Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A mógł grzać trybuny w Mediolanie jeszcze rok. Przecież jak taki Nyom w niego wjedzie to połamie chłopaka.
3
Złoty deal dla PSG.
1
@Rust_Cohle Grają z Uruwajem w grupie, więc raczej nie : D
2
@Rust_Cohle Urugwaj zdecydowanie numer jeden, a dalej to Chorwacja i w sumie ciężko mi trzeci kraj wytypować
1
@Janas11224 Najgorzej jak są tak wysoko w karcie jak te dzisiaj. Najlepiej jak otwierają galę, bo i tak większość skipuje te pierwsze walki co lecą za darmo na yt
5
@LukaszFan Jeżeli irytuje Cię patologiczne środowisko to nie włączaj tych gal. Jak chcesz obejrzeć coś na poziomie to też nie włączaj tych gal. Jak już włączysz to po prostu nie bądź zaskoczony, bo nie jest to pierwsza gala.
Nikt tego nie chce nazywać sportem. Liczy się rynsztok i zabawa.
38
Te gale istnieją już z 3 lata, a ludzie nadal narzekają, że patologia xD
Mam wrażenie, że ci sami idą do lokalnego kebaba oczekując, że w menu będzie comber jagnięcy w glazurze miso z cromesquis i kawiorem z bakłażana
4
@MesQueUnClub96 Alvareza kupili w zimę i wypożyczyli do River Plate na pół roku więc nie wlicza się do tego okienka.
3
City luźne 150 milionów za Jesusa, Sterlinga i Ake.
Jest szansa na pierwsze letnie okienko transferowe od sezonu 2005/06, w którym City wyjdzie na plus.
0
Sissoko jest w Mediolanie, w siedzibie Interu.
Raczej chodzi o Zagadou, a nie o Dembele.
0
@takisobiektos On nawet nie zadebiutował w Milanie. Sam od małego jest fanem Interu, a trafił do szkółki Milanu bo to jedna z najlepszych akademii we Włoszech i nie patrzył na swoje upodobania tylko na to, że wiele się może tam nauczyć.
Nawet latają po tt screeny jak za młodu ustawiał herb Interu na swoich profilach.
https://pbs.twimg.com/media/FW0pM3PXwAA5S02?format=jpg&name=large
Kibice raczej oleją temat. Darmian to też wychowanek Milanu, a aktualnie biega w koszulce Interu i podczas derbów raczej nikt mu tego nie wypominają kibice.
18
Bellanova przeszedł dzisiaj oficjalnie do Interu, więc trzeba przypomnieć najsłynniejsze zdjęcie młodego Włocha, gdzie ani on ani Cristiano pomimo bycia na pierwszym planie nie są głównymi bohaterami :D
3
Inaki Williams będzie reprezentował barwy Ghany. Kozacki "transfer" przed mundialem :P
4
https://x.com/serieapics/status/1544285745850077184
Zico i Maradona. Mało kto pamięta, ale jeden z najlepszych Brazylijczyków w historii spędził dwa sezony w Udine. Jedno z ważniejszych wydarzeń dla tego klubu. Na lotnisku powitało go ponad 5000 kibiców, a gdy FIGC chciała zablokować transfer(czołówka ligi z zazdrości naciskała na federację mówiąc, że finansowo Udinese nie może przeprowadzić tego transferu) kibice zaczęli protestować na ulicach.
https://x.com/oldfootball11/status/1036695899555221504
W związku z niedaleką odległością miasta Udine do austriackiej granicy, niektórzy ultrasi nawet chcieli przeniesienia klubu do tamtejszej ligi jeżeli FIGC nie zaakceptuje transferu Zico.
5
@DonMatteo901 Pełna zgoda. Ludzie pamiętają De Ligta z Ajaxu i to im zasłania dzisiejszy obraz Holendra. De Ligt miewał momenty lepsze, miewał gorsze, ale za taką cenę to raczej kibice Juve oczekiwali czegoś więcej. Masa sprokurowanych karnych i głupich decyzji. Nawet nie przypominam sobie momentu kiedy De Ligt był najlepszym stoperem Serie A - zawsze w cieniu Skriniara, Tomoriego czy Koulibaliego, a czasem nawet Bonucciego.
3
Belotti w Monaco, podpisze 3-letni kontrakt. Nie wart kwoty, którą chciał Cairo w szczytowym momencie(~100 milionów po sezonie 16/17) ale moim zdaniem nadal jest bardzo ciekawym napastnikiem, który z Ben Yedderem może stworzyć super duet.
0
Lionel Messi pierwszy raz od 2007 roku nie jest najbardziej wartościowym piłkarzem Argentyny według portalu Transfermarkt. Zdetronizował go Lautaro Martinez, aktualnie wyceniany przez portal na 75 milionów.
Co ciekawe, w 2007 roku najbardziej wartościowymi piłkarzami byli bracia Milito - Gabriel i Diego oraz Sergio Aguero. Cała trójka wyceniana była na 20 milionów.
1
@Sulimo Wybrali lepszą rozrywkę, czyli sen.
Pozostałe 20% zmieniło kanał.
2
@TheNekro94 80% siedzących przed TV już zasnęła oglądając LOTR.
1
Dyrektor sportowy Monzy kontaktował się w ostatnich dniach z Icardim i Dybala. Marzeniem dyrektora jest połączenie tej dwójki w ataku beniaminka Serie A. [Di Marzio]
Chłopaki wysoko celują.
1
Z Sampaolim podobnie jak z Conte, nie dasz mu odpowiednich wzmocnień to ten odejdzie. Z tym, że ten drugi robi świetne wyniki cały czas, a Jorge prócz Chile to tak średnio z małymi epizodami gdzie było dobrze moim zdaniem.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11873859#comment-11873859
Czyli taki bal piłkarza jednak był, ale nie brał udziału w nim Michniewicz. Selekcjoner już mógł się trzymać wersji, że nic nie pamięta, bo jak raz sprzedał historyjkę z balem to została ona zweryfikowana bardzo szybko przez Jadczaka.
0
OFICJALNIE: Na najbliższym mundialu pierwszy raz będzie użyta półautomatyczna technologia do wyłapywania spalonych.
2
Bremer w wywiadzie powiedział, że jego przyszłość niedługo się wyjaśni, dodał także, że nie zamyka się na włoską ligę, a jedyny warunek dla niego to gra w lidzę mistrzów.
Nie wiem kto go weźmie, ale ten klub będzie wielkim wygranym okienka. Chłop jest bestią.
8
Juventus oficjalnie żegna Dybale. Dziwnie się ta historia skończyła. Agent piłkarza też nie pomaga, odrzucił 10 milionów w październiku od Juventusu, a teraz nie potrafi znaleźć klubu dla swojego podopiecznego - Inter wziął Lukaku i na ten moment nie ma finansów by sprowadzić Paulo, Milan może zaoferować 3-4 miliony za sezon, a Roma i Sevilla to jednak półka niżej.
2
Jadczak spadł Kanałowi Sportowemu z nieba. Jak się kumplowi Michniewiczowi noga na mundialu podwinie, to redaktor Jadczak będzie pierwszy obarczany winą za niepowodzenie.
6
Czy Arabia Saudyjska to najgorszy na papierze zespół na mundialu nie licząc gospodarzy? Zdecydowanie. Najniżej w rankingu FIFA, brak jakiejkolwiek gwiazdy, najbardziej wartościowy piłkarz wyceniany jest na 3 miliony, cała kadra gra w egzotycznych ligach. Nawet Iran ma paru rozpoznawalnych zawodników, a większość ich kadry gra w ligach europejskich.
Moim zdaniem ewentualna przegrana z nimi to byłaby większa klapa niż Korea 2002, Ekwador 2006 czy Słowacja 2021. I niestety wiem, że nasi są zdolni do tego.
1
Botman idzie do Newcastle. Bardzo dobry ruch Srok i kolejny cios w stronę Milanu. Najpierw Sanches, teraz Botman.
1
@Sau_Ron Prawda. Kopalnia wiedzy o języku polskim. Wiele rzeczy się można było dziś dowiedzieć.
4
OFICJALNIE: FIFA na ostatnim kongresie ZAAKCEPTOWAŁA zmiany dotyczące powołań;
-na wstępnej liście będzie mogło znaleźć się 55 piłkarzy(wcześniej 35)
-na oficjalnej liście będzie mogło znaleźć się maksymalnie 26 piłkarzy(wcześniej 23)
-podczas meczu na ławce rezerwowej będzie mogło znaleźć się 26 osób związanych z kadrą; 15 zmienników i 11 osób ze sztabu szkoleniowego(w tym doktor kadry)