1

@Lionel_Messi10 Widzę, że ambasada w formie xD

1

@Kuba_1 Gdyby tylko Mbappe podszedł jako pierwszy do karnego to by Francja nie przegrała tego finału...

1

@MESSIah16 Arturo Vidal, a z legend to Alba z tych samych powodów co kolega u góry.

0

ŁKSu już nikt nie zatrzyma w tym sezonie. Rozpędzili się...

11

@Popitek12 Ten Gundogan wygląda na takiego, co mógłby coś z City osiągnąć.

0

@Foton Nigdy nie będzie mojej zgody na szkalowanie polskiego munduru, obrażanie żołnierzy, policjantów i strażników granicznych!

Żaden propagandowy film, który służy interesom Putina, nie zmieni mojej postawy i determinacji!

Dziękuję wszystkim, którzy noszą polski mundur!

1

@Foton #MuremZaPolskimMundurem

4

@Wilku05 To jeszcze gorzej jak to za darmo robisz xD

13

@MESSIah16 Też sobie nie wyobrażam tych fal uchodźców na granicy Polsko-Chińskiej...

1

Podobają się dla mnie wyniki w tej rundzie ekstraklapy.

5

@MESSIah16 Gigachad Sikorski pocisnął jednym zdaniem Biskupa Rzymu, Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcę Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolitę Rzymskiej Prowincji Kościelnej, Suwerena Państwa Watykańskiego, Sługę Sług Bożych.

7

@mambeppe_yomenik Genialne dla osób, które są świadome zdrowia i nie chcą się truć alkoholem. Niewiele kalorii, uzupełnia elektrolity, nawadnia i nie zawiera trucizny zwanej alkoholem, a jeszcze jak nie jest słodzone dużą ilością cukru to top napój.

1

@Dari0G Już wystarczy, że kolejny Papież oddaje Konstantynopol i Jerozolimę, zamiast ogłosić nową krucjatę...

1

@KacperVEB Już kiedyś nie chciałem brać 100 mln za Ansu od United, więc już nie popełnię tego błędu. Sam bym zawiózł Yamala do Paryża na własny koszt.

0

Każdy inny wynik niż dwucyfrowka dla Białostoczan to będzie rozczarowanie

2

Siwy na ławce Śląska nie ogarnia, że przejechał go walec Siemienca

14

@Kengo Ciekawe kogo Austria wskrzesi.

1

@KrychaFCB #MuremZaPolskimMundurem

2

@Tasde Niech zobaczy co Messi robi w MLS to mu szczęka opadnie.

3

@Rust_Cohle Może i City to klub bez kibiców, ale za to historii przed szejkami też nie mają.

1

@MesQueUnClub_87 Instrukcje wprowadzają w błąd. Przyprowadziłem 17 latkę i zamknęli mnie za porno dziecięce.

2

@Mow_mi_Douglas Nadszedł czas, by uznać Solidarność za organizację terrorystyczną.

2

@Bobo25 @Sulimo

Dzięki chłopaki, trzeba wspierać biednego rolnika z Ukrainy, a nie tego Polaka roszczeniowca.

1

Naszła mnie ochota na zrobienie pizzy. Poleci ktoś dobrą mąkę, byle nie z polskiego zboża. Najlepiej jakby jeszcze była dostępna w Auchan lub Lidlu. Byłbym wdzięczny.

1

Discord też zdechł, potwierdzili na stronie. xD

3

@Arden Młody co się zabezpieczył i złą ręką wykonuje dla niepoznaki.

0

Xavi to może niech spróbuje kucnąć, aby otrzymać moc świetnego trenera.

2

Ciekawe w której minucie dzisiejszego meczu sędzia przekręci Real.

10

Nie piszcie już postów wyśmiewających Real, bo nie nadążam wszystkich herbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?