5

@Ojciec5tkidzieci Pululu to wierzący muzułmanin i nie pije alkoholu, ale obiecał, że jak Jaga zrobi mistrza to łyka weźmie.

1

@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że patrzyłem na nich z góry. Nauczony doświadczeniem, że jak wbiegasz na murawę to nic nie widzisz, poszedłem na "supervipa" i wszystko było ładnie widać.

2

Co Barcelona rozczarowała przez te ostatnie lata to Jagiellonia oddała dziś aż nadto.

1

Lecha trzeba zaorać. Przepraszam @Sulimo

1

Zamiast powtórek to pewnie videocall do Kuleszy puścili Marciniakowi

2

Brawo Lech! Spuścić Koronę! Warte utrzymać!

0

Hahahaha Śląsk to może już wracac do domu

0

Szybko poszło chlopaki

1

@tristan87 Zenek właśnie pozdrawia Wisłę Kraków śpiewając o spadającej gwieździe

0

@Sulimo strzelcie koronie 3 do przerwy, to będzie się łatwiej grało Warcie. Może wyjdą juniorami po przerwie

1

@Pawlak1992 Na pewno było coś o jakimś byłym i obecnym przemierze RP oraz przewodniczącym Rady Europejskiej

3

Zenek właśnie rozpoczął koncert!

0

@FcPortoFan1999 Siedzę już na stadionie w oczekiwaniu na największe wydarzenie tego roku, czyli koncert Zenka Martyniuka

A tak zestresowany to już dawno nie byłem na meczu. Nawet jak groził im spadek w zeszłym roku.

2

@Gibbon_FCB To jak słyszałeś to teraz masz nawet okazję przeczytać!

35

@TR3YWAY Pamiętaj - jak się patrzysz i jesteś brzydki jest to gwałt, ale jak jesteś przystojny to już jest git.

34

@Arden Regen jak w FIFIE.

3

@Kgorecki2500 Z jednej strony tak, ale z drugiej to właśnie chyba na podstawie umiejętności i doświadczenia powinno się oceniać pracownika, a zdjęcie może na pierwszy rzut oka odrzucić.

1

@Kgorecki2500 Nie jest obowiązkowe, ale z doświadczenia powiem, bo narzeczona pracuje w HR, że zazwyczaj CV bez zdjęcia jest odkładane na bok :x

Oczywiście mówię tu bardziej o CV osób młodych, bez większego doświadczenia. Wiadomo, że nikt nie zwraca uwagę na brak zdjęcia przy rekrutowniu na stanowisko dyrektora finansowego z minimum 5 lat doświadczenia.

4

Trudne sprawy Barcelony stają się już serią daily xD

4

@misterio Niee, raczej będą tak jakościowe jak gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy zapewnione przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię w zamian za rozbrojenie atomowe.

2

@Sulimo @koksik2700

Rabini są niezgodni.

8

@Sulimo Ja tam bym poszedł ostro - nie przestrzegasz regulaminu to ujemne punkty i tyle. Karę pieniężną można zapłacić, ale już odrobienie 3 punktów wymaga ciężkiej pracy na boisku.

1

@Krystian1588 Wówczas rozważę wybaczenie

0

@Lucyfffer No to jak nie wygra, to mu nie wybaczę.

1

Jeżeli Flick wygra tryplet w następnym sezonie, to możliwe, że mu wybaczę te 8:2.

2

@draxidox No dobra, ale chłop ma wyświetlaną białą flagę. Powinien spodziewać się, że na torze przed nim będzie wolno jadący pojazd...

2

La Ramblo - trzeba wymyślić jakąś ksywkę dla Flicka.


Mieliśmy już parę: Xavi (Denzel, Ogrodnik), Koeman (Ludwiczek), Setien (Farmer,Sołtys), Enrique (Wuefista), Valverde (Kucacz)

6

@Carbon Będzie ciężko rywalizować, bo już w styczniu Real będzie miał -15 do Wielkiej Barcelony Hansiego Flicka.

0

@Dalhi Miał zostać sprzedany albo wypożyczony, a oni po prostu zerwą z nim kontrakt.

20

@Mario96w Porozwalają sobie łby!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?