5

Piękny Fermin, ale co Fort podał... wow

2

@Emhyr O 100 za dużo.

0

Czemu Laporta nagle zmienił zdanie? Xavi zjadł mu ostatnią porcję frytek czy o co chodzi?

13

@tristan87 Więc dlatego przez ostatnie 8 lat wałkowali Fur Deustchland. Polska polityka to jeden wielki żart.

2

Ależ autokar dał się wykiwać...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Odcinkowy O ile dotyczy wszelkich symboli religijnych, to jest to bardzo dobra decyzja.

4

@JimMorrisonFCB Romeo i służąca Julii, żeby się historycznie zgadzało.

0

@FcPortoFan1999 Oglądałem ten mecz. W pierwsze 30 minut 4 fajne brameczki. Jak widać po grze Miedzi, to właśnie Irek Mamrot zostawił Siemieńcowi samograj.

0

Kontry prawie jak Real Mourinho xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gundo trochę bandyta

6

Tym przyjęciem wrócił stary dobry Lewy, bo już się bałem, że zacznie grać jak w Bayernie.

1

W tej akcji to w sumie Yamal najmniej zrobił xD

Lewy i Gundo top

3

@Kgorecki2500 Ja uważam, że język podlaski istnieje. Przykład:

Ukradłem dla Tomasza Lisa rower.

Polacy zastanawiają się, czy teraz dziennikarz ma dwa rowery czy nie ma żadnego. Podlasianin wie jaka jest odpowiedź.

2

@Emhyr Pewnie chciałeś podprogowo przekazać, że gardzisz Tuskiem i jego sektą.

4

@MesQueUnClub96 Podobno Mbappe rozważa oferty od Śląska i Jagiellonii, ale jeszcze nie wie, która drużyna zostanie mistrzem, więc zwleka z decyzją.

2

@HighestInTheRoom "Chciałem pozbyć się ich wszystkich, ale Goring powiedział żebym kilku zostawił, aby ludzie zrozumieli, czemu chciałem się ich pozbyć" ~ Nie ma dowodów, że austriacki akwarelista tak nie powiedział.

0

@pikass14 Mam nadzieję, że chociaż wazeliny używasz, bo nieźle jesteś dymany.

21

@kigani To niezły następca z tego samego rocznika xD

0

@bartekvisca To była przedostatnia kolejka. Valverde postawił wtedy na linie obrony, która jeszcze nigdy nie grała w takim składzie. Yerry Mina zagrał absolutne partidazo.

Ale Coutinho strzelił hattricka!

2

@Kgorecki2500 Robert Bruce i William Wallace walczyli do ostatniej kropli krwi o wolność, żeby Szkoci w XXI wieku zaznaczyli kratkę z "NIE" przy pytaniu czy chcą niepodległości xD

0

@FcPortoFan1999 Za rok to Lechia i Arka walczą o mistrza do ostatniej kolejki

31

Rok temu Jagiellonia walczyła że Śląskiem o przedostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie. Rok później walczy o mistrza xD

Niesamowita historia.

0

@FcPortoFan1999 Wtedy Lech przegrał u siebie mistrzostwo Jagiellonii.

4

Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować

3

Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.

6

Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.

0

@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared

3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.

5

Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.



Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?