Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kubacki wygrywa serie treningową! Konkurs o 14:15.
0
@tobiasson92 Przecież na podstawie rosnących danych typu procentowy udział pozytywnych testów czy zleceń POZ można stwierdzić, że jesteśmy aktualnie w tendencji wzrostowej.
3
@tobiasson92 Nie wiem co w tym śmiesznego, mamy porównywalny wzrost zakażeń co w kwietniu i październiku 2020. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy we wstępnej wersji trzeciej fali.
0
@Adamski69 Inter ich może przegoni, ale kto następny? Milan powoli traci formę, Napoli gra w kratkę, a Roma to takie ziomki Juve, że w ostatnim meczu oddaliby walkowera żeby Juve było wyżej.
Wrócę do tego postu za parę miesięcy i zobaczysz kto ma rację.
0
Jakby ktoś chciał całkiem miły kurs na długoterminowy kupon to w Fortunie dają kurs 1.80 za miejsce 1-2 w lidze Juventusu. Osobiście dla mnie pewniak.
0
@JimMorrisonFCB Zapewne godzina ustawiona pod widownie z Chin.
1
@JimMorrisonFCB Niedziela 15:00
0
Milan prowadzi 1-0 z Crveną, jednak ważniejszą informacją jest to, że Bennacer zszedł z kontuzją. Ogólnie Milan się trochę męczy w Belgradzie w lekko rezerwowym składzie. Średnio to wygląda przed derbami Mediolanu.
0
@Rewolucja123 Ostatnie parę miesięcy miał bardzo dobre, coraz lepiej to wyglądało. Jednak z czasem zaczynam mieć wątpliwości czy kiedykolwiek osiągnie taki poziom jaki miał Modrić czy Verratti w swoim szczycie.
1
@fcbheroes Tylko i wyłącznie Atletico pana trenera Diego Simeone.
0
@Kamiloza91 Milan to myślami przy niedzieli zapewne.
4
@PatrykBarca Poczekałbym do końca sezonu z ocenami. W lidze nie prowadzą aktualnie, a liga mistrzów nie kończy się na Barcelonie.
1
Verratti - Jorginho - Barella
Ależ Włosi mają kapitalną pomoc. A w obwodzie również bardzo dobrzy Locatelli czy Pellegrini.
0
@SkN dlaczego? jak inaczej nazwać mecz niż wielki kiedy gość nam ładuje 3 bramki, robi więcej dryblingów niż cała przeciwna drużyna, a dodatkowo daje 4 kluczowe podania?
Mówię tylko w kategorii napastników. Inne pozycje ocenia się pod innymi względami.
3
@Yosemite Wielki piłkarz już teraz. Wypada się tylko śmiać z ludzi, którzy deprecjonują Mbappe czy Neymara ze względu na ligę francuską. Wrzucić obu piłkarzy byle gdzie to z miejsca wchodzą na szczyt.
0
@barcelonaLM wydaje mi się, że Verratti temu zaprzecza
0
@barcelonaLM Wielki mecz rozumiem jako hattrick, 10 udanych dryblingów i 4 kluczowe podania.
0
@Kamileq96 No i po części Juventus z 2020, ale w sumie to i tak mało tych meczów. A po drodzę nieraz się grało z Realem czy innym Atletico.
0
Kiedy ostatni raz Messi zagrał tak wielki mecz z gigantem jak Mbappe wczoraj?
1
@bolinho89 Na flashscore jest trochę kanałów wypisanych
0
Wyjątkowo pewnie się czuję dzisiaj przed tym meczem. Ostatnio taki moment z wielkim klubem to miałem jak Bayern przyjeżdżał na Camp Nou za Enrique. Z Tuchelem za sterami i Neymarem z przodu miałbym gorsze odczucia na bank.
0
@LuisSalvano Podejście szejkowskich pajaców w kwestii odejścia Verrattiego praktycznie niczym nie różniło się od blokowania transferu Messiego w lato 2020 przez Bartomeu i spółkę.
0
@LuisSalvano Kluby nie chcą sprzedawać swoich najlepszych piłkarzy. Ja w szoku.
0
No to myślę, że bez Verrattiego w rewanżu.
0
@matirix20 14km to raczej nie, bo wczoraj Brozović tyle przebiegł z Lazio, więc byłoby głośno jakby jakiś rekord pobił.
2
@barcelonaLM Ja bym powiedział, że Krupówki to w przyszłości nasze polskie Anfield może być. Wedle doniesień to po meczu Liverpool - Atletico(11 marca 2020, pełne trybuny) zmarło 41 osób. Nie pytajcie jak wyliczyli.
1
@DaPi Sytuacja we włoskiej jest o tyle ciekawa, że jeszcze wczoraj Milan pierwsze miejsce w lidze, a za dwa tygodnie po meczach z Interem i Romą mogą odpaść z walki o Scudetto. A i nawet mogą zacząć się bać o te top 4.
29
Antonio Conte to prawdopodobnie najlepsze co spotkało Romelu Lukaku w seniorskiej piłce.
0
@MaziFCB Ja osobiście się świetnie bawie włączając co tydzień mecze włoskiej ligi.
1
@sintesox Zobaczymy. Juventus najsłabszy od lat, a drużyny z Mediolanu najmocniejsze od wielu lat. Juventus nie jest tak ciężko zdominować. Wczoraj Napoli zagrało przeciętny futbol, a zdołało wygrać.