1

@budel17 Błąd w matrixie

0

@MesQueUnClub96 No nie, bo wiele osób utożsamia Messiego z Barceloną i pokochało ten klub właśnie przez niego. Więc jak najbardziej wielu kibiców Barcy ma prawo cieszyć się z jego zwycięstw i odbierać to jako sukces największej legendy związanej z Barcą.

1

@Rl9k1nG A trawa była dobrze przycięta?

2

@Messiah10 Dla odmiany jesteśmy pośmiewiskiem dla całego świata, ale przynajmniej obroniliśmy tytuł frajera.

3

@Pedri16Future Przynajmniej ten mały z Rosario sobie Mundial przyklepał.

0

@Encore Syndrom Trenta

0

@Dankho94isback Wybacz mistrzu, przez chwilę zapomniałem jakiemu klubowi kibicuję. Zwracam honor.

0

@tristan87 Zakaz stadionowy chłopu trzeba dać

74

Ale ten Mundial dla Messiego to był jakiś błąd w Matrixie, jeżeli chodzi o kibica Barcy xD

2

@fart Stypa jakby Barca sfrajerzyła czy coś

5

Araujo już ma gotowego twitta, tylko niech skopiuje.


@Sulimo @FcPortoFan1999

0

Nic się nie stało. Za rok golimy wszystkich.

2

Pamiętajcie w polu karnym nie wybijamy Xem, a kółkiem!

3

Lewy dawaj 5 bramek w 9 minut i zamknij nam mordy

0

@FcPortoFan1999 Trzeba zapytać Diegueza jak będzie po hiszpańsku : nie fauluj w takiej sytuacji i przy takim wyniku?

0

0

Jak chciałem cały sezon, żeby Barca grała jak Jagiellonia, to k***a musieli wziąć przykład akurat z meczu z Cracovią...

0

Dzisiaj farmerskie ligi klepią potężną La Ligę.

4

@Sulimo Adrian Siemieniec może im wbić, bo już to przerabiał z Diegezem.

2

Borussia 4:2, a tutaj ludzie myślą, że to ogórasy do ogrania.

0

@FcPortoFan1999 Błąd w Matrixie, bo oglądam drugi raz ten sam mecz. Tylko koszulki inne.

0

Prawdziwy kibic Barcelony Ziobro zaskoczenia, że tak to się skończy. Żaden inny klub czegoś takiego jak Barca by nie zrobił. Ale i tak ją kocham. Vamos.

2

Kurna Gundo, szkoda

1

Nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale przydałby się teraz Autobus Mourinho.

2

@fcbkrk123 W sumie to nie musimy

7

@syngoku1 Zgodnie z przepisami innego wyjścia nie ma niż czerwo.

1

Deja Vu z niedzieli. Identyczny scenariusz meczu. Wychodzisz szybko na prowadzenie, masz fajny wynik, ale obrońcy przepala styki i zamiast SZANSY na 1:1 i meczu 11vs11 przez następne 70 minut, masz 10vs11 i 1:1. Oby kufa było inaczej tym razem...

@FC1899Barca @Sulimo

https://www.flashscore.pl/mecz/Gxpz6rwb/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

0

@syngoku1 Zgodnie z przepisami innego wyjścia nie ma.

1

Nawet w 7 ich ogolimy. Do boju Barca!

1

Araujo odwalił Diegeza z meczu Jaga-Cracovia.

@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?