0

Ciekawe czy pobiją wynik z Białegostoku jeżeli chodzi o ilość misiów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@tristan87 Tyle lat ewolucji, żeby powstał jej największy cud - człowiek rozumny. A później ten człowiek rozumny głosuje na Brauna xD

0

@Crashynski
zwycięzca - Polska
największe rozczarowanie - Lewandowski
najlepszy strzelec - Romanczuk
czarny koń - Polska
czy Polska wyjdzie z grupy? - Tak

9

No to trzeba robić też Tarczę Zachód

25

Karol Marks właśnie zaczął wirować w grobie...


1

@barcelonaLM Przecież zdecydowana większość wyborców Konfy poszła dzisiaj do wyborów, więc przy większej frekwencji lecą grubo poniżej 10%...

Powiedziałbym, że ich elektorat jest bardzo zmotywowany, ale przy większej frekwencji nie ma szans na powtórkę.

19

A to akurat dobre xD

0

@Yakoob Równie dobrze mógł walić głupa i udawać, że tych wyborów nie było... Możemy to nazwać ucieczką, ale moim zdaniem postąpił słusznie.

0

@RoberDzik No oczywiście, że tak może się zdarzyć. Ale mimo wszystko poparcie dla tych partii wynika raczej z tego, że obywatele przejrzeli na oczy sprawę imigracji, a nie z tego, że ludzie chcą odzyskać Śląsk w granicę Niemiec. Europa i tak i tak się destabilizuje. Będą zmiany w UE, może na lepsze, może na gorsze. Zobaczymy, na razie nie ma co płakać. Meloni już miała zrobić porządek, a skończyło się na krzyczeniu przez mikrofon.

0

No to dzisiaj nowy hymn w Europie - szczególnie u Niemców i Francuzów. Pozdrawiam kumatych.


0

@FcPortoFan1999 Dodajmy do tego Trumpa i cóż. Ale mimo wszystko wątpię, żeby Rosja zajęła cała Ukrainę. Raczej skończy się na ustaleniu granic na obecnej linii frontu.

11

@Calzone Widocznie obywatele przejrzeli na oczy, że nielimtowane wpuszczanie inżynierów jest nierozsądne.

0

@FcPortoFan1999 FRexitu raczej nie będzie - za duży wpływ w UE mają i szkoda marnować pozycję lidera. Ale może porządek zrobi we Francji, bo człowiek całe życie czeka, żeby zobaczyć Paryż, ale pewne grupy zniechęcają do tego.

0

@Benz Chodzi mi o to, że nie trzyma się władzy a jak widzi, że przegrał to rozpisuje wybory.

0

@FcPortoFan1999 Na 100% ustąpi z funkcji prezydenta po tych wyborach, jeżeli przegrają.

2

Bardzo mnie cieszy fakt, że Grzegorz Braun przegonił Berkowicza. Możliwe, że skończy się to podziałem Konfy i dzięki czemu będzie można zagłosować na normalnych, a nie na oszołomów i ruskie onuce.

0

@FcPortoFan1999 To jest akurat prezydent z prawdziwego zdarzenia, bo on właśnie wie, że przegrają te wybory. Dlatego za głosem ludu stwierdził, że trzeba rozpisać nowe.

3

Maciej Wąsik dostał się xD Ludzie głosują na kryminalistę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@barcanawieki @FcPortoFan1999 @Kgorecki2500

Babcia Romanczuka ze strony matki urodziła się w 1939 we Włodawie, jednakże w wieku kilkunastu lat została wraz z rodziną wysiedlona do Sobiboru. Wówczas w jej dokumentach wpisano, iż jest ona Ukrainką, a nie Polką. 12 lutego 2018 Romanczuk otrzymał polskie obywatelstwo, zrzekając się jednocześnie obywatelstwa ukraińskiego.

W 2019 w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” wyznał, że jego rodzina została zamordowana przez banderowców.

0

@barteq Wycisz przeglądarkę? :D

0

@Kgorecki2500 Miejmy nadzieję, że ta metamorfoza polegać będzie na tym, że nauczy się śpiewać tak dobrze jak Michał Szpak.

6

@Faro Przecież z tej wypowiedzi nie wynika, że De Jong żałuje matce kasy... Moim zdaniem chodzi o to, że jego matka nie chce brać od niego pieniędzy, bo to on na nie zapracował, a sama woli wykonywać swoją pracę zamiast iść na łatwiznę i ciągnąć hajs od syna.

1

@Faro To na tej stronie są artykuły? Ja tu siedzę tylko dla La Rambli

1

Romanczuk jedzie :o Chłop niezniszczalny

0

Marczuk to wciąga Skórasia nosem...

4

Bierzemy Romanczuka na ŚPD do Barcy. Przynajmniej będzie zagrożenie przy rożnym. Gorszy od Oriola nie będzie.

1

@FcPortoFan1999 Taras drugi mecz z rzędu gol główką po rożnym, a przed tym ponad rok bez gola. Chłop ładował manę przez cały sezon :D

0

Pan Kapitan Taras Romanczuk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?