Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piękny Fermin, ale co Fort podał... wow
2
@Emhyr O 100 za dużo.
0
Czemu Laporta nagle zmienił zdanie? Xavi zjadł mu ostatnią porcję frytek czy o co chodzi?
13
@tristan87 Więc dlatego przez ostatnie 8 lat wałkowali Fur Deustchland. Polska polityka to jeden wielki żart.
2
Ależ autokar dał się wykiwać...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Odcinkowy O ile dotyczy wszelkich symboli religijnych, to jest to bardzo dobra decyzja.
4
@JimMorrisonFCB Romeo i służąca Julii, żeby się historycznie zgadzało.
0
@FcPortoFan1999 Oglądałem ten mecz. W pierwsze 30 minut 4 fajne brameczki. Jak widać po grze Miedzi, to właśnie Irek Mamrot zostawił Siemieńcowi samograj.
0
Kontry prawie jak Real Mourinho xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gundo trochę bandyta
6
Tym przyjęciem wrócił stary dobry Lewy, bo już się bałem, że zacznie grać jak w Bayernie.
1
W tej akcji to w sumie Yamal najmniej zrobił xD
Lewy i Gundo top
3
@Kgorecki2500 Ja uważam, że język podlaski istnieje. Przykład:
Ukradłem dla Tomasza Lisa rower.
Polacy zastanawiają się, czy teraz dziennikarz ma dwa rowery czy nie ma żadnego. Podlasianin wie jaka jest odpowiedź.
2
@Emhyr Pewnie chciałeś podprogowo przekazać, że gardzisz Tuskiem i jego sektą.
4
@MesQueUnClub96 Podobno Mbappe rozważa oferty od Śląska i Jagiellonii, ale jeszcze nie wie, która drużyna zostanie mistrzem, więc zwleka z decyzją.
2
@HighestInTheRoom "Chciałem pozbyć się ich wszystkich, ale Goring powiedział żebym kilku zostawił, aby ludzie zrozumieli, czemu chciałem się ich pozbyć" ~ Nie ma dowodów, że austriacki akwarelista tak nie powiedział.
0
@pikass14 Mam nadzieję, że chociaż wazeliny używasz, bo nieźle jesteś dymany.
21
@kigani To niezły następca z tego samego rocznika xD
0
@bartekvisca To była przedostatnia kolejka. Valverde postawił wtedy na linie obrony, która jeszcze nigdy nie grała w takim składzie. Yerry Mina zagrał absolutne partidazo.
Ale Coutinho strzelił hattricka!
2
@Kgorecki2500 Robert Bruce i William Wallace walczyli do ostatniej kropli krwi o wolność, żeby Szkoci w XXI wieku zaznaczyli kratkę z "NIE" przy pytaniu czy chcą niepodległości xD
0
@FcPortoFan1999 Za rok to Lechia i Arka walczą o mistrza do ostatniej kolejki
31
Rok temu Jagiellonia walczyła że Śląskiem o przedostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie. Rok później walczy o mistrza xD
Niesamowita historia.
0
@FcPortoFan1999 Wtedy Lech przegrał u siebie mistrzostwo Jagiellonii.
4
Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować
3
Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.
6
Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.
0
@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared
3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.
5
Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.
Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki