13

W sumie jestem wdzięczny rolnikom za te protesty. Dzięki nim zacząłem bardziej świadomie wybierać produkty żywnościowe. Od teraz kupuje wyłącznie wysokiej jakości produkty rolne pochodzące z Niemiec lub Francji, kupuję je wyłącznie we francuskich (Auchan) lub niemieckich (Lidl) sklepach. Od razu człowiek czuje się szczęśliwszy, gdy ograniczył niskiej jakości produkty od polskiego, roszczeniowego rolnika.

11

@MesQueUnClub96 Powrót Króla

7

Kurde, chyba kiedyś była taka "Unia", ale chyba nie przypadła Polakom do gustu.


0

@Tom0VeB W sumie to głęboko mam tych polityków, bo wszyscy to złodzieje, ale śmieszy mnie rozliczanie rządu z obietnic, których nawet fizycznie nie może wprowadzić bez podpisu Dudy xD

4

@Arden Nie wiem jak można w ogóle ocenić rząd, który nie może nawet ustawy wprowadzić, bo ludzie głosowali na kogoś takiego jak Duda, który teraz może sobie przez dwa lata wszystko blokować.

3

@Pawci023x Pepsi max to Coca Cola

0

9

@semafor Aż mi szkoda naszego rywala w finale LM...

2

Po tym meczu pytanie nie brzmi czy zagramy w finale LM, a jak dużą przewagą bramek zwyciężymy w nim.

0

@FcPortoFan1999


0

@FcPortoFan1999 Ta czerwona to będą dwa mecze zawieszenia? Czy tylko jedno?

1

Pięknie ŁKS, tej siły już nic nie zatrzyma.

15

@bartoszplucinski Jaki kraj, taki Obelix. Kociołek z magicznym napojem też adekwatny do kraju.


Przepraszam, musiałem.

17

Odnoszę wrażenie, że Vinicius nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Radomiak ale wylew xDDD

0

Tam w Radiomiu zawsze jest taka kamera? Masakra xd

1

@MESSIah16 Niesamowite zniszczenia jak na 50km/h. Pewnie prędkościomierz miał awarię.

4

@macio_944 Jedyny rosyjski urzędnik, który z ręką na sercu może przyznać, że nigdy nie widział przekrętów podczas głosowania.

4

@NeroTFP1 To ten jeden pracownik z ogłoszenia:

Wymagane:
Status studenta
Min. 5 lat doświadczenia w branży

6

@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi, czy Cancelo ma klauzulę strachu, bo może być ciężko bez niego.

1

Barcelona gospodarzem w finale!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Awans oddala się od Sparty...

1

@Barcasub Może nie aktor, ale reżyser - Stefan Friedmann


5

@Kgorecki2500 "Całkowicie się zgadzam. Powinniśmy robić wszystko, aby Ci ludzie zaczęli się całkowicie asymilować z naszym krajem, a odeszli od swojej dotychczasowej przynależności narodowej. Nie powinniśmy nauczać ich języka w szkołach ani pielęgnować ich tożsamości narodowej."

- 1795 r., monarchowie Prus, Austrii i Imperium Rosyjskiego., koloryzowane

1

@ToWinaSedziego Bo ma owłosione stopy?

9

@Arden
- La Rambla to nie jest prawdziwe życie, nic nie osiągniesz siedząc na stronie 24/7
- tymczasem prawdziwe życie w USA:

Dlatego jestem dumny, że jestem ekspertem z La Ramblii.

1

@Khajio Śmiejecie się, ale jak już Laporta zacznie mniej jeść, to nagle znajdą się pieniądze na Haalanda.

2

@mleczkoo Zgadzam się. Nie są godni mojego i @Comentateiro udziału w tej dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?