0

@katalonczyk987 Prawdopodobnie pieniądze, które będą rok w rok otrzymywać za sam udział nie pozwolą, żeby kluby się aż tak stoczyły. Wielkie kluby upadały głównie przez brak pieniędzy, a tutaj będzie ich pod dostatkiem.

4

Borek dzisiaj wyjątkowo dobrze gada w mojej opinii.

1

15 klubów założycielskich, a znane jest aktualnie 12. Ciekawe co to za trójka "nieśmiałych". Bayern, PSG i BVB?

2

@Kurkmen Ciekawe kto by kupił prawa do transmisji żeby pokazywać największe hity typu Sevilla - Real Sociedad :D

0

@Kubsoleon La Republicca lubi siać farmazony, ale tak na oko to po teoretycznym wykluczeniu taka Verona zagrałaby w lidzę europy, Cagliari utrzymało się w lidzę, a Atalanta zgarnęła mistrzostwo.

Ale to tylko La Republicca. Brałbym z przymrużeniem oka.

4

Atalanta, Cagliari i Verona poprosiły o wyłączenie z Serie A trójkę klubów biorących udział w SuperLidze. [La Republicca]

0

Nasser Al-Khelaifi zastąpi Agnellego na stanowisku szefa wykonawczego UEFA. [@mohamedbouhafsi]

0

@michal26 Zobacz sobie składy na finał ostatniego Audi Cup i się dowiesz czemu nikt tego nie oglądał. To był zwykły turniej letni.

20

Powstanie dziwnej Ligi Narodów, Mundial oddany Katarowi(dodatkowy rozgrywany w środku sezonu), zwiększenie liczby zespołów w Champions League, zwiększenie krajów na EURO.

Bronienie FIFY/UEFY nie jest na miejscu. Od dawna robili wszystko, by w końcu najwięksi powiedzieli dość.

0

Ludzie jarają się mundialem, a tu największymi gwiazdami będą Richarlison i Insigne :D

5

Ale bomba Eriksena.

0

Gol dla Napoli, wielki błąd(lub pech) De Vrija i Handanovicia

0

Roma vs TOP włoskie kluby

Roma 1-2 Milan
Milan 3-3 Roma

Roma 0-2 Napoli
Napoli 4-0 Roma

Roma 2-2 Juventus
Juventus 2-0 Roma

Lazio 3-0 Roma
Roma 2-2 Inter
Atalanta 4-1 Roma

Tragicznie to wygląda. Teraz dodatkowo jeszcze nawet nie punktują z tymi słabiakami. Posadę trenera Fonseki może uratować tylko liga europy.

0

Ależ końcówka sezonu będzie w Serie A. Ciekawe czy Conte wyciągnie pomocną rękę dla Juventusu i pokona Napoli.

0

@pt9 Stare fify miał swój klimat. Na pierwszą poważną legendę w fifie 15 musiałem się dorabiać kilka miesięcy, ale jaka radość była jak w marcu wleciał Vieira do teamu, oczywiście otoczony Ferem czy innym Onuohą, kartami wartymi 700 monet, a użytecznymi do końca gry. Kiedyś ikona/legenda budziła respekt w składzie rywala, teraz to już normalka sprawa.

1

@bartoszekkk Chyba tak. Po 3 godzinach dopiero się zalogowałem, a i tak nadal są mega ściny u mnie.

Na downdetector też ludzie zgłaszali problemy.

6

Dobra, pośmiane z Braithwaite, że duński Nazario, ale po euro jak strzeli parę goli to trzeba go opchnąć jakiemuś Crystal Palace czy innemu Newcastle za te 10 baniek.

10

OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo nie zagra z Atalantą z powodu kontuzji.

13

150 piłkarzy z Grecji zagrało w Champions League. Żaden nie zdobył tego trofeum. Prawdopodobnie(?) najliczniejszy kraj pod względem uczestników, z którego nikt nigdy nie podniósł uszatego trofeum. Ostatnio najbliżej tego był Akis Zikos, niestety jego Monaco przegrało z Porto w 2004 roku.

Na drugim biegunie mamy San Marino, gdzie tylko jeden piłkarz zagrał w lidze mistrzów i zdobył to trofeum (Bonini z Juventusem) czy też Kenię, gdzie zagrało trzech piłkarzy w lidze mistrzów, z czego jeden zdobył to trofeum (McDonald Mariga w 2010 roku z Interem, zagrał w 3 meczach, łąćznie uzbierał zawrotne 9 minut, zadaniowiec).

1



Lens 5 miejsce w Ligue 1, a to przecież beniaminek.

4

Romagnoli chce odejść, bo po ostatnich pojedynkach z Lukaku to musi mieć niezłe koszmary.

0

@FafitFCB Urugwaj zdobędzie mundial, Luis Suarez królem strzelców.

1

@LuisSalvano Przecież Neymar też w Barcelonie miał odpały i kosił rywali. Zobacz faul z Malagą dla przykładu.

2

@Nieznajomy Co Ty, Luis lubi zawodników, którzy wiedzą kiedy się przewrócić jak Alba w przeciwieństwie do tych symulantów z Realu.

152

@LuisSalvano Czyli Vidal to zawodnik pewny siebie, nie dający sobie w kaszę dmuchać, a Casemiro to już bandzior boiskowy? Pięknie sobie potrafisz wszystko dobrać pod tezę :D

1

@norbi77 Zapewne Madryt się zapłacze dorzucając czternaste trofeum do gabloty.

7



Z tej perspektywy to o wiele gorzej faul Milnera wygląda.

1

@LuisSalvano Jaki karny?

1

Zona Blaugrana już wycina ten fragment i daje dopisek Escandalo

0

@JohnnyBarca Wyjdzie w praniu. Na papierze to nie bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?