Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeżeli Atalanta dzisiaj wygra swój mecz to różnica między 7 miejscem, a liderem będzie wynosiła maksymalnie 10 punktów. Kapitalny jest ten sezon Serie A.
6
Najgorsze 85 sekund w historii piłki nożnej?
79 minuta - Muntari zmienia Estebana Cambiasso.
80 minuta - Muntari fauluje przed polem karnym, żółta kartka.
80 minuta - Muntari wyskakuje z muru, a piłka trafia w jego rękę. Muntari druga żółta i w konsekwencji czerwona. Zawodnik Catanii pewnie wykorzystuje rzut karny i jego drużyna wychodzi na prowadzenie.
Myślę, że wyczyn porównywalny do czerwonej Gerrarda w 38 sekund.
4
@Azi Alba się rzuca na ziemię jak jeszcze Suso go nawet nie dotknął ręką za ramię, a ludzie karnego chcą. :|
8
Niesamowity był. Czarował nawet na takim kartoflisku.
0
@pawelfcb2010 Dla mnie opcja Setiena od zawsze była tragiczna. Gościa dopiero co zwolnili z Betisu(!), a dostał ofertę od jednego z największych klubów na świecie. Zatrudnienie Setiena to była chęć ratowania wizeurnku przez Bartomeu. Setien był całkiem szanowany przez socios i kibiców przez swoją upośledzoną wersję tiki-taki. Dodatkowo zawsze w mediach chwalił naszych zawodników. Ogólnie wzbudzał dobre wrażenie, bo jego Betis przez pół sezonu wyglądał całkiem dobrze, a sam wydawał się takim cichym trenerem. Bartomeu zatrudniając Setiena bardzo dobrze wiedział, że ociepla swój wizerunek w mediach. Nawet na La Rambli było sporo pochwał za zatrudnienie pasterza. Chyba nawet Bartomeu się nie spodziewał, że Quique będzie tak tragiczny. Już za czasów Betisu pisałem, że to maksymalnie przeciętny trener, który ma jeden styl gry i nie ma poważania w szatni. Wiedziałem, że będzie źle, ale nie myślałem, że aż taka katastrofa nas czeka.
2
@Cochise Dowodów nie mam, ale patrząc na całokształt trenerski i piłkarski to mam pewne podejrzenia, że Setien był tu przez przypadek.
2
@LuisSalvano Bo nie było tam żadnego faulu. Alba cwaniacko zaczął pchać się plecami w ciało Suso. Nawet większość naszych to widziała i nie chciała się ośmieszać z pretensjami u głównego sędziego.
2
@LuisSalvano Dokładnie, BarcaWorldwide to dosyć propagandowa strona. Screen wrzucony w idealnym momencie. Szkoda, że filmiku nie dali z akcji.
2
@FC1899Barca Dla innych by nie było nawet wolnego.
8
@BaroPodertos Parafrazując słowa Zubizaretty na temat Pedriego to można napisać, że gdyby Eric Garcia nie nazywał się Garcia, tylko Garczek i nie byłby wychowankiem FC Barcelony to nikt by nie myślał o sprowadzeniu go na Camp Nou.
1
Papu Gomez grający przeciwko Firpo i Minguezie? Będzie na pewno ciekawie.
4
@arasz1819 Ta, jeszcze powiedz mi żebym kaczki na święta nie jadł, bo ta kojarzy się z Kaczyńskim.
Męcz się ze streamem, ja dzisiaj odpalam aplikacje TVP Sport.
2
@Coutinho007 Czyli nic się u nich nie zmieniło :D
0
@SinMistico Juve - Inter dałbym X
Real - Getafe to jednak Real
2
@DonMatteo901 Conte często o Eriksenie mówił, że nie ma "genu zwycięzcy" i myślę, że można to samo powiedzieć o Zielińskim. Zarówno Eriksen jak i Zieliński wyglądają tak samo jak przegrywają 0-3 jak i wygrywają 5-1. Mimika twarzy, zachowanie na boisku jest u nich takie samo w obu przypadkach. Często się mówi, że tacy piłkarze podchodzą do meczu jak do pracy(w sumie to tak jest, ale każdy wie o co chodzi). Odbębnić swoje i czy wygrana czy przegrana to jeden pies. Brakuje w takich piłkarzach takiej "iskry", którą ma czy to Barella, Fede Valverde czy inny Frenkie.
8
Polska górą.
0
@itmustbejoke Mam nadzieję, że jak Mingueza ma zagrać to tylko z Sevillą, bo wystawienie gościa na PSG to samobójstwo. Goście z Bilbao czy Betisu mieli autostradę po jego stronie, a teraz tam będzie biegał Neymar czy inny Mbappe.
21
https://podrozujacarodzina.pl/wp-content/uploads/2017/06/FullSizeRender-1-2.jpg
Już za parę miesięcy.
3
Big chances created:
Rodrigo de Paul - 13
Lionel Messi - 11
Assists:
Lionel Messi - 2
Rodrigo de Paul - 1
Griezmann co zmarnował to jego, ale Lasagna to i tak większy fenomen.
0
@tomek8756 Jak sobie zrobią to niech mają.
3
Jak nigdy nie włączam francuskiej tak dzisiaj od rana chodzi mi mecz OM - PSG po głowie. Tam jest taka wojna od paru sezonów na boisku, że aż czasami się przypomina El Clasico za czasów Mourinho i Guardioli. No i Neymar vs Alvaro to taka gorsza wersja Messi vs Ramos/Pepe :D
0
@LeoMessi1994 Zlatan Ibrahimović
2
@kordyl1010 No dokładnie, sam mam owczarka niemieckiego, zawsze ma koc włożony do budy, w której zamykany tylko jak przychodzą goście, bo jest agresywny, tak to całe życie biega na dużej działce i po prostu nie miałbym serca brać go do domu
Po drugie trzymanie psa na 30m2 w ciepłym mieszkaniu w bloku całe życie to takie samo niewolnictwo jak trzymanie go całe życie w budzie na dworze.
4
Arkadiusz Milik opuścił poranny trening z powodu kontuzji uda. Występ z PSG raczej wykluczony. [RMC Sport]
Szkoda, że akurat na taki mecz wypadnie...
0
@pele1282
https://en.as.com/en/imagenes/2018/02/05/football/1517864167_730215_1517864280_noticia_normal.jpg
:D
1
@tobiasson92 Nie no, nie chce mi się męczyć, bo sam zapewne dobrze wiesz, że twój główny post to głupota.
2
@tobiasson92 No ta, bo sytuacja na świecie w 2018 i w 2021 jest taka sama.
4
@Rust_Cohle Też jestem fanem talentu Darwina Nuneza.
4
Najmocniejszy dzień pod względem urodzin piłkarzy?
Neymar, Ronaldo, De Vrij, Tevez czy już emerytowany Hagi.
1
Pedriemu co psycha siadła po dziurze