Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ten GKS wyrównał, bo na Flashscorze dalej 0:1? :D
Okej, właśnie widzę, że bramkę z 22 minuty dopiero w 25 minucie odnotowali :D
0
@zodiak_10 To La Rambla jest uzależniona od niego.
2
Kibice Korony pełni nadziei.
2
Korona przyjedzie do Poznania walczyć o życie? Może być ciekawie :D
1
@Lanosss
0
@Kgorecki2500 W kalendarzu, bo Chanuka to święto, a menora to świecznik.
4
@MichuZ44 Jestem zainteresowany tą religią.
1
@jakub1906 Może to właśnie Zendaya osobiście wybierała Julię.
1
@pittbull36 In this shirt
1
@tristan87 A menora?
5
Czerwona kartka dla Pacheco w 19 minucie, czyli Górnik odpowiada na remis Pogoni i też stara się uniknąć gry w pucharach. Swoją drogą bandyta.
@FcPortoFan1999
7
@Danny Gaucho @Culer9002 Bredzicie obaj.
1
@AgentsOfTime Bredzisz
1
@MesQueUnClub_87 Chelsea vs City 20/21. Jednak postawił się drużynie Pepa.
1
@QQL5 A co ze starym dowodem? Skończył się?
@DonCarletto On działa tylko w Polsce więc w przypadku kontroli za granicą będzie kłopot, a jeżeli koledze wygasł stary dowód to wirtualny nic nie da.
0
@MesQueUnClub_87 No, ale z drugiej strony powstrzymał maszynę Pepa w finale LM, a z Realem to każdy się wykłada.
0
@tristan87 Ale 10 sekund po dodaniu posta kibic Legii juz był na wakacjach.
11
@tristan87 I jeszcze pewnie mu kupon wszedł.
1
Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.
5
Nie jesteśmy godni, aby oglądać takie partidazo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pedriego w tej formie to Raków Częstochowa też by odrzucił.
1
Niesamowitych placków mają w tym ataku. Zespół półklasy lepszy miałby już 3 bramki xD
6
Dzisiejszy mecz typowo dla koneserów.
2
Almeria może czuć niedosyt, że przegrywa z takimi plackami.
1
Oni mają 17 punktów, a i tak nas cisną
2
Całe szczęście, że dzisiaj gramy tylko z takimi plackami xD
1
Ależ Fermin teraz doskonale przeciął akcje Barcelony
8
30 letni chłop sobie na luzie obiegł naszą obronę xD
5
@lntrowertyk Tak szczerze to nie.