0

@Kusco15 Generalnie się zgadzam, ale tak jak w każdym środowisku znajdzie się parę osób, którzy myślą, że Pana Boga za nogi chwycili, bo są "kimś ważnym" i sodówa odbije.

1

@Witam Węgry Islandia ciekawy meczyk. W sumie to bym wolał Węgrów, bo grają ładną piłkę. Nie kupuje murarzy typu Islandia, Irlania czy Szkocja.

0

@LuisSalvano W zasadzie to Neymar tylko raz był bliski przedłużenia umowy. Właśnie teraz.

3



Dobre wieści w sprawie koronawirusa od sąsiadów.

0

@BarcaInfo Oprócz tego zagrał w miarę dobrze? Bo ja to mam pecha do tego zawodnika. Co włącze City to Eric gra kiepsko.

5

Co jak co, ale Bośnia z Iranem to trochę nietypowy sparing.

0

Co ten Bochniewicz gra, łoj

8

Cygankova jak szybko przestało boleć :D

4

Bochniewicz tragicznie gra dzisiaj

4

@xBoMBoWiECx Ja za Urugwajem od 2002 ze względu na pięknego Alvaro Recobę oraz ich comeback z Senegalem.

Liczę na ostatni triumf wielkiego Luisito.

0

@xBoMBoWiECx
1. Mendy
2. Robertson
3. Davies
4. Alba
5. Sandro

10

https://x.com/BraziIianTr3nt/status/1227767296736841728

Prime Isco. Piękny to był piłkarz parę lat temu. Jeden z niewielu Królewskich, których chciałem w naszym klubie.

0

@clyde Właśnie tam są pojedyncze, a chciałbym zestaw powiedzmy 3-4 gum. A dodawać osobno do koszyka wyjdzie mam wrażenie drogo w porównaniu do innych sklepów.

0

Z jakiej strony najlepiej kupić gumy oporowe do ćwiczeń? Kupowaliście z sport-shop kiedyś? Bo widzę, że tam całkiem spory wybór w dobrej cenie, a pierwszy raz o stronce słyszę.

3

@AlexDark00 Dembele i Semedo na jednym skrzydle? Prawdopodobnie byłoby to najgłupsze skrzydło jakie w życiu widziałem.

0

@patry295 Teraz wydaje mi się, że i ceny są takie jak przed pandemią i większość produktów dostępna.

Bo w kwietniu to serio, ceny 200%.

0

@BorzyKrzys To widzę, że też lubisz własne sposoby na ćwiczenia. Ja za młodu na drzwiach się podciągałem. Dobrze, że sufit całkiem wysoko był to ani razu głową nie przywaliłem.

0

Kupował ktoś z Was zestaw gum oporowych do ćwiczeń? Najlepiej jakby ktoś jakieś linki powysyłał do wglądu co kupował i czy poleca.

0

@NaFazieHitman No trochę zaboli przy wkłuciu pewnie

0

@SiSenior Zależy jeszcze jaki dziennikarz, ci czołowi piłkarscy mają wtyki w większości klubów i sami tworzą swoje newsy. Mówię tutaj o jakimś Fabrizio Romano czy innym Alfredo Pedulla.

0

@pele1282 Dziwna sprawa z tą konferencją, bo CIR podał informacje po 17, że konferencja o 18. Nie wiadomo czego się spodziewać.

7

@tomono Czy ja wiem czy taki z niego dziennikarz. Po prostu przekopiowuje informacje na swoje konto, ma dobry i szybki research i jest ze wszystkim na bieżąco. To tak jakbyś BarcaInfo nazwał dziennikarzem. I nie mówię tego złośliwie, bo obaj wykonują dobrą robotę.

0



Mateusz po 18 przemówi.

0

@SuperPatsonFCB To jak można ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa nie wprowadzając żadnych obostrzeń?

2

@FC1899Barca Parę dni temu ludzie pisali na podstawie Czech, że żaden lockdown nie ma sensu, bo i tak ilość zakażeń rośnie.

2



W Czechach delikatnie maleje. Pierwsze efekty lockdownu?

8

Marcin Najman wbrew opinii to całkiem mądry człowiek. Przez całą karierę zarobił kupe siana, przez dłuższą część kariery człowiek medialny, którego większość znała(walka z Pudzianem czy konflikt z Saletą). Teraz jeszcze prawdopodobnie wpierdziel od gościa co na 7 dni w tygodniu 4 dni pije napoje wysokoprocentowe. Marcin dobrze wiedział, że trzeba kończyć z boksem/mma, to tu sypnął miłe słówko o władzy, tam poparł jakieś ustawy rządu na twitterze, ładnie ogólnie wpasował się w trendy TVP i PiS. I jaki efekt? Angaż w TVP i kolejna, pewnia niemała wypłata.

Człowiek sukcesu.

2

Włoskie gazety to mistrzowie w robieniu gaf. Nie dość, że nie potrafią skopiować nazwiska piłkarza z Google, to jeszcze dzisiaj napisali, że Reca powołany do reprezentacji Libii.

https://pbs.twimg.com/media/EmXiLKEWMAAT8Pu?format=png&name=medium

1

@Uukasz_93 5 minut temu różowy z białym widziałem, a teraz szary i zielony :D

7

Wczoraj 42% pozytywnych, dzisiaj 41%. Spada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?