Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według francuskich źródeł następcą Tuchela ma być Pochettino.
2
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1341871886825902090
Jest ogromna szansa, że Mourinho z Tottenhamem będzie w finale Carabao Cup. Pierwszy puchar dla Tottenhamu?
2
@Yosemite
Inter
Juventus
Milan
Roma
Mój typ.
2
@avexavi Jak w tym sezonie nikt nie odbierze Scudetto Juventusowi to już chyba nigdy.
Średnia kadra, trener bez doświadczenia, problem z kontuzjami, gra w pucharach na wiosnę(czego nie będzie miał przykładowo Inter).
5
@TheNekro94 Bayern > każdy klub z Serie A
Jednak reszta jak najbardziej lepsza od Bundesligi.
9
Pięknie Mediolan uciekł stawce na parę kroków.
0
@LuisSalvano Tak, zaliczone jako pół bramki.
0
@Bocheno1 Właśnie dziwna sytuacja z Milanem, bo ciągle dobrze punktują, a mało kto wierzy w mistrza. Nawet jak mieli te 5/6 punktów przewagi nad drugim miejscem to i tak kursy na ich mistrzostwo były o wiele wyższe niż te Interu i Juventusu.
1
Siódme ligowe zwycięstwo Interu z rzędu. Aktualnie najdłuższa passa w TOP 5 ligach. Wysoka szansa na dobicie do dziewięciu zwycięstw z rzędu, bo dwie następne kolejki to Crotone i Sampdoria. Mocny atak po Scudetto.
1
Hellas Verona vs BIG 7 (Juventus, Inter, Milan, Napoli, Roma, Lazio, Atalanta) w 2020:
13 meczów: 4 wygrane, 6 remisów, 3 porażki
Całkiem niezłą bandę stworzył Jurić.
1
@Homeopata8989 Jednak się wyjaśniło - Christian Eriksen spodziewa się narodzin dziecka. Dostał wolne od Conte.
3
Eriksena nie ma nawet na ławce dzisiaj. Oszczędzany na transfer w styczniu.
0
@Rysiu Tylko u nas takie sytuacje. Nie widziałem, żeby Ferguson narzucał United jakąś filozofię.
0
@Rysiu Cruyff chciał, trenerzy nie. Dobrze, że to trenerzy decydują, a nie inni.
3
Hellas Verona w tym sezonie:
Verona 3-0 Roma
Lazio 1-2 Verona
Atalanta 0-2 Verona
Milan 2-2 Verona
Juventus 1-1 Verona
Każdemu "wielkiemu" zabrali punkty w tym sezonie. Na liście brakuje tylko Interu i Napoli. Mecz z Interem dzisiaj o 18:30, a z Napoli w ostatniej kolejce w styczniu.
1
@Zip Zgadza się. O 20:45 się może zmienić bo Juve z Fiorentiną gra.
5
@Zip Tak. Napoli również ma anulowany minusowy punkt.
14
Świetna wiadomość!
1
Co to za chory pomysł z tymi MP w Skokach w takich warunkach? Najpierw młodziak Niemczyk prawie zrobił Morgensterna z Kulm, a teraz pani Rajda znoszona na noszach.
edit: drugie serie odwołane, Tomasz Pilch mistrzem Polski.
0
Według włoskich gazet, Inter włącza się do walki o darmowy transfer Wijnalduma w lato.
Marotta już ściągnął Pogbe, De Vrija czy Godina za darmo. Umie w takie transfery.
2
@MeMyselfAndI Taki profil na twitterze. Pisze o "escandalo" w meczach Realu. Czasami wytknie faktycznie błąd sędziemu, a czasami takie naciągane rzeczy, że aż głupio gdzieś to dalej wstawiać.
0
Nieoczywista sytuacja w meczu Realu? Zona Blaugrana płonie.
4
Sędziowie od dwóch dni ostro w palnik dają na tej wieży sędziowskiej. Taka wigilia sędziowska przed świętami. Innej opcji nie widzę.
2
Pamiętam jak na Giuseppe Meazza w półfinale ligi mistrzów w 2010 roku po golu Milito na 3-1 dla Interu wkurzony Guardiola zdjął Ibrahimovicia i wrzucił...Abidala.
Tak w nawiązaniu do wczorajszej zmiany Coutinho - Lenglet :D
1
Marlon w podstawowym składzie na Milan. Nasz były cel transferowy - Maxime Lopez również. Generalnie ciekawy skład ma to Sassuolo, zwłaszcza przód.
1
Miły dzień z ligą włoską
15:00 Sassuolo - Milan
18:00 Atalanta - Roma
20:45 Lazio - Napoli
5
@Janiama No i super. To jest takie moje luźne spostrzeżenie. Równie dobrze ktoś na wysokim stanowisku może negować szczepionkę, a ktoś bez matury zaszczepić przy pierwszej okazji. Po prostu zgeneralizowałem pewne rzeczy aby pokazać jak wygląda to z mojego punktu widzenia.
1
@Janiama Ta, super miasto z powierzchnią mniejszą od Kielc.
Z przymrużeniem oka, bo każdy raczej wie jak jest :D
3
Tak jak były te wszystkie wykresy, że ludzie bez wykształcenia/z wykształceniem zawodowym z reguły głosują na Prawo i Sprawiedliwość tak od niedawnych czasów mogę w swoim życiu zauważyć też inną zależność. Osoby u mnie w pracy(praca biurowa w urzędzie) wprost mówią, że zaszczepią się przy pierwszej okazji, niektórzy mówią, że dopiero po roku/dwóch, ale generalnie nie ma głosów, że nigdy się nie zaszczepią. Paru znajomych lekarzy również podpisało, że chce się zaszczepić od razu. Podpytałem inne osoby i też odnoszą wrażenie, że antyszczepionkowcy bądź antycovidowcy raczej "grasują" w grupach mniej wykształconych.
2
https://x.com/PilkarskieInfo2/status/1340052723211890690
Cofnąłby się człowiek do takiego 2017 roku.