Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Trzeba liczyć na HJK albo Slovan.
0
@FcPortoFan1999 Terminarz to tak, ale najważniejsze, żeby miejsca mi nikt nie zabrał, bo odnowić trzeba. No i karnet daje 20% zniżki na mecze w Europie i Superpuchar.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że przypomniałeś, bo muszę po karnet jechać.
5
@Arden
Usłyszałem jak mój przyjaciel krzyknął, i padł na kolana,
Kaszląc krwią gdy wołał swoją matkę,
I upadłem u jego boku, i tak umarliśmy,
Lgnąc do siebie jak dzieci,
I leżałem w błocie i flakach i krwi,
I szlochałem, gdy jego ciało stygło,
I wzywałem matkę, i nigdy nie przyszła,
Choć to nie przeze mnie i nie ja byłem winien,
I nikt już nie pamięta naszych imion,
I tak to jest z żołnierzami...
5
Słuchajcie jaką miałem sytuację jakoś 2 tygodnie temu.
Byłem akurat w Katowicach. Na baletach poznałem super laskę, z wyglądu takie mocne 9/10. Okazało się, że jest z Tychów i że jeszcze dzisiaj wraca pociągiem do siebie. No to myślę sobie, pojadę razem z nią, odprowadzę. Pech chciał, że byłem tak nawalony po baletach, że posiałem gdzieś portfel. Trudno, coś wykombinuje. Telefon miałem już rozładowany, więc płatność mobilna za bilet odpada. Na peronie był tłok, więc koleżanka powiedziała, że trzeba szybko wsiadać, bo miejsc do siedzenia nie będzie. Wpadłem wtedy na genialny pomysł - kazałem jej wsiadać, a ja zbajeruję konduktora, że jestem Ukraińcem to może pozwolą mi jechać za darmo (w końcu w necie tak czytałem, że Ukraińcy jeżdżą za darmo). Podchodzę - dobryj deń te sprawy. Mienia zawód Sasza itd. Pytam czy mogę przejechać za darmo. Akurat wokół mnie była duża grupa ludzi, więc może to wywarło dodatkową presję na konduktorze. Coś tam zaczęli gadać, że wszyscy muszą płacić. Próbowałem się targować - podładuję telefon w pociągu to zapłacę blikiem, ale niestety nie udało się przekonać służbisty. Prosiłem i błagałem, ale niestety wyrzucili mnie z pociągu. Gdy zamknęły się drzwi od wagonu i pociąg ruszył, wkurzyłem się i walnąłem z całej siły w szybę. Już więcej koleżanki nie spotkałem.
3
Zawsze chciałem w Polsce obozy koncentracyjne dla opozycji, mordowanie ludzi o odmiennych poglądach oraz torturowanie kobiet i dzieci. Ale ważne, że dobrze umiał w gospodarke!
1
@Ojciec5tkidzieci Niestety wędrówki z dinozaurami trochę się zestarzały, ale faktycznie pod względem klimatu i budowania historii nadal są genialne. Liczyłem, że serial od Apple będzie na podobnym poziomie, ale niestety się rozczarowałem.
1
@Popitek12 TO! a szczególnie ten fragment, w którym dzieci uczestniczą w orgii. 100% Stephena Kinga
5
@_Specjalista Jeżeli wypowiadasz się o położeniu gospodarczym to siłą rzeczy musisz się odnieść do geografii, kultury i historii, bo bez tego możemy porównywać się do Wybrzeża Kości Słoniowej, tylko jaki jest sens takiej dyskusji.
30
@_Specjalista Myślę, że na stopień rozwoju i dług publiczny Norwegii, Szwajcarii oraz Polski składa się więcej czynników niż bycie/niebycie w strukturach UE XD
41
@_Specjalista Niesamowite zestawienie 3 krajów w zupełnie innym położeniu gospodarczym, kulturowym, politycznym i historycznym xD
4
@Zoker Myślę, że opis może coś sugerować, ale mogę się mylić.
1
@kamilos1214 Shazam - aplikacja znajduje takie utwory w 3 sekundy
1
@malicinho Ale z kim ta wojna? Z Sudenem Południowym czy z Erytreą? Jak powiązałeś zabójstwo żołnierza przez jakiegoś przybysza z Afryki z wypowiedzeniem wojny?
0
@norbi77 @arasz1819 Ja przynajmniej mam doświadczenie w stosunkach międzynarodowych i taktykach wojennych.
https://zapodaj.net/plik-dxyK9q1GuO
9
@norbi77 Za płotem jest nadal nasze terytorium, ale strzelanie ostrą amunicją w stronę granicy innego państwa, jest delikatnie mówiąc, nierozsądne.
Tym bardziej, że nie wierzę, że nie ma nacisków ze strony USA,NATO i UE, żeby za wszelką cenę nie strzelać, bo zrobi się ogromne szambo prawno-dyplomatyczne.
Moim zdaniem najlepsze byłoby użycie broni gładkolufowej, i to dopiero w momencie próby przedarcia się za płot. Za płotem niech stoją sobie ile chcą.
W końcu wesprą nas Admirał Mrozow, Generał Śniegow i Pułkownik Deszczow to przybyszom odechce się stać za płotem i wrócą do Baćki do Mińska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HighestInTheRoom :D
" Terminarz sezonu 2024/25
Podano daty sobotnie – mecze odbywają od piątku do poniedziałku."
0
@HighestInTheRoom No toż masz napisane byku, że sezon zaczyna się 19 lipca w piątek. I to prawdopodobnie meczem w Białymstoku o 18:00.
1
Ale meczycho jutro będzie grane.
https://www.flashscore.pl/mecz/QB5Bjld4/#/szczegoly-meczu
8
"Jak czytam te posty tych wszystkich płaczków o polityce, jak to jest źle, jak tragicznie to podnosi mi się. Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków. Ale wiem jedno, na podstawie swojego charakteru, że jak ktoś chce to potrafi, tylko ludziom od dobrobytu za bardzo się w dupach poprzewracało i mówię to też na podstawie zachowań, które widzę na codzień. Nienawidzę narzekania, zawsze słyszy się że jest źle, obojętnie kto by nie rządził. Czasami myślę, że nie mam dosyć polityki przez samych polityków, a przez debilnych ludzi, którym nigdy nikt nie dogodzi i nie dogodził, tfu."
Tylko legendy pamiętają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kgorecki2500 Czy przypadkiem Polska nie jest sygnatariuszem konwencji o zakazie używania min przeciwpiechotnych i nie zniszczyła wszystkich zapasów tychże min? Tak tylko pytam.
1
@tristan87 Na podlasiu to nawet najtwardsi kaukascy górale nie wytrzymają.
0
@KamQiX Jeżeli jesteś atakowany nożem to powinieneś odpowiedzieć ogniem - akurat tutaj stoi po Twojej stronie znaczna część opinii publicznej, więc nawet jak zrobiłeś coś nie tak, to będziesz miał wsparcie społeczeństwa.
A w drugim przypadku jeżeli faktycznie strzelali w kierunku Białorusi, gdy już się grupa uchodźców wycofywała, no to jest poważne przegięcie, bo po to są strzały ostrzegawcze, aby ten ktoś się wycofał. Pamiętajmy, że jesteśmy też członkiem NATO i przydupasem USA, którym też nie na rękę są trupy na naszej granicy. A Białoruś i Ruscy tylko czekają, żeby tam polała się krew.
No i przede wszystkim - nikt z nas nie wie jak było dokładnie.
3
@Pawlak1992 Ale od Puyola to proszę się odwalić. Jest przepiękny.
1
@Kgorecki2500 Prokurator, który wydał decyzję o zatrzymaniu, podlega pod Prokuratora Generalnego, czyli Ministra Sprawiedliwości.
1
@Kgorecki2500 Mam wrażenie, że działania na naszej granicy nie zależą wyłącznie od Polski. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie powie, ale Wielki Brat zza oceanu też pewnie nie chce, żeby media trąbiły o tym, że na granicy między NATO a Rosją strzela się do ludzi. Bardzo źle to by wyglądało PRowo, szczególnie przed wyborami.
2
@Popitek12 W XXI wieku.
2
@4drian0 Jaram się jak Skalica.
6
Litwa? Gigachady.