3

Dembuś dzisiaj ładuje 2 bramy, następnie w finale hattriczka, później gra 6 meczów życia na Euro, w finale strzelając brameczkę z przewrotki na 1:0 w 94', a już w grudniu odbiera Złotą Piłeczkę.

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy co będzie pod koniec kadencji. Ja chcę lotniska i hali widowiskowo-sportowej. No i mistrzostwa Jagiellonii.

0

@FcPortoFan1999 A i owszem. Akurat poszedłem po zakończeniu meczu z Legią, to wszyscy zadowoleni w komisjach byli. Do rady miasta głosowałem na Panią Profesor co wykładała mi na uniwersytecie, a do sejmiku na 3D bodajże. Na prezydenta to nie było na kogo głosować xD

1

@Sulimo @Kgorecki2500
Bezpiecznie, bo nie ma turystów, a mieszkańcy dobrze wiedzą, że po ciemku się nie wychodzi :D

2

@barcelonaLM Czego się Sasin nie dotknie


0

@HighestInTheRoom Ja powiem w ten sposób. Historia Ukrainy to mniej więcej "Jak być 1000 lat pod czyimś butem". Trudno oczekiwać, że ich bohaterami narodowymi będą królowie czy wybitni pisarze czy wielcy dowódcy, skoro zazwyczaj jako naród byli oni jedynie częścią innego, większego państwa. Dlatego właśnie gloryfikowany jest Bandera, bo w ich oczach walczył o niepodległość z "wrogiem narodu" m.in. poprzez wyrżnięcie kobiet i dzieci. Tak samo Che Guevara czy Fiedel Castro - de facto mordercy i zbrodniarze, ale w oczach tamtych ludzi walczyli oni z opresją i w celu wyzwolenia ludzi. Po prostu muszą mieć jakiegoś bohatera, a czy był zbrodniarzem to już nieważne.

5

@Popitek12 Nie kłam. Jedyną mature jaką masz to w ulubionych na ph.

0

@PIWOSZ89 A jakby z Xaviego zrobić trenera?

0

@Trojanek23 Było powiedzieć, żeby kupiły tańsze.

6

@tomek8756 To niezła autostrada z wjazdem na posesję xD

0

@Katalończyk 99 Takie przekręty jak kiedyś już raczej by nie przeszły. Bardzo szybko by to wypłynęło, szczególnie jak cała topka przegrywa w jednej kolejce. Po prostu liga jest słaba.

0

@Katalończyk 99 Ale w jaki sposób ustawiona? Że ktoś kazał piłkarzom topowych drużyn zagrać słabiej? Przecież to wyciekłoby w sekundę :D

5

Chłop co przewidział xDDD


3

Jeszcze 7 Radomiak, jeszcze 7 :D

1

@FcPortoFan1999 Dlatego Jagiellonia nie ma zgód

2

W ciągu 3 ostatnich meczy Radomiak dostaje 4 od Zagłębia, 4 od Korony, 3 od ŁKSu

Ale na szczęście przychodzi Legia xDD

0

Vamos Radomiak, dobić ich!!!

2

Brawo Radomiak, wiecie co z nimi zrobić.

1

@FcPortoFan1999 Liczy się efekt. Kapustka mógł chłopu skończyć karierę idiotycznym wślizgiem w 6 minucie meczu w środku pola.

3

Chłop mu prawie nogę połamał, a bydło z Warszawy krzyczy na sędziego xD

5

@Kapitan hawk Na 100% wszyscy byli świetnymi pływakami i byli trzeźwi.

1

@Kgorecki2500 Co to za beznadziejny deweloper. Tam dałoby się jeszcze gęściej domki zabudować... Tyle miejsca zmarnować...

16

Dobry ten Messi z tego Interu. Warto się mu przyjrzeć, byłby niezłym wzmocnieniem naszej pomocy.

0

@FcPortoFan1999 Cracovia to trochę co innego, bo Dieguez odwalił manianę, która całkowicie zawaliła mecz. Korona będzie grała o życie, więc będzie musiała się otworzyć, a Jaga potrafi skarcić ekipę grającą na wygraną. Gorzej jak się murują i grają na SFG. Piast w Gliwicach tutaj może być problem, ale na koniec czeka Warta w Białymstoku, która do tego czasu już powinna być pewna utrzymania.

0

@FcPortoFan1999 Całe szczęście, że jeszcze dwa mecze gramy w Białymstoku, bo wyjazdy to dramat.

0

@FcPortoFan1999 Odnoszę wrażenie, że nie popisała się Jaga w tym meczu. Dobrze przynajmniej, że Barcelona trzyma poziom.

1

@Sulimo #SolidarniZLechem

Trzeba jakąś zgodę po sezonie przyklepać, bo jeszcze nie widziałem, żeby dwa kluby tak się wspierały przez cały sezon.

2

@FcPortoFan1999 I teraz niech mi ktoś powie, że Taras nie miał racji xD

2

Tak to jest jak Marczuk drugi mecz z rzędu firmówkę robi xD

0

Dobrze ze Tarasa na boisku nie ma... Chyba za słabo go opierdzielił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?