Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Dzisiaj wszyscy gospodarze wygrywają? Ktoś się wyłamie?
0
@FcPortoFan1999 Tak, tak. Do tego nawiązuje.
0
@takisobiektos Korona też walczyła i dzięki temu dostali 3, bo nie mogli się murować.
@FcPortoFan1999 Sugeruję, że jutro Warta wygrywa z Legią, a na ostatni mecz wychodzi juniorami, żeby ich ogrywać.
4
Pierwszym etapem planu Tuska będzie mistrz na Podlasiu?
0
@FcPortoFan1999 Nie będzie. Trener mistrza i innej opcji nie ma ;d
0
@FcPortoFan1999 Btw. Trener Warty Poznań był świadkiem na ślubie Siemieńca. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@MessiForeverTheBest Pójdzie na kompromis. Nie wyśle VARu do Białegostoku, ale za to wybierze osobiście odpowiednich sędziów.
0
@FcPortoFan1999 Trudne pytania zadajesz kolego. Zostaje nawet jak będą medale za vicemistrzostwo. I tak wynik ponad jakikolwiek stan.
0
@FcPortoFan1999 Będę na koncercie Zenka, a potem jakiś mecz niby ma być.
1
Kulesza stoi przed trudną decyzją. Czy wysłać VAR do Białegostoku czy lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kanver_ Teraz ten tekst pasował od Hansena:D
2
Kulesza zadzwonił, żeby skończyć mecz dopiero jak Piast będzie biegł na bramkę Jagi
2
Zawał kurna, zawał.
2
Tu nie poda. Tam nie strzeli. Ileż można głaskać.
Romanczuk miał rację. Prorok na jakiego nie zasługujemy.
1
Zawsze musi być strzał życia xD
1
Czerwiński chyba dwugłowy naciągnął
0
@FcPortoFan1999 Jest młody Abramowicz, w pucharze bronił bardzo fajnie.
Masłowski zawsze też może ściągnąć kogoś niespodziewanego jak Hansena, czy Pululu za okrągłe 0$.
0
@FcPortoFan1999 Alomerović jest do odstrzału. Najsłabszy punkt Jagiellonii w tym sezonie.
1
@FcPortoFan1999 0:1 po golu Romanczuka strzelonym dupą w 93'
Zawsze jakąś bramkę w sezonie strzelał. W tym jeszcze nie. Jak nie teraz to kiedy?
0
@Amidamaru No to obserwujących, a nie obserwowanych :D
https://www.fcbarca.com/user/barcainfo
0
@Amidamaru https://www.fcbarca.com/user/NeKenI
0
@FcPortoFan1999 Tętno 200
0
@FcPortoFan1999 Chciałbym przypomnieć, że jak Piast potrzebował zdobyć mistrza w meczu z Jagą, to Imaz nie strzelił karnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc mam nadzieję, że tam w Gliwicach o tym pamiętają.
0
@FcPortoFan1999 Jaki wynik obstawiasz? Ja myślę, że jakieś 1:1 po męczarniach.
7
Kibice Wisły już widzą pozytywy
1
@Sulimo Remis biorę w ciemno.
0
@Emhyr Wisła Kraków 2024/2025
2
Mógłby ten Radomiak spaść. I jeszcze herb z painta.
5
Czyli ostatnio Radomiak rozdaje wszystkim punkty jak leci, ale akurat przeciwko Legii przypomnieli sobie jak się gra w piłkę xD
0
Śląsk dzisiaj wygrywa, Jaga przegrywa
Za tydzień Śląsk przegrywa, a Jaga remisuje
Scenariusz idealny na ekstraklapę