1

@liberos35 Otwarte od poniedziałku są

0

@Sulimo W erze VARu by jeszcze mniej miał tych bramek :D

1

Ciekawostka, Filippo Inzaghi od sezonu 2003/04 do sezonu 2011/12 ustrzelił 46 bramek ligowych, co daje średnio niecałe 6 bramek ligowych na sezon.

Kontuzje zrobiły swoje, ale i tak człowieka dziwą te liczby, bo przecież Inzaghi ma otoczkę legendy jednak.

4

Patrząc w historię trenerską Piolego to wygląda na to, że Milan swój prime już miał, a teraz będzie tylko już przeciętnie, bowiem Pioli słynie właśnie z tego, że to kapitalny trener by ugasić pożar, ale kompletnie nie potrafi reagować na kryzys zespołu i czarna seria będzie trwała długo. Tak było w Interze, Lazio czy Fiorentinie i póki co schemat powtarza się w Milanie.

Odrzucili dogadanego Rangnicka w wakacje, bo Pioli robił wyniki jakich klub nie widział od dekady, ale w kontekście przyszłych lat to ta decyzja może być zgubna.

0

Hakan faulowany, ciekawe czy cofną

1

@Jonyx Mimo wszystko Atletico. Milan nie uciekł chyba nigdy na więcej niż 4 punkty, a Atletico miało 11 punktów przewagi + mecz zaległy.

2

Bardzo fajna pierwsza połowa w Rzymie, a ktoś na dole pisał o kopaninie. Lazio dobrze wychodzi z kontry, a Milan bez pomysłu.

3

@takisobiektos W Milanie ten problem, że Leao to parodysta, a jak przesuniesz Rebicia na szpice to na skrzydło wchodzi Castillejo, czyli kolejny parodysta.

1

SS LAZIO (3-5-2): Reina – Marusić, Acerbi, Radu – Lazzari, Milinković-Savić, L. Leiva, L. Alberto, Lulić – Immobile, Correa

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma – Calabria, Kjaer, Tomori, T. Hernandez – Kessie, Bennacer – Saelemaekers, Calhanoglu, Rebić – Mandżukić

Bitwa o ligę mistrzów już o 20:45.

1

@lucca87 Będzie mocna Argentyna na Copa America. Liczę tylko, że selekcjoner postawi na Musso/Martineza w bramce, bo obaj grają kapitalny sezony, a nie na Armaniego. Paredes wszedł na światowy poziom od niedawna, Rodrigo de Paul to samo, ofensywa też miazga, bo Lautaro/Messi/Di Maria czy nawet ten Ocampos. Jedynie z tyłu bieda, bo prócz Tagliafico i Otamendiego to żadnych dużych nazwisk.

0

@lucca87 Na avatarze właśnie mam Rodrigo de Paula od jakiegoś roku :D

A we Włoszech sympatia do Interu od młodzieńczych czasów i R9.

1

@lucca87 We Włoszech taka pozycja określana jest jako "mezzala". Raczej Barcelonie by się nie przydał, bo ciężko znaleźć odpowiednik jego pozycji z Udinese, gdzie gra świetnie. Myślę, że w takim Realu mógłby spróbować grać za Modricia.

A pomocnik to taki misz-masz. We wszystkich aspektach gry jest bardzo dobry, coś jak De Jong czy Modrić. Szybki, z dobrym podaniem, dryblingiem czy też strzałem.

4



100% racji. Rodrigo de Paul to materiał na piłkarza grającego co rok w lidzę mistrzów. To jest absurd, że chłop nadal kopie w tym Udinese.

Ten sezon - 8 goli, 7 asyst
1.3 odbioru na mecz, 2.4 strzału na mecz, 2.4 kluczowego podania na mecz, 3.5 dryblingu na mecz. Najlepszy pomocnik tego sezonu obok Kessiego i Barelli w Serie A.

3



Syn Zanettiego podczas dzisiejszego meczu. Czuć te pasje u młodego :D

2

Crotone jest fatalne w tej obronie. 83 bramki stracone, a dopiero kończą 33 kolejkę. Nawet Benevento skończyło w swoim słynnym sezonie jedynie z 84 bramkami straconymi. Crotone na luzie przekroczy barierę 90.

2

@JohnnyBarca Juventus to z taką grą się sam niedługo wykluczy z przyszłorocznej ligi mistrzów.

0

Rosario Abisso wraca do sędziowania meczów Interu. Poprowadzi on niedzielne spotkanie Nerazzurich z Hellasem Verona.

Trzeba dodać, że wspomniany sędzia dostał zakaz sędziowania meczów Interu po meczu z Fiorentiną z 2019 roku, gdzie w doliczanym czasie przyznał rzut karny dla Fiorentiny za rzekomą rekę w polu karnym (https://zapodaj.net/images/8176ad5af01b1.png ), Co ciekawe sędzia pomimo zobaczenia powtórki na VARze nadal potrzymał swoją decyzje o rzucie karnym, co wywołało wielki wtedy skandal we Włoszech.

1

@lucca87

2. Atalanta
3. Juventus
4. Napoli

Chciałbym ten Milan, ale oni jadą na strasznych oparach i dodatkowo potykają się z potencjalnie słabszymi rywalami. Wyżej daje Napoli, bo ma łatwy terminarz(nie grają już z nikim z TOP 6), a Milan ma jeszcze arcytrudne mecze z Atalantą, Juventusem i Lazio. Atalanta jest w moim odczuciu w najwyższej formie we Włoszech aktualnie(mogli Romie wbić 5 bramek wczoraj), a Juventus to nadal Juventus.

1

@saczers438 Myślę, że delikatnie tak. Trener, który przywrócił blask Juventusowi, Chelsea i teraz Interowi. Jak to sam mówił po meczu z Cagliari do dziennikarzy "wy mnie krytykujecie, ale na końcu zawsze ja zwyciężam".

14

Kij tam z wynikami. Najważniejsza wiadomość z włoskich boisk? Goran Pandev dzięki dwóm bramkom wjeżdża do klubu "100".

0

@Danger204 Inter i Juventus remisują

4

Sędzia w meczu Interu skończył pierwszą połowę w 44 minucie i 20 sekundzie, dziwna sprawa :D

0

@amanter Nie powinna.

0

Inter potrzebuje 9 punktów do mistrzostwa.

0

Milan po dzisiaj chyba jednak wróci do tej Superligi

0



Jeszcze wyjdzie na to, że dwunastka zapłaci jakieś kary, bo angole się obsrały :-D

37

Chelsea zawiodła. Albo się nie wpisujesz w projekt od samego początku, ucinasz wszystkie spekulacje jak Bayern albo siedzisz w tym tworze i idziesz w dwunastu na wojnę na resztę świata, a nie po dwóch dniach wystawiasz białą flagę, bo kibice zaczęli protestować. Śmiechawa dla mnie.

0

@kodi77 Kluby spoza SuperLigi nadal będą sprzedawać swoich zawodników żeby ratować budżety. Wyciągnąć piłkarza z Romy czy Lazio teraz będzie jeszcze prościej z przypływem takiej gotówki.

1

@Barca1992 Ale to nadal są wielkie marki, które kibic ogląda chętniej niż inne kluby.

PS. Inter wygrał i zremisował z Borussią Monchengladbach, a z Szachtarem dwa razy zremisował

9



Kolejny ciekawy news.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?