Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 W Khorinis jest 12 sztuk goblinich jagód, a w Górniczej Dolinie 2 sztuki. Szczawi królewskich w Khorinis jest 11 a w Gorniczej Dolinie jeden. W Jarkendarze bodajże są dwa.
Pamiętam każde miejsce w którym rosną xD
1
Krzyknijcie cicho xDDD
14
@Borneo Piłeś - nie pisz.
1
@Nazio_87 Może poda się zaraz po tych słowach do dymisji. Nie zapeszajmy.
0
To teraz wszystkie siły na Ligę Mistrzów. Myślę, że 1:3 w dwumeczu z Napoli damy radę wyciągnąć.
0
No to została Liga Mistrzów. Vamos po puchar. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Może na stole leży jeszcze ta oferta od Bayernu? Da radę podpisać na szybko?
0
Ernesto kucnął i od razu po przerwie strzelają...
2
Halo, Jordi? Słuchaj, głupia sprawa wyszła. Weź jeszcze tam Messiego do telefonu zawołaj...
5
Ernesto na stojąco kroi Barcę już w 30 sekundzie... Ciekawe co będzie jak kucnie i włączy tryb skupienia.
1
@TR3YWAY Oby tylko nie wywaliła tej Girony Baskom :D
0
@messi33 Ale gramy w Bilbao. To ja już wolę 0:1
20
@Peciak Zamiast tego zawsze można robić sobie bekę z ludzi z depresją.
0
@Peciak Gdy wycinam rywala równo z trawą a sędzia zamiast czerwonej kartki udziela tylko reprymendy.
0
@Kgorecki2500 Przecież ma prawo też nie skorzystać z prawa łaski i się nie ośmieszać. Czemu pretensje miałbym mieć wyłącznie do twórców Konstytucji? Skoro prezydent może ułaskawić każdego przestępcę to znaczy, że nie wychodzi na moralne zero i nie można mieć do niego pretensji? Co to za absurdalna logika.
28
@Kgorecki2500 Miejsce przestępców jest w więzieniu, ale jak ktoś twierdzi inaczej to tylko pogratulować.
28
Niesamowite. Duduś twierdzi, że sąd skazał ludzi za walkę z korupcją.
1
@kuz Ludzie piszący konstytucje RP albo byli naiwnymi głupcami albo chcieli źle dla Polski. Nie wiem która opcja jest gorsza.
0
Messi i Suarez zdjęci już w 65 minucie. Hamują Inter Miami, sprzedać póki coś warci.
0
@Gaz Xaviego im wyślijmy
3
@Trojanek23 Nie zdziwiłbym się, gdyby serio chłop coś takiego napisał xD
15
@Arden Tymczasem Izrael i Palestyna od XX lat dokonują wzajemnego ludobójstwa i jakoś pomimo istnienia mediów społecznościowych wszyscy mają w dupie ich zbrodnie (tj. nikt realnie nie reaguje poza sporadycznymi protestami, które i tak każdy zlewa).
5
Mourinho pojawił się w Barcelonie i od razu gramy lepiej z kontry. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
Dzisiaj to nie Rekin a Megalodon
3
Więcej techniki widzę w Pululu z Jagiellonii niż w tym Roque, ale mam nadzieję, że nas jeszcze zaskoczy.
0
@Kilotopy Daj spokój, gol zdobyty absolutnie prawidłowo, ale jak widać ludzie tak znają przepisy xD
3
Mourinho tylko pojawił się w Barcelonie i od razu lepiej gramy.
5
@stickie "Sorry chłopaki, chciałem wrzucić."
3
@Faro Kibice Realu
1
@NeroTFP1 Sprawdzam czy Wąsik i Kamiński nie maczali w tym palców.