Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Klopp to super trener, ale jak zaczyna tracić punkty to wychodzi słoma z butów.
1
Zdejmijcie Mingueze, bo chłop zaraz zejdzie na tym boisku.
0
Raczej bez karnych, Lukaku na 2-1 w 119 minucie.
0
Ale gol Kouame!
0
Dobrze, że jest VAR. Gdyby nie weryfikacja to Inter by nie dostał słusznego karnego, a 2 minuty później Fiorentina by dostała niesłusznego karnego.
3
Arturo Vidal z golem.
0
@koksik2700 Będzie co ogrywać w 2021, bo jeszcze Kroniki Myrtany mają wyjść.
0
@Zip Na stronie tvp sport stream jest.
0
@Zip TVP Sport.
1
Jak ktoś chce wyczilować po kolejnej wygranej Atletico to na TVP Sport za chwilę powinny być karne w meczu Milan - Torino.
1
Mógłby Milan dzisiaj i Inter jutro wygrać. Byłyby kolejne Derby della Madonnina w następnej rundzie Coppa Italia.
0
@tobiasson92 Jak ktoś używa słów plandemia/koronaświrus to bardzo łatwo idzie sobie wyrobić opinię o takim człowieku.
2
Verratti to inny poziom.
9
@Bobo25 Paulo to największy nurek włoskich boisk. Kiedyś Chiesa odwalal podobne rzeczy w Fiorentinie, ale w Juve już się ogarnął. Dybala nadal takie cyrki odstawia.
5
Trochę później Dybala zszedł z kontuzją. Karma za marne aktorstwo.
5
Juventus się sypie przed Derby d’Italia. McKennie i Dybala zeszli z jakimiś urazami.
0
Hakimi to najlepszy transfer Interu od sprowadzenia Mauro Icardiego z Sampdorii. Co za grajek to jest.
2
@MesQueUnClub96 Zajebiście.
1
Wiadomo co ze zdrowiem Stękały?
1
@MesQueUnClub96 Poprawione.
5
Na ten moment dziesiąty Wolny nie załapałby się do konkursu drużynowego. Co za kosmos.
1
@Coutinho007 Jeszcze przecież Bono z Sevilli jest.
2
Ziyech, Hakimi, En Nesyri, Amrabat, Benatia, Feddal, Harit
Ładną pakę ma Maroko. Szkoda, że Taarabt od paru lat nie gra w kadrze, bo z przodu by moc była jeszcze większa.
1
Będzie mocny Johansson dzisiaj.
0
Czuję w kościach, że Schalke dzisiaj wygra.
3
Granerud zamiast straszyć w treningach zaczął straszyć w kwalifikacjach :D
3
@Adimek Mi hymn Sevilli wpada w ucho.
3
@Janiama Miło, że jest prawdziwa walka o czwartego do drużynówki, a nie wybieranie najlepszego z najgorszych jak to miało miejsce czasami.
0
@draxidox Konto usunięte, więc raczej Kotleszka "tuszuje" dowody.
2
@amek555 W dzisiejszym FootTrucku prowadzący wspomnieli, że jest w środowisku piłkarskim pewien dziennikarz, który sam sobie z fejk kont pisze komentarze na twitterze/youtubie oraz ma wykupione fejkowe followy na instagramie.
Internauci szybko przeprowadzili śledztwo i wynika z niego, że to Adam Kotleszka.