Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Mnie jako klienta coś takiego od razu odrzuca i wychodzę ze sklepu.
0
@MadafakinGuy Najlepszy trening nóg to ten, gdy na drugi dzień boli cię klata.
1
Skoro Jagiellonia sfrajerzyła to Lech nie mógł być gorszy i też postanowili wypuścić zwycięstwo z rąk xD
5
Gundogan też widać, że zaadoptował się w Barcy. Coraz częściej piłeczka odskakuje
3
No.. jest kilka niedociągnięć w naszej grze.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Frankowski to w ogóle nie wiem czy ten sam mecz oglądał. Dramat sędziowski. A Jagiellonię zgubiło znowu niewykorzystywanie setek. Imaz i Marczuk xD
Drugi raz taki dramat z beniaminkiem.
3
Jagiellonia wycina puszczę.
2
Ale Skrzypczak dał piłę :O
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze nie, ale jestem na dobrej drodze.
1
Wdooooooooowik xD
8
@kuz Szalik Barcelony i koszulka z Gavim. Niech od małego wie co dobre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
@culeson Najpierw napisz, że trzeba wyłączyć telewizor a włączyć myślenie, bo inaczej nie działa.
6
Lay's o smaku yerby - Messi wrzucił coś takiego na insta, ciekawe czy żart czy serio wejdą :D
13
@FcPortoFan1999 Ciężko jest wydać 30 mln i nic nie zrobić. To dopiero osiągnięcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@norbi77 No zasługa Morawieckiego, bo przegrał wybory.
0
@MESSIah16 Przede wszystkim utrzymywanie zakazu aborcji jest po prostu godzeniem w interes Polski, a nawet rzekłbym, że zdradą racji stanu. Ideologiczne pitolenie o moralności nie ma tu nic do rzeczy, bo aktualnie w każdym kraju z jakim graniczymy, Polak może zrobić aborcję za pieniądze. Problemem jest to, że ten sam Polak musi wydać pieniądze za granicą, czyli zapłacić Niemieckiemu/Czeskiemu/Litewskiemu lekarzowi, zamiast zrobić to w kraju, legalnie, płacąc polskiemu lekarzowi. Gospodarka na tym traci, a żadnego sensownego argumentu za zakazem aborcji nie ma w sytuacji, gdy każdy sąsiad ma ją zalegalizowaną.
7
@Scyzor97 Na trybunach to bydło raczej
1
@Ojciec5tkidzieci A tak, miałem wczoraj odpisać, ale zapomniałem. Moim zdaniem ciekawe dzieło. Żarty śmiesznie, może niektóre tylko głupkowate, ale scenografia i aktorstwo na najwyższym poziomie. Jestem na 4 odcinku i zdecydowanie polecam.
24
@Ojciec5tkidzieci A kto się nie zgadza ten antysemita.
2
@AlexDark00 Ten sam Enrique co nie powąchał trofeum od 8 lat?
10
@KrychaFCB Mocno, ale celnie o Grzegorzu Braunie.
1
@Cotutajsiedzieje A co jeżeli to będzie którychś z tych co PiS przywiózł za kupioną wizę?
1
@Hellrider Jaki kraj taki Guy Fawkes
1
Szybko poszło xDDD
0
No to jedziemy z 1670
8
Wina Hołowni, bo Braun latał z gaśnicą.