0

@Sulimo Dzisiaj wszyscy gospodarze wygrywają? Ktoś się wyłamie?

0

@FcPortoFan1999 Tak, tak. Do tego nawiązuje.

0

@takisobiektos Korona też walczyła i dzięki temu dostali 3, bo nie mogli się murować.

@FcPortoFan1999 Sugeruję, że jutro Warta wygrywa z Legią, a na ostatni mecz wychodzi juniorami, żeby ich ogrywać.

4

Pierwszym etapem planu Tuska będzie mistrz na Podlasiu?

0

@FcPortoFan1999 Nie będzie. Trener mistrza i innej opcji nie ma ;d

0

@FcPortoFan1999 Btw. Trener Warty Poznań był świadkiem na ślubie Siemieńca. Nie ma przypadków, są tylko znaki.

0

@MessiForeverTheBest Pójdzie na kompromis. Nie wyśle VARu do Białegostoku, ale za to wybierze osobiście odpowiednich sędziów.

0

@FcPortoFan1999 Trudne pytania zadajesz kolego. Zostaje nawet jak będą medale za vicemistrzostwo. I tak wynik ponad jakikolwiek stan.

0

@FcPortoFan1999 Będę na koncercie Zenka, a potem jakiś mecz niby ma być.

1

Kulesza stoi przed trudną decyzją. Czy wysłać VAR do Białegostoku czy lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kanver_ Teraz ten tekst pasował od Hansena:D

2

Kulesza zadzwonił, żeby skończyć mecz dopiero jak Piast będzie biegł na bramkę Jagi

2

Zawał kurna, zawał.

2

Tu nie poda. Tam nie strzeli. Ileż można głaskać.

Romanczuk miał rację. Prorok na jakiego nie zasługujemy.

1

Zawsze musi być strzał życia xD

1

Czerwiński chyba dwugłowy naciągnął

0

@FcPortoFan1999 Jest młody Abramowicz, w pucharze bronił bardzo fajnie.

Masłowski zawsze też może ściągnąć kogoś niespodziewanego jak Hansena, czy Pululu za okrągłe 0$.

0

@FcPortoFan1999 Alomerović jest do odstrzału. Najsłabszy punkt Jagiellonii w tym sezonie.

1

@FcPortoFan1999 0:1 po golu Romanczuka strzelonym dupą w 93'

Zawsze jakąś bramkę w sezonie strzelał. W tym jeszcze nie. Jak nie teraz to kiedy?

0

@Amidamaru No to obserwujących, a nie obserwowanych :D

https://www.fcbarca.com/user/barcainfo

0

@FcPortoFan1999 Tętno 200

0

@FcPortoFan1999 Chciałbym przypomnieć, że jak Piast potrzebował zdobyć mistrza w meczu z Jagą, to Imaz nie strzelił karnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc mam nadzieję, że tam w Gliwicach o tym pamiętają.

0

@FcPortoFan1999 Jaki wynik obstawiasz? Ja myślę, że jakieś 1:1 po męczarniach.

7

Kibice Wisły już widzą pozytywy

1

@Sulimo Remis biorę w ciemno.

0

@Emhyr Wisła Kraków 2024/2025

2

Mógłby ten Radomiak spaść. I jeszcze herb z painta.


5

Czyli ostatnio Radomiak rozdaje wszystkim punkty jak leci, ale akurat przeciwko Legii przypomnieli sobie jak się gra w piłkę xD

0

Śląsk dzisiaj wygrywa, Jaga przegrywa
Za tydzień Śląsk przegrywa, a Jaga remisuje

Scenariusz idealny na ekstraklapę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?