0

Kij tam z Ramosem czy Messim. W lato do wzięcia za darmo jest Donnarumma. Bramkarz na następne kilkanaście lat. Fenomen jak na swój wiek. Pytanie czy sam bramkarz chętny jest na odejście? W 2017 pokazał, że aż tak bardzo to w tym Mediolanie zakochany nie jest.

7

@BorzyKrzys Dużo czarnoskórych piłkarzy ma historię kopiuj-wklej. Wychowywani w ubóstwie, żyli za pół dolara tygodniowo, w wieku kilkunastu lat poszli pracować, wyłapani zostali przez jakiegoś skauta, zarobili większą kasę i sodówa odbija. Przy okazji pieniędzy oczywiście multum afer i skandali.

2

@pawelfcb2010 Ciekawe czy będą kombinacje z obniżaniem belki. Innsbruck oficjalnie teraz ma wpisane HS 128, a nie 130.

1



Osimhen zarażony koronawirusem. Według mediów zawodnik ma otrzymać 250k(!) euro kary od klubu za swoje zachowanie(filmik wyżej).

2

@NeroTFP Kranjec wszystko na mamutach? :P

0

@Janiama Tak szczerze to myślałem, że ponad 150 wykręcił :D

0

Ile punktów dostał Kubacki za drugi skok?

3

@stone80 Mnie dzisiaj psiaki sąsiadów poprosiły żebym strzelał jak najwięcej. Spełnię ich prośbę.

5



Apap mu dać.

2

Będzie loteria w kwalifikacjach. Eisenbichler -0,37 wiatr, a chwilę później Granerud +0.63.

1

@barcelonaLM Swoją drogą Kubacki wiatr z przodu, obniżyli belkę na 13, a teraz mocny wiatr z tyłu i nadal są na 13 :D

6



Z telemarkiem jeszcze. Jestem przekonany, że Eisenbichler by leciał na dwie nogi z przysiadem w takiej sytuacji.

4

@Janiama Dwa nieoficjalne rekordy skoczni w tym sezonie pobite przez Polaków. Najpierw Stoch w Engelbergu, teraz Kubacki w Ga-Pa.

2

Kubacki 144 metry w treningu :O

0

@BarcaInfo Bramka cudo. Szkoda decyzji sędziego o wyrzuceniu RvP, bo częściej mówiło się o skandalu(i słusznie) w tym meczu niż o tej bramce Leo.

1

Zniszczoł tylko 119.5 w drugiej serii, ale z prawie najgorszym wiatrem. Z podobnym wiatrem Tande przydzwonił na 60 metr.

3

@Joe_Pesci Żadna szczepionka nie daje 100% gwarancji. Czy to przeciwko różyczce czy przeciwko koronawirusowi.

2

@FC1899Barca
https://fakenews.pl/zdrowie/zmarla-tiffany-dover-pielegniarka-zaszczepiona-na-covid-19-brak-dowodow/

Polecam, większość dowodów z powyższego filmu została wyjaśniona.

0

@Kwasiak98 Co roku wyskakuje jakiś Kobayashi, Domen czy inny Granerud. Stoch i Kraft są wieczni. Dla mnie dwóch najlepszych skoczków ostatnich 10 lat.

7

Wyniki naszych w próbnej serii:

Maciej Kot 90,5 km/h, 111,5 metra
Klemens Murańka 90,2 km/h - 111 metrów
Aleksander Zniszczoł 90,5 km/h - 125,5 metra
Andrzej Stękała 90,4 km/h - 124 metry
Kamil Stoch 90 km/h - 129,5 metra
Dawid Kubacki 90,7 km/h - 125 metrów
Piotr Żyła 90,6 km/h - 123 metry

[@DominikFormela]

2

O 14:30 oficjalny trening Polaków przed Turniejem 4 Skoczni. O 15 trening dla wszystkich. Trzeba się napatrzeć, bo takich cudów to długo nie będzie.

1

@MESSIah16 Granerud jest cholernie stabilny. Od początku sezonu nie wypadł z TOP 6 kwalifikacji, treningów i przede wszystkim zawodów. Według mnie Norweg nie ma takiej petardy/iskry co miał Prevc/Ryoyu w swoim "prime" podczas TCS, ale wygra całe zawody stabilnością. Na 10 skoków jego, 7 jest świetnych, a 3 bardzo dobre. U takiego Eisenbichlera podział według mnie wygląda, że 6 skoków ma świetnych, 2 bardzo dobre, a dwa przeciętne. Dlatego również stawiam Norwega w roli faworyta.

Czarny koń turnieju według mnie może być Kraft. Dziwnie to brzmi, bo mocne nazwisko, ale pamiętajmy, że jeszcze jest bez punktów.

0

@Comentateiro Ja tu o trochę lepszych trenerach. Ale Setien faktycznie też do wzięcia. Myślę, że działacze Elche znają numer.

7

Jedno jest pewne, rynek trenerski w lato będzie najciekawszy od wielu lat. Allegri, Tuchel, Valverde, Spalletti, Sarri dostępni na rynku. Do tego dojdzie pewnie jakieś objawienie trenerskie na Euro.

0

To niezłe w Oberstdorfie niemieckie Ordnung.

0

@VenoM Widzę, że w jakiś czuły punkt musiałem trafić. Ale spoko, rozumiem twój ból. Mnie też bolało, że taki ktoś jak Setien objął drużynę, której kibicuję już tyle lat. To był cios poniżej pasa ze strony Bartomeu.

0

Mogliby w Katalonii zrobić jakiś plebiscyt dwudziestolecia. Najgorszy piłkarz ostatnich 20 lat w Barcelonie czy nawet trener.

W pierwszej kategorii potężne nazwiska jak Oleguer czy Andre Gomes. W drugiej zaś Quique Setien niczym Messi w 2012 roku wyprzedził stawkę dwukrotnie. Piękny by to był plebiscyt.

5

@msmsms Weterynarz. Spoko jak musisz wyleczyć ładnego kotka czy pieska, ale weź idź przyjąć poród krowy.

0

@speed1 Nadal jestem za tym żeby odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?