2

@DonMatteo901 Klopp to super trener, ale jak zaczyna tracić punkty to wychodzi słoma z butów.

1

Zdejmijcie Mingueze, bo chłop zaraz zejdzie na tym boisku.

0

Raczej bez karnych, Lukaku na 2-1 w 119 minucie.

0

Ale gol Kouame!

0

Dobrze, że jest VAR. Gdyby nie weryfikacja to Inter by nie dostał słusznego karnego, a 2 minuty później Fiorentina by dostała niesłusznego karnego.

3

Arturo Vidal z golem.

0

@koksik2700 Będzie co ogrywać w 2021, bo jeszcze Kroniki Myrtany mają wyjść.

0

@Zip Na stronie tvp sport stream jest.

0

@Zip TVP Sport.

1

Jak ktoś chce wyczilować po kolejnej wygranej Atletico to na TVP Sport za chwilę powinny być karne w meczu Milan - Torino.

1

Mógłby Milan dzisiaj i Inter jutro wygrać. Byłyby kolejne Derby della Madonnina w następnej rundzie Coppa Italia.

0

@tobiasson92 Jak ktoś używa słów plandemia/koronaświrus to bardzo łatwo idzie sobie wyrobić opinię o takim człowieku.

2



Verratti to inny poziom.

9

@Bobo25 Paulo to największy nurek włoskich boisk. Kiedyś Chiesa odwalal podobne rzeczy w Fiorentinie, ale w Juve już się ogarnął. Dybala nadal takie cyrki odstawia.

5



Trochę później Dybala zszedł z kontuzją. Karma za marne aktorstwo.

5

Juventus się sypie przed Derby d’Italia. McKennie i Dybala zeszli z jakimiś urazami.

0

Hakimi to najlepszy transfer Interu od sprowadzenia Mauro Icardiego z Sampdorii. Co za grajek to jest.

2

@MesQueUnClub96 Zajebiście.

1

Wiadomo co ze zdrowiem Stękały?

1

@MesQueUnClub96 Poprawione.

5

Na ten moment dziesiąty Wolny nie załapałby się do konkursu drużynowego. Co za kosmos.

1

@Coutinho007 Jeszcze przecież Bono z Sevilli jest.

2

Ziyech, Hakimi, En Nesyri, Amrabat, Benatia, Feddal, Harit

Ładną pakę ma Maroko. Szkoda, że Taarabt od paru lat nie gra w kadrze, bo z przodu by moc była jeszcze większa.

1



Będzie mocny Johansson dzisiaj.

0

Czuję w kościach, że Schalke dzisiaj wygra.

3

Granerud zamiast straszyć w treningach zaczął straszyć w kwalifikacjach :D

3

@Adimek Mi hymn Sevilli wpada w ucho.

3

@Janiama Miło, że jest prawdziwa walka o czwartego do drużynówki, a nie wybieranie najlepszego z najgorszych jak to miało miejsce czasami.

0

@draxidox Konto usunięte, więc raczej Kotleszka "tuszuje" dowody.

2

@amek555 W dzisiejszym FootTrucku prowadzący wspomnieli, że jest w środowisku piłkarskim pewien dziennikarz, który sam sobie z fejk kont pisze komentarze na twitterze/youtubie oraz ma wykupione fejkowe followy na instagramie.

Internauci szybko przeprowadzili śledztwo i wynika z niego, że to Adam Kotleszka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?