Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ojciec5tkidzieci Pululu to wierzący muzułmanin i nie pije alkoholu, ale obiecał, że jak Jaga zrobi mistrza to łyka weźmie.
1
@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że patrzyłem na nich z góry. Nauczony doświadczeniem, że jak wbiegasz na murawę to nic nie widzisz, poszedłem na "supervipa" i wszystko było ładnie widać.
2
Co Barcelona rozczarowała przez te ostatnie lata to Jagiellonia oddała dziś aż nadto.
1
Lecha trzeba zaorać. Przepraszam @Sulimo
1
Zamiast powtórek to pewnie videocall do Kuleszy puścili Marciniakowi
2
Brawo Lech! Spuścić Koronę! Warte utrzymać!
0
Hahahaha Śląsk to może już wracac do domu
0
Szybko poszło chlopaki
1
@tristan87 Zenek właśnie pozdrawia Wisłę Kraków śpiewając o spadającej gwieździe
0
@Sulimo strzelcie koronie 3 do przerwy, to będzie się łatwiej grało Warcie. Może wyjdą juniorami po przerwie
1
@Pawlak1992 Na pewno było coś o jakimś byłym i obecnym przemierze RP oraz przewodniczącym Rady Europejskiej
3
Zenek właśnie rozpoczął koncert!
0
@FcPortoFan1999 Siedzę już na stadionie w oczekiwaniu na największe wydarzenie tego roku, czyli koncert Zenka Martyniuka
A tak zestresowany to już dawno nie byłem na meczu. Nawet jak groził im spadek w zeszłym roku.
2
@Gibbon_FCB To jak słyszałeś to teraz masz nawet okazję przeczytać!
35
@TR3YWAY Pamiętaj - jak się patrzysz i jesteś brzydki jest to gwałt, ale jak jesteś przystojny to już jest git.
34
@Arden Regen jak w FIFIE.
3
@Kgorecki2500 Z jednej strony tak, ale z drugiej to właśnie chyba na podstawie umiejętności i doświadczenia powinno się oceniać pracownika, a zdjęcie może na pierwszy rzut oka odrzucić.
1
@Kgorecki2500 Nie jest obowiązkowe, ale z doświadczenia powiem, bo narzeczona pracuje w HR, że zazwyczaj CV bez zdjęcia jest odkładane na bok :x
Oczywiście mówię tu bardziej o CV osób młodych, bez większego doświadczenia. Wiadomo, że nikt nie zwraca uwagę na brak zdjęcia przy rekrutowniu na stanowisko dyrektora finansowego z minimum 5 lat doświadczenia.
4
Trudne sprawy Barcelony stają się już serią daily xD
4
@misterio Niee, raczej będą tak jakościowe jak gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy zapewnione przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię w zamian za rozbrojenie atomowe.
2
@Sulimo @koksik2700
Rabini są niezgodni.
8
@Sulimo Ja tam bym poszedł ostro - nie przestrzegasz regulaminu to ujemne punkty i tyle. Karę pieniężną można zapłacić, ale już odrobienie 3 punktów wymaga ciężkiej pracy na boisku.
1
@Krystian1588 Wówczas rozważę wybaczenie
0
@Lucyfffer No to jak nie wygra, to mu nie wybaczę.
1
Jeżeli Flick wygra tryplet w następnym sezonie, to możliwe, że mu wybaczę te 8:2.
2
@draxidox No dobra, ale chłop ma wyświetlaną białą flagę. Powinien spodziewać się, że na torze przed nim będzie wolno jadący pojazd...
2
La Ramblo - trzeba wymyślić jakąś ksywkę dla Flicka.
Mieliśmy już parę: Xavi (Denzel, Ogrodnik), Koeman (Ludwiczek), Setien (Farmer,Sołtys), Enrique (Wuefista), Valverde (Kucacz)
6
@Carbon Będzie ciężko rywalizować, bo już w styczniu Real będzie miał -15 do Wielkiej Barcelony Hansiego Flicka.
0
@Dalhi Miał zostać sprzedany albo wypożyczony, a oni po prostu zerwą z nim kontrakt.
20
@Mario96w Porozwalają sobie łby!