Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teoretycznie to Geiger wynik ponad normę, gorzej za to Eisenbichler. U nas Stoch zdecydowanie słabiej. W Norwegii na pewno Johansson i Granerud gorzej niż zapowiadano. Zapowiada się bardzo ciekawa niedziela.
0
@jacobFCB Czekaj, czekaj. Podwazasz fakt, że Hayboeck dostał zawyzone noty o dobre parę punktów?xD
3
Zaraz Kamil to pewnie w plecy będzie wiało
0
Ale Johansson "łapie" wiatr w trakcie lotu na mamutach. Jakbym Kranjca widział.
0
@Wossi61FCB tak, na downdetectorze ludzie też zgłaszają
1
@IronSanHybrid Ja wolę jak i śniegu jak i błota nie ma. Najlepiej jeszcze jak jest na dworze 25 stopni i nie pada deszcz. Browar sam do ręki wskakuje.
1
@IronSanHybrid
https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2020/02/rolnicza-okay.jpg
Piękna polska zima!
1
Lindvik odpuszcza MŚ w Planicy. Norweg stwierdził, że w jego skokach brakuje pewności. Dziwna decyzja, bo tydzień temu w Rosji stał na podium. Dla Polaków to o tyle dobra decyzja, że Norwegowie tracą pewnego skoczka do drużynówki.
0
@Max112 Tylko w szkole średniej mają ferie? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Max112 No jeszcze ludzie chodzą do szkół. Od poniedziałku szkoły średnie zostaną zamknięte.
Ponadto zamknięto teatry czy biblioteki. No nie ma obostrzeń. Wszyscy kłamią.
0
@lucca87 W czym ja skłamałem? W rekordowych zgonach i zakażeniach? Wcale tego nie pokazuje twój wykres xD
0
@Max112 Twoi znajomi widocznie nie interesują się za bardzo imprezami, bo te są ograniczone do 50 osób.
Nie wiem ilu masz znajomych w Szwecji, ale jeżeli masz ich 9 to musicie jednego poinformować, że nie siądzie z wami przy jednym stoliku, bo jest limit do 8 osób.
Jak już twoi znajomi wygonią jednego kolegę do innego stolika to niech kupują alkohol w barach do 22. Później też obowiązuje zakaz.
4
Tymczasem w Szwecji rekordowe zakażenia i rekordowe zgony. Zapowiadane są kolejne obostrzenia w tym kraju.
Ale Szwecja wygrała, pamiętajcie. Cały świat się zachwyca świetnym i niezawodnym modelem szwedzkim.
5
@Ansufati123 Męczyliśmy się w grupie eliminacyjnej na EURO? Przecież zdobyliśmy w niej 25 na 30 możliwych punktów.
2
Domen Prevc w składzie Słoweńców na MŚ w Lotach.
1
Dzisiaj losowanie grup na eliminacje MŚ w Katarze.
Potencjalna grupa marzeń:
Dania, POLSKA, Irlandia Północna, Luksemburg, Wyspy Owcze, San Marino
Z trzeciego koszyka najlepiej ominąć Norwegów, Czechów i Rosjan, bo dostać ostro w papę można. Z czwartego teoretycznie Bośnia najmocniejsza, a w piątym spoko by było ominąć Kazachów, bo na wyjeździe zawsze się z nimi gra ciężko.
1
@Survier Enrique nie stawia na Albe w kadrze Hiszpanii. W Barcelonie Alba był podstawowym lewym obrońcą u Lucho. Jedynie zmiana formacji na trójkę z tyłu(jak z PSG) sprawiała, że nie było dla Alby miejsca.
Valverde nie stawiał na Malcoma i słusznie, bo to piłkarz za słaby na Barcelonę.
7
@Kamiloza91 Za 10 dni Liverpool - Tottenham. Dawno się nie jarałem aż tak na jakiś mecz ligi angielskiej.
3
@Yosemite Milan 11 karnych w 10 meczach. Trzeba przyznać, że VAR sprzyja.
0
Sheffield największe zaskoczenie i największe rozczarowanie. A to wszystko w jeden rok!
1
https://www.fcbarcelonanoticias.com/uploads/s1/24/72/63/massimilianoallegri-ernestovalverde-247263.jpeg
Urocze zdjęcie. Dwóch świetnych fachowców. Obaj krytykowani, bo bez stylu, bo tylko jedną bramką, bo szczęśliwie. Wyniki w obu klubach pokazują jak dużo wycisnęli ze swoich ekip.
1
Ile mniej więcej kosztuje wymiana szybki w Xiaomi Redmi Note 9? Niestety telefon źle zniósł kontakt z podłogą.
6
@Ratamahatta Dobra, Busquets obniżył loty i powinien pójść w odstawkę, bo z tego nic już nie będzie.
Ale Alba to nadal jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie. Winę upatrywałbym wszędzie, ale nie w Jordim.
0
@Katalończyk 99 Od początku jego przygody z pierwszą drużyną uważam, że to placek i gra tylko dlatego, że nie ma innych.
7
Ale co Mingueza był świetnym stoperem, bo dwa razy zatrzymał akcję zawodników Dynama to jego.
1
Kibice Milwall rozpętali kolejną burzę w internecie.
0
@TheGoldenEleven Szok, że nie ma Henrego.
1
@MesQueUnClub96 Być może się mylę, ale Eisenbichler nie wygląda na takiego co miałby niezniszczalną psychikę. Porównywałbym go do Hannawalda, który też był strasznie ekscentryczny i jak miał formę to był genialny, ale jeden zły skok i psycha siadała, a forma ulatywała.
6
@victor Kariera trenerska Valdesa to póki co nieśmieszny żart. Afera goni aferę.