Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 Współczuję, ale wyobraź sobie, że moja dzień w dzień puszczała Metallike albo AC/DC. Uszy krwawiły.
2
We Włoszech temat numer jeden to sprawa Suareza i włoskiego obywatelstwa. W sprawę zamieszany jest przede wszystkim Fabio Paratici(dyrektor sportowy Juventusu) oraz De Micheli(minister).
Do tego momentu zawieszone zostało szefostwo oraz dwóch profesorów uczelni w Perugii(tam gdzie Luis Suarez zdawać miał test z języka włoskiego). Fabio Paratici oskarżony został o składanie fałszywych zeznań. Klub wydał oświadczenie w którym wszystkiemu zaprzecza oraz pisze, że działali zgodnie z prawem.
Nie wiadomo jak potoczy się dalsza sprawa, jednak już teraz wróży się Juventusowi karę grzywny, odjęcie punktów, a nawet(!) degradacje. Wszystko jednak zapewne skończy się na grzywnej.
0
@Kamiloza91 Inter - Bologna
0
@Pilka_jest_okragla Laporta tak to ujął jakby w latach 2003-2010 tylko Barcelona sięgała po trofeum.
1
@Barca1992 Przecież ja podważyłem tylko ten ból w miejscu ukłucia. Przecież to komicznie brzmi. To tak jakby oskarżyć dentyste, że po leczeniu zęba przez pół dnia jeszcze się odczuwa ból.
0
@MarioVeB! Do końca sezonu na pewno.
3
@Barca1992 Ból w miejscu wstrzyknięcia to chyba się da jeszcze logicznie wytłumaczyć. W końcu wbijają ci igłę w ciało.
2
@Piorun Swoją drogą to zagrają kiedyś ten finał z poprzedniej edycji?
0
Walukiewicz przedłużył kontrakt z Cagliari. Dobra decyzja. Pewne miejsce w klubie, a niedługo EURO.
Walukiewicz to ogólnie obrońca tej nowszej generacji, który nie boi się mieć piłki przy nodze i umie rozprowadzić piłkę. Przeciwieństwo takiego Glika. Niech jeszcze Godin go nauczy lepiej bronić to będzie obrońca na lata w kadrze.
1
@Yosemite Zizou to czarnoksiężnik. Znowu rzuci czar na konferencji i nazwie następny mecz "finałem" i przypadkowo Real wygra 3:0.
Dobrze, że Zizou używa takich czarów tylko w krytycznych sytuacjach, bo jakby każdy mecz nazywał finałem to co sezon potrójna korona.
9
Milan w dwumczu z Celticiem: 5 strzałów celnych, 5 goli.
Lutuj Hakan z połowy. Powinno siąść.
1
Wygląda na to, że mój typ Handicap (-2) na Celtic po kursie(!) 2.05 to póki co majstersztyk.
edit: no dobra, 1:2 XD
edit2: i tak tu pochwalić związane coś z kasą xD
0
Jakby to Cavani strzelił :O
1
Wydaje mi sie, że jak tylko skończy się ta klauzula "anty-juve" w kontrakcie Icardiego to ten wyląduje w Juventusie. Kompletnie stracony okres w Paryżu póki co. Teraz kontuzja, ale nawet jak nie miał to i tak w cieniu innych piłkarzy.
Największy pstryczek w nos i tak był w finale ligi mistrzów, gdzie na ratowanie wyniku Tuchel wolał wpuścić Draxlera czy Motinga, a nie napastnika sprowadzonego za 70 milionów.
20
@NorbiTBOB Brakło wykończenia. Argentyna fantastycznie jakoś do finału nie grała, ale przechodziła dalej. I jak na złość najlepszy ich mecz w finale akurat przegrali. Szkoda sytuacji Higuaina, Palacio i Messiego.
0
Jutro kolejny test na obecność koronawirusa Luisa Suareza. Jednak zgodnie z hiszpańskim protokołem osoba bez objawów będąca w izolacji przez 10 dni może wrócić do treningów. Czyli Luisito jutro wraca do treningów.
2
Romelu Lukaku vs Borussia Monchengladbach
2 strzały, 2 gole
4 udane dryblingi
3 kluczowe podania
Big Rom szef dzisiaj.
2
Swoją drogą jakby Szachtar zremisował bądź wygrał z Realem, a Inter wygrał z Borussią Monchengladbach to przed ostatnią kolejką każdy zespół liczyłby się w walce o awans.
Nie było na pewno dużo takich przypadków w historii.
0
@Barca1992 Pewnie nawet Lewy nie zagra w tym meczu.
Swoją drogą to dziwne, że nie dali Realu z Borussią Monchengladbach(prawdopodobnie bezpośredni pojedynek o pierwsze miejsce w grupie) albo Ajaxu z Atalantą(prawdopodobnie pojedynek o wyjście z grupy).
edit: jednak Ajax - Atalanta o 18:55 :D
1
Jeszcze miesiąc i koniec pechowego 2020. W zasadzie szybko rok minął. W okresie od marca do czerwca to się czułem jakby miesiąc minął, a nie aż tyle.
1
@Encore Ciekawa jest historia słowa "negrito". Ogólnie to słowo jest obraźliwe prawie wszędzie, ale nie w Ameryce Południowej. Tam to słowo jest na porządku dziennym.
Szczególnie w Urugwaju to słowo ma kompletnie inne brzmienie niż w w Europie albo USA. Nawet kapitan reprezentacji Urugwaju z 1950 roku miał pseudonim "El Negro Jefe". Raczej by tak nie nazwali swojego kapitana gdyby słowo to było obraźliwe ;-)
1
@BarcaInfo To jest sytuacja zero jedynkowa, karzemy wszystkich albo nie karzemy nikogo.
0
@BarcaInfo No ale po co? Przepis, nawet badziewny to nadal przepis. Brak kary będzie nie fair w stosunku do innych klubów, których gracze też zdejmowali koszulki po strzeleniu gola.
4
Te 250 milionów za Messiego w 2006 roku to jest jakiś kosmos. 222 za Neymara w 2017 robiło wrażenie, gdzie już wcześniej były transfery Ronaldo czy Bale za 100 milionów.
A tutaj rok 2006 i 250 milionów, gdzie największym transferem był Zizou za 78 milionów co i tak było ewenementem.
0
@HERORICH2 Calhanoglu wszedł na taki poziom w ostatnich miesiącach, że Eriksen też by raczej był na rezerwie w Milanie :D
2
Christian Eriksen odejdzie z Interu w styczniu. Zastępcą Eriksena miałby zostać Rodrigo de Paul z Udinese. Ponadto Inter myśli nad "Vice-Lukaku", w grę wchodzi Milik i Giroud. [Tuttosport]
Piękne wieści z tym Rodrigo. Gość rządzi i dzieli w cienkim Udinese. Dodatkowo ograny na włoskich boiskach. Dla mnie obok Locatelliego najlepszy piłkarz aktualnie grający w tych klubach drugiego sortu w Serie A.
1
De Paul to jest konkretny piłkarz. To, że gra w tym Udinese to skandal. Nie mówię, że to piłkarz na Bayern czy Liverpool, ale gość już od dawna powinien hasać w jakimś Interze, Romie czy innej Borussi.
1
Marlon na boisku.
1
Chiriches póki co nie zalicza tej soboty do udanej. Pierwszy gol to prezent po jego podaniu, a drugi gol to jego samobój. Brakuje czerwonej do kompletu.
0
@lukasbarca86 Dla zainteresowanych kurs na Sassuolo/remis wynosi aż 2.10. Pieniądze leżą na ziemi?