1

@koksik2700 W Khorinis jest 12 sztuk goblinich jagód, a w Górniczej Dolinie 2 sztuki. Szczawi królewskich w Khorinis jest 11 a w Gorniczej Dolinie jeden. W Jarkendarze bodajże są dwa.

Pamiętam każde miejsce w którym rosną xD

1

Krzyknijcie cicho xDDD

14

@Borneo Piłeś - nie pisz.

1

@Nazio_87 Może poda się zaraz po tych słowach do dymisji. Nie zapeszajmy.

0

To teraz wszystkie siły na Ligę Mistrzów. Myślę, że 1:3 w dwumeczu z Napoli damy radę wyciągnąć.

0

No to została Liga Mistrzów. Vamos po puchar. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Może na stole leży jeszcze ta oferta od Bayernu? Da radę podpisać na szybko?

0

Ernesto kucnął i od razu po przerwie strzelają...

2

Halo, Jordi? Słuchaj, głupia sprawa wyszła. Weź jeszcze tam Messiego do telefonu zawołaj...

5

Ernesto na stojąco kroi Barcę już w 30 sekundzie... Ciekawe co będzie jak kucnie i włączy tryb skupienia.

1

@TR3YWAY Oby tylko nie wywaliła tej Girony Baskom :D

0

@messi33 Ale gramy w Bilbao. To ja już wolę 0:1

20

@Peciak Zamiast tego zawsze można robić sobie bekę z ludzi z depresją.

0

@Peciak Gdy wycinam rywala równo z trawą a sędzia zamiast czerwonej kartki udziela tylko reprymendy.

0

@Kgorecki2500 Przecież ma prawo też nie skorzystać z prawa łaski i się nie ośmieszać. Czemu pretensje miałbym mieć wyłącznie do twórców Konstytucji? Skoro prezydent może ułaskawić każdego przestępcę to znaczy, że nie wychodzi na moralne zero i nie można mieć do niego pretensji? Co to za absurdalna logika.

28

@Kgorecki2500 Miejsce przestępców jest w więzieniu, ale jak ktoś twierdzi inaczej to tylko pogratulować.

28

Niesamowite. Duduś twierdzi, że sąd skazał ludzi za walkę z korupcją.

1

@kuz Ludzie piszący konstytucje RP albo byli naiwnymi głupcami albo chcieli źle dla Polski. Nie wiem która opcja jest gorsza.

0

Messi i Suarez zdjęci już w 65 minucie. Hamują Inter Miami, sprzedać póki coś warci.

0

@Gaz Xaviego im wyślijmy

3

@Trojanek23 Nie zdziwiłbym się, gdyby serio chłop coś takiego napisał xD

15

@Arden Tymczasem Izrael i Palestyna od XX lat dokonują wzajemnego ludobójstwa i jakoś pomimo istnienia mediów społecznościowych wszyscy mają w dupie ich zbrodnie (tj. nikt realnie nie reaguje poza sporadycznymi protestami, które i tak każdy zlewa).

5

Mourinho pojawił się w Barcelonie i od razu gramy lepiej z kontry. Nie ma przypadków, są tylko znaki.

0

Dzisiaj to nie Rekin a Megalodon

3

Więcej techniki widzę w Pululu z Jagiellonii niż w tym Roque, ale mam nadzieję, że nas jeszcze zaskoczy.

0

@Kilotopy Daj spokój, gol zdobyty absolutnie prawidłowo, ale jak widać ludzie tak znają przepisy xD

3

Mourinho tylko pojawił się w Barcelonie i od razu lepiej gramy.

5

@stickie "Sorry chłopaki, chciałem wrzucić."

3

@Faro Kibice Realu

1

@NeroTFP1 Sprawdzam czy Wąsik i Kamiński nie maczali w tym palców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?