2

Radomiak ale wylew xDDD

0

Tam w Radiomiu zawsze jest taka kamera? Masakra xd

1

@MESSIah16 Niesamowite zniszczenia jak na 50km/h. Pewnie prędkościomierz miał awarię.

4

@macio_944 Jedyny rosyjski urzędnik, który z ręką na sercu może przyznać, że nigdy nie widział przekrętów podczas głosowania.

4

@NeroTFP1 To ten jeden pracownik z ogłoszenia:

Wymagane:
Status studenta
Min. 5 lat doświadczenia w branży

6

@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi, czy Cancelo ma klauzulę strachu, bo może być ciężko bez niego.

1

Barcelona gospodarzem w finale!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Awans oddala się od Sparty...

1

@Barcasub Może nie aktor, ale reżyser - Stefan Friedmann


5

@Kgorecki2500 "Całkowicie się zgadzam. Powinniśmy robić wszystko, aby Ci ludzie zaczęli się całkowicie asymilować z naszym krajem, a odeszli od swojej dotychczasowej przynależności narodowej. Nie powinniśmy nauczać ich języka w szkołach ani pielęgnować ich tożsamości narodowej."

- 1795 r., monarchowie Prus, Austrii i Imperium Rosyjskiego., koloryzowane

1

@ToWinaSedziego Bo ma owłosione stopy?

9

@Arden
- La Rambla to nie jest prawdziwe życie, nic nie osiągniesz siedząc na stronie 24/7
- tymczasem prawdziwe życie w USA:

Dlatego jestem dumny, że jestem ekspertem z La Ramblii.

1

@Khajio Śmiejecie się, ale jak już Laporta zacznie mniej jeść, to nagle znajdą się pieniądze na Haalanda.

2

@mleczkoo Zgadzam się. Nie są godni mojego i @Comentateiro udziału w tej dyskusji.

1

@Dari0G Ja jestem najnormalniejszym użytkownikiem La Bamby. Nie ma dowodów, że jest inaczej. Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja.

0

@Dari0G Oczywiście, że to oznacza, ze jestem normalny.

2

@Comentateiro Moim zdaniem osoba robiąca zakupy w Biedronce nie może być uznana za homo sapiens, bo jak sama nazwa wskazuje, jest to człowiek myślący. Człowiek myślący nie robiłby zakupów w Biedronce. Maksymalnie na co możemy się zgodzić to jakiś homo erectus.

Nie dziękuj, że poddymiam. Razem idziemy do gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Comentateiro Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie zatruł się spalinami, gdyż instalacja była niesprawna w elektrycznym Mercedesie :(

4

@kamiVeB A kto powiedział, że nie można dać kartki za brutalny faul po spalonym?

1

@ObiwanKenobi Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

4

@Ojciec5tkidzieci Najostrzejsze narzędzie w szopie.

4

@bartekvisca Na pewno zbiednieją przez brak 5zł przy zakupach za 100zł.

4

Dawać mnie te City, Bayerny i inne Reale. Golimy frajerów, maszyna ruszyła proszę państwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Nie rozumiem jaki jest sens mówienia takich bzdur. Jesteśmy w stanie się obronić?

My damy radę zająć Moskwę w jeden księżyc, a nie tylko się obronić.

1

@AFA Nie wierzę, że jest tyle osób, które nadal nie zrozumiały tego co napisałem, włącznie z @mekston xD

Nie zrozumieć pierwszego wpisu to wyzwanie, szczególnie gdy w przypiętym twitcie jest nagranie na którym Mbappe podchodzi jako pierwszy do karnego, a mimo to jego koledzy dają plamy, więc twitt jest absolutnie głupi.

Ale nie zrozumieć już kolejnego wpisu jak @mekston to już niesamowity wyczyn xD

0

@Lionel_Messi10 Chyba nikt nie zabronił Mbappe podchodzić do pierwszego karnego w finale. Tak mi się wydaje, ale może się mylę. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?