Południowej. Myślę, że taki Villarreal na start europejskiej przygody byłby bardzo dobrym wyborem.
0
@Danny Gaucho Maccabi potrafiło zagrać solidny mecz już wcześniej z PSG pomimo negatywnego wyniku. Viktoria nie daje żadnych przesłanek na cud, na każdy mecz wychodzili z nastawieniem aby dostać jak najmniejsze baty.
1
Swoją drogą to Viktoria Pilzno ma wartość kadry na transfermarkt wynoszącą zaledwie 28M. Najsłabsze(pod względem wyceny) we włoskiej Lecce ma 64, a najsłabsze w hiszpańskiej Cadiz 65. Nawet po tym widać jaki cud by się musiał stać w środę.
W samej lidze mistrzów jedynie Rangersi mają gorsze xGA - 10.3 do 9.3 Viktorii Pilzno.
Generalnie to ekipa z Pilzno mnie mocno rozczarowała jak sobie przypomniałem Slavię sprzed paru lat, która była w stanie grać bardzo ładną piłkę przeciwko BVB, Barcelonie czy właśnie Interowi. Pilzno przy nich wygląda jak typowi chłopcy do bicia i tak niestety w rzeczywistości też jest. Zobaczymy w środę, ale szanse na cud w okolicy zera moim zdaniem.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12153689#comment-12153689
Kolejny odcinek z serii "kibice Violi to bydło"
Dzisiaj po przegranym meczu zaatakowali kibica Interu.
5
@FabianMrozek
?
Dobra, Valverde skosił Moratę, ale nie był to faul z kategorii bandyckich. Papu Gomez po prostu chciał wyrządzić jak największą krzywdę Fede.
0
Kapitalne widowisko, mecz sezonu Serie A na ten moment.
0
Paredes wypada na dwa tygodnie, opuści mecze m.in przeciwko Benfice, PSG i Interowi.
Oprócz jednego solidnego meczu przeciwko PSG to kiepski powrót Paredesa na włoską ziemię.
0
McKennie i Kean z golami. Ekipa jest niesamowita.
1
@Colon https://www.zyciepabianic.pl/uploads/276698.jpg
Szkoda, że w Polsce to wygląda bardziej tak :|
3
Portugalska federacja nieźle przemyślała temat, że największe hity wrzuca nam w piątki po 21 kiedy reszta czołowych lig ma w terminarzu jakieś Mainz przeciwko Koln.
Swoją drogą mecze Porto - Benfica się super ogląda od zawsze. Obie ekipy nabuzowane, że przypomina to peakowe starcia między Realem Mourinho, a Barceloną Guardioli, oczywiście zachowując proporcje czysto sportowe.
11
Sofascore niedawno przeanalizowało setki meczów ze starych mundiali. Jak ktoś chce zobaczyć jak statystycznie wyglądał np. Boniek podczas mundialu w 1986 i jakie liczby wykręcał to polecam.
Tutaj na przykład pan Kempes i jego finał z 1978 roku.
0
@takisobiektos Tłumaczyli się tym, że 20 listopada rozpoczyna się mundial i chcieli uniknąć nałożenia na siebie dwóch wydarzeń, bo to zabiera kibiców.
4
Za 20 dni pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Śmieszna sprawa z tym terminarzem. Nie dość, że zaczynają bardzo wcześnie (5 listopada) to po jednym weekendzie od razu jest przerwa aż do 26 listopada.
2
@MESSIah16 Prawda. W futbolu głupie pół roku to bardzo dużo, a kilka lat to już ogrom czasu. Kto by się spodziewał w takim 2016, że Real za chwilę zwolni Beniteza i zrobi 3x LM? Że Barcelona będzie na dnie przez kiepskie zarządzanie, że skończy się dominacja Juventusu, że kiedykolwiek Messi odejdzie z Barcelony i zagra w innym gigancie, że Liverpool znowu wróci na szczyt?
1
@Klaudiaa8 Arsenal odrabia mecz z PSV, który nie został rozegrany ze względu na śmierć królowej Elżbiety.
3
@xparix Jest tragiczny.
0
@MESSIah16 Oni już przed erą szejków mieli 7 pucharów Francji i tylko OM miało więcej. Jakąś tam historie już mieli.
0
@P33ck Prawda. Świetna robota Gasperiniego, ale także dyrektora sportowego, który ogarnął takie talenty jak Lookman, Soppy czy Hojlund.
Tam sytuacja kontraktowa jedynie trochę kiepska, bo w 2023 kończy się kontrakt Murielowi, Scalviniemu i Malinowskiemu, a rok później odejść za darmo będą mogli Zapata, De Roon i Toloi. Atalanta dużo nie płaci więc nawet na biednym rynku włoskim ciężko im konkurować z potęgami, a co dopiero na rynku europejskim.