Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 Generalnie się zgadzam, ale tak jak w każdym środowisku znajdzie się parę osób, którzy myślą, że Pana Boga za nogi chwycili, bo są "kimś ważnym" i sodówa odbije.
1
@Witam Węgry Islandia ciekawy meczyk. W sumie to bym wolał Węgrów, bo grają ładną piłkę. Nie kupuje murarzy typu Islandia, Irlania czy Szkocja.
0
@LuisSalvano W zasadzie to Neymar tylko raz był bliski przedłużenia umowy. Właśnie teraz.
3
Dobre wieści w sprawie koronawirusa od sąsiadów.
0
@BarcaInfo Oprócz tego zagrał w miarę dobrze? Bo ja to mam pecha do tego zawodnika. Co włącze City to Eric gra kiepsko.
5
Co jak co, ale Bośnia z Iranem to trochę nietypowy sparing.
0
Co ten Bochniewicz gra, łoj
8
Cygankova jak szybko przestało boleć :D
4
Bochniewicz tragicznie gra dzisiaj
4
@xBoMBoWiECx Ja za Urugwajem od 2002 ze względu na pięknego Alvaro Recobę oraz ich comeback z Senegalem.
Liczę na ostatni triumf wielkiego Luisito.
0
@xBoMBoWiECx
1. Mendy
2. Robertson
3. Davies
4. Alba
5. Sandro
10
https://x.com/BraziIianTr3nt/status/1227767296736841728
Prime Isco. Piękny to był piłkarz parę lat temu. Jeden z niewielu Królewskich, których chciałem w naszym klubie.
0
@clyde Właśnie tam są pojedyncze, a chciałbym zestaw powiedzmy 3-4 gum. A dodawać osobno do koszyka wyjdzie mam wrażenie drogo w porównaniu do innych sklepów.
0
Z jakiej strony najlepiej kupić gumy oporowe do ćwiczeń? Kupowaliście z sport-shop kiedyś? Bo widzę, że tam całkiem spory wybór w dobrej cenie, a pierwszy raz o stronce słyszę.
3
@AlexDark00 Dembele i Semedo na jednym skrzydle? Prawdopodobnie byłoby to najgłupsze skrzydło jakie w życiu widziałem.
0
@patry295 Teraz wydaje mi się, że i ceny są takie jak przed pandemią i większość produktów dostępna.
Bo w kwietniu to serio, ceny 200%.
0
@BorzyKrzys To widzę, że też lubisz własne sposoby na ćwiczenia. Ja za młodu na drzwiach się podciągałem. Dobrze, że sufit całkiem wysoko był to ani razu głową nie przywaliłem.
0
Kupował ktoś z Was zestaw gum oporowych do ćwiczeń? Najlepiej jakby ktoś jakieś linki powysyłał do wglądu co kupował i czy poleca.
0
@NaFazieHitman No trochę zaboli przy wkłuciu pewnie
0
@SiSenior Zależy jeszcze jaki dziennikarz, ci czołowi piłkarscy mają wtyki w większości klubów i sami tworzą swoje newsy. Mówię tutaj o jakimś Fabrizio Romano czy innym Alfredo Pedulla.
0
@pele1282 Dziwna sprawa z tą konferencją, bo CIR podał informacje po 17, że konferencja o 18. Nie wiadomo czego się spodziewać.
7
@tomono Czy ja wiem czy taki z niego dziennikarz. Po prostu przekopiowuje informacje na swoje konto, ma dobry i szybki research i jest ze wszystkim na bieżąco. To tak jakbyś BarcaInfo nazwał dziennikarzem. I nie mówię tego złośliwie, bo obaj wykonują dobrą robotę.
0
Mateusz po 18 przemówi.
0
@SuperPatsonFCB To jak można ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa nie wprowadzając żadnych obostrzeń?
2
@FC1899Barca Parę dni temu ludzie pisali na podstawie Czech, że żaden lockdown nie ma sensu, bo i tak ilość zakażeń rośnie.
2
W Czechach delikatnie maleje. Pierwsze efekty lockdownu?
8
Marcin Najman wbrew opinii to całkiem mądry człowiek. Przez całą karierę zarobił kupe siana, przez dłuższą część kariery człowiek medialny, którego większość znała(walka z Pudzianem czy konflikt z Saletą). Teraz jeszcze prawdopodobnie wpierdziel od gościa co na 7 dni w tygodniu 4 dni pije napoje wysokoprocentowe. Marcin dobrze wiedział, że trzeba kończyć z boksem/mma, to tu sypnął miłe słówko o władzy, tam poparł jakieś ustawy rządu na twitterze, ładnie ogólnie wpasował się w trendy TVP i PiS. I jaki efekt? Angaż w TVP i kolejna, pewnia niemała wypłata.
Człowiek sukcesu.
2
Włoskie gazety to mistrzowie w robieniu gaf. Nie dość, że nie potrafią skopiować nazwiska piłkarza z Google, to jeszcze dzisiaj napisali, że Reca powołany do reprezentacji Libii.
https://pbs.twimg.com/media/EmXiLKEWMAAT8Pu?format=png&name=medium
1
@Uukasz_93 5 minut temu różowy z białym widziałem, a teraz szary i zielony :D
7
Wczoraj 42% pozytywnych, dzisiaj 41%. Spada.