Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Reca ładna asysta z Cagliari
1
Już Cię lubię Dest.
5
@LuisSalvano Oj nie, ci ludzie wprost krzyczą, że wirusa nie ma.
4
Przedwczoraj decyzja TK, dzisiaj strajki ludzi krzyczących, że wirusa nie ma. Faktycznie średniowiecze.
0
@Striker Ta zaradna Szwecja w ciągu miesiąca również zamknie część gospodarki.
0
@barcelonaLM W dyskotekach już tylko 50 osób, to faktycznie. Dwie klasy po zdanej sesji przyjdą.
1
@MESSIah16 Mówimy o tej Szwecji co już powoli wprowadza kolejne restrykcje?
0
@MesQueUnClub_87 W oczach wielu kibiców Messi taki był do pewnego czasu.
8
Dobra, może i ta obniżka nie ma sensu i Messi nie musi się na nią zgadzać, bo ma obowiązujący kontrakt, ale dla mnie to i tak jest kolejna skaza na "nieskazitelnym obrazie" naszego kapitana.
8
Mam wrażenie, że jak Neuer jest w formie, to żaden z bramkarzy nawet nie ma startu do kolesia.
3
"UEFA podała wynik testu Hakimiego na koronawirusa kilka godzin przed meczem. Test miał miejsce 48 godzin wcześniej." - Beppe Marotta
Dzisiaj wszyscy zawodnicy Interu przejdą test na koronawirusa. Jest spora szansa, że będzie niemałe ognisko wirusa w klubie.
0
Piłka jest jednak przewrotna. Super mecz Vidala, a później w 30 minut robi dwa gole dla Borussi Monchengladbach.
1
@kamiVeB Skriniar, Young, Gagliardini, Nainggolan, Hakimi i prawdopodobnie Bastoni. Sam trzon zespołu + rezerwowy Radja.
4
Hakimi z koronawirusem. No to klops. Inter bez obrony i wahadeł. Będą męczarnie z Borussią Monchengladbach
1
@LuisSalvano Ja mam to szczęście, że nie pcham się w wielkie miasta aż tak by kupić mieszkanie. Póki co pracuję w większym mieście, ale za 15 lat na pewno wrócę do swojej rodzinnej miejscowości. Miejmy nadzieję, że z odpowiednim kapitałem aby wyremontować ponad 60letni duży, rodzinny dom, stawiany jeszcze przez dziadków.
2
@Yosemite W XXI wieku tylko Diego Milito i Robert Lewandowski strzelali 4 gole Realowi Madryt w jednym meczu. Całkiem miły, dwuosobowy klubik. Wcześniej dokonali tego Josep Samitier - 1926 rok, Marti Ventorla - 1935 rok, Eulogio Martinez - 1957 rok oraz Oviedo Echebarria w 1947 roku. Ten ostatni jako jedyny strzelił Realowi pięć bramek w jednym meczu. Reszta karciła Real "zaledwie" czterokrotnie.
5
Rywale Manchesteru City pod wodzą Guardioli w Champions League: Barcelona, Borussia Monchengladbach, Celtic, Monaco, Szachtar, Napoli, Feyenoord, Liverpool, Lyon, Hoffenheim, Tottenham, Atalanta, Dynamo, Real, Lyon, Porto, Olympiakos, Marsylia
Wyjąć Barcelonę, Real i Liverpool to bym pomyślał, że City co roku gra w Lidze Europy.
1
@Zoker Czekam na Dembele od trzech lat. To już się nie uda.
4
@Zoker To ile ten Dembele musi zagrać meczów żeby zaczął myśleć na boisku? Musi być jakaś konkretna pogoda, konkretna godzina? Ile warunków trzeba spełnić, żeby nasz ponad stumilionowy transfer zaczął wyglądać co najmniej jak skrzydłowy? Bo póki co to jakaś miniaturka piłkarza. Postawić tam Roberto to by zrobił więcej.
6
Dembele zagrał tak źle w sobotę, że żeby przypomnieć sobie tak samo słabe spotkanie skrzydłowego musiałem się cofnąć pamięcią aż do poprzednich meczów Dembele.
3
Son i Kane najlepszy duet w Europie w tym momencie?
0
@SiSenior Z takim Kolarovem w obronie to myślę, że i Ronaldo Nazario z nadwagą by jeszcze robił co chciał
0
@kewin O kurde, poważne dwie straty.
1
@kewin A nie Van Dijk?
4
@Chwytliwy Pięknie odżył Calhanoglu. Ogólnie wczoraj świetne zawody niektórych piłkarzy Milanu, jedynie ten Castillejo trochę komicznie wyglądał jak wszedł na boisku. Co decyzja to zła.
1
Zalewski z powołaniem na Benevento!
1
Jaki Kolarov to jest cienias xD
0
@rayan_7 Crotone bez szans, goście 10 bramek w 3 kolejki stracili.
0
Czyli w zasadzie tylko Sanchez i Eriksen mogą coś dać z ławki. W sumie nie ma co się dziwić, że taka kijowa ławka jak masz 6 piłkarzy z wirusem.
0
@DaPi No sądząc po tym co chłop odwalał z Fiorentiną to nawet przesadziłem być może.