Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sulimo Niech ciągnię temat nawet i kolejne 15 lat. Kibicuję mu. Liczę, że bekną wszyscy, którzy kiedykolwiek i jakkolwiek maczali palce w ustawianiu meczów.
7
Mimo wszystko z artykułu Jadczaka najbardziej mnie zaciekawił fragment ze wspomnianą galą w Pile. Michniewicz zawsze odpowiadał omijająco, tu czegoś nie pamięta, tutaj o niczym nie wie, ale akurat tego dnia doskonale pamięta gdzie był, co robił i jak spędził wieczór.
Jeżeli faktycznie jakiś Bal Piłkarza miał miejsce to ktoś powinien wiedzieć o nim/pamiętać, w prasie powinny być jakieś zapiski z gali czy co kolwiek, przecież nie brał w niej udziału tylko Michniewicz. Wpisując słowa klucz w google zero informacji.
0
Lukaku o krok od Interu. Kluby dogadały stawkę - 10 mln + premie za wypożyczenie, brak piłkarzy uwzględniodnych w umowę.
Nie do przewidzenia, że Lukaku po roku wróci.
2
Sidibe odchodzi z Monaco.
Przyznam, że kiedyś go wpychałem do Barcelony. Na szczęście razem z Bernardo, więc jakbym był dyrektorem sportowym to raczej bym dostał rozgrzeszenie :P
2
@VALERON Ostatni sezon na bardzo wysokim poziomie.
2
https://x.com/Manu_Sainz/status/1538211347552403456
Bardzo zły start mercato dla Milanu. Od pół roku wszystkie media pisały, że Sanches, Botman i Origi to "deal done" i przyjdą do Rossonerich.
Tymczasem Newcastle przebiło ofertę za Botmana, PSG bierze Sanchesa i został im tylko Origi, czyli raczej najmniejsze wzmocnienie z wymienionej trójki.
3
Demiral wykupiony za 20 milionów przez Atalantę z Juventusu. Ciekawe czy pogra kolejny sezon czy od razu go puszczą dalej w świat zarabiając pieniądz. Podobna sytuacja jak z Romero - Atalanta wykupiła go z Turynu za 16 milionów i jeszcze w tym samym okienku sprzedała do Tottenhamu za 50.
0
Lukaku coraz bliżej Interu.
Według mediów będzie to ~10 milionów za wypożyczenie, a dodatkowo Inter będzie opłacał całą pensję Lukaku, który zaredukuje swoje wynagrodzenie o prawie połowę(z 13.5mln do 7.5mln).
To jak Marotta działa na rynku z prawie zerowym budżetem to jest coś spektakularnego.
10
https://x.com/PWspominki/status/1537180646593929216
Niby tylko bezbramkowy remis, ale moim zdaniem jeden z lepszych meczów polskiej kadry w ostatniej dekadzie. Być może nawet lepszy od tego 2-0 z 2014 roku, gdzie mieliśmy trochę szczęścia. Tutaj był spokój i przyjemna gra, gdzie przez 90 minut oglądania nie czułem, że jesteśmy gorsi od Niemców.
3
Kiwior miał być spoko alternatywą dla podstawowych stoperów i zawodnikiem na przyszłość, a się zaraz okaże, że to do niego powinniśmy dobierać obrońców do wyjściowego składu na mundial.
1
Forza Kiwior. Kibicuję mocno. Przy kontuzji Bielika prawdopodobnie kandydat numer jeden do trójkowego bloku obrony z Glikiem i Bednarkiem.
1
https://x.com/ForzaJuveEN/status/1536376857410543616
Prawie jak Ibra - Crespo - Adriano w sezonie 2006/07 :P
2
@Pawel13sz Bardzo dobry piłkarz. Według włoskich gazet Juventus robi podchody pod niego. Wartość ponoć ~20 milionów, ale Udinese pewnie dostanie więcej. Szczególnie, że ma długi kontrakt jeszcze.
0
@MesQueUnClub96 Marotta działa cuda.
3
Dybala powiedział TAK Interowi.
Wyjątkowo łatwo i szybko przyszło mu przejście do odwiecznego rywala po wielu latach grania w koszulce Juventusu i noszenia legendarnej "10".
3
Dobrze, że ten Zalewski od małego grał we Włoszech. Przecież w Polsce by dostał polecenie od leśnego dziadka żeby nie kiwać, jakiś łysy pomocnik by mu zagroził złamaniem nogi i by tyle było z kreatywnego skrzydłowego.
1
Depay jak ma słabszy mecz to jest najbardziej irytującym piłkarzem na świecie.
0
@Khajio A powinna. Już bardziej bym podpiął Brazylijczyków z Marquinhosem, T. Silvą, Militao, Bremerem czy Gabrielem pod walkę o numer 1.
0
Van Dijk, De Ligt, De Vrij, Timber, Botman, Ake
Holandia ma najlepiej obsadzoną pozycję środkowego obrońcy na świecie. Nie dziwię się, że grają formacją na trzech środkowych :P
0
@bartekvisca No i gitara, ten sezon stracony przez kontuzję. Tak mi się tylko skojarzyło z euro, że istnieje taki piłkarz jak Doku.
6
Komentarz usunięty
5
Zalewski najgorszy mecz w Serie A zagrał przeciwko Dumfriesowi. Jutro szansa na rewanż.
1
Lautaro - Dybala w przyszłym sezonie to będzie jeden z przyjemniejszych ataków do oglądania.
1
@Katalonbar Dobrze napisane. Kompromitując się w Lidze Narodów(czyli kończąc za Walią) w najgorszym scenariuszu moglibyśmy trafić do grupy z Francją, Ukrainą, Turcją i Grecją. Jest na taką grupę bardzo mała szansa, ale najlepiej zredukować szansę do minimum i ugrać 3. miejsce.
2
Na stadionie w Wiedniu zrobiła się delikatna dziura. Podobno nie tak łatwo załatać takie coś więc piątkowy mecz Austrii z Francją póki co jest zagrożony.
2
W przyszłym sezonie w Serie A, jeżeli na koniec sezonu pierwsza i druga drużyna będą miały tyle samo punktów to o Mistrzostwie Włoch zdecyduje finałowy mecz pomiędzy tymi ekipami.
0
ZEA póki co nieźle sobie radzi z Australią. Może być niespodzianka.
0
@PatrykBarca Isco w pierwszym sezonie u Carletto zagrał ponad 3000 minut. Całkiem sporo.
Ściągnięci Kroos i James w sezonie 14/15 też raczej nie żałowali, że przyszli grać do Ancelottiego.
Nawet ten Illaramendi zagrał prawie 2500 minut w sezonie 13/14.
0
Turcja w tej grupie w dywizji C to sobie nieźle nabije ranking FIFA i morale. Oni są na 43. miejscu w rankingu FIFA, a reszta ekip kolejno na 94. miejscu(Luksemburg), 124. miesjcu (Wyspy Owcze) i 138. miejscu(Litwa). Niezła przepaść.
3
@Transu96 Mimo wszystko włoska piłka powinna być wdzięczna Godinowi, bo ze względu na jego fatalne występy Conte był zmuszony grać Bastonim, który okazał się kapitalnym obrońcą i teraz jest przyszłością Włoch.