1

@Pawel13sz Mnie jako klienta coś takiego od razu odrzuca i wychodzę ze sklepu.

0

@MadafakinGuy Najlepszy trening nóg to ten, gdy na drugi dzień boli cię klata.

1

Skoro Jagiellonia sfrajerzyła to Lech nie mógł być gorszy i też postanowili wypuścić zwycięstwo z rąk xD

5

Gundogan też widać, że zaadoptował się w Barcy. Coraz częściej piłeczka odskakuje

3

No.. jest kilka niedociągnięć w naszej grze.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Frankowski to w ogóle nie wiem czy ten sam mecz oglądał. Dramat sędziowski. A Jagiellonię zgubiło znowu niewykorzystywanie setek. Imaz i Marczuk xD

Drugi raz taki dramat z beniaminkiem.

3

Jagiellonia wycina puszczę.

2

Ale Skrzypczak dał piłę :O

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze nie, ale jestem na dobrej drodze.

1

Wdooooooooowik xD

8

@kuz Szalik Barcelony i koszulka z Gavim. Niech od małego wie co dobre.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

@culeson Najpierw napisz, że trzeba wyłączyć telewizor a włączyć myślenie, bo inaczej nie działa.

6

Lay's o smaku yerby - Messi wrzucił coś takiego na insta, ciekawe czy żart czy serio wejdą :D


13

@FcPortoFan1999 Ciężko jest wydać 30 mln i nic nie zrobić. To dopiero osiągnięcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@norbi77 No zasługa Morawieckiego, bo przegrał wybory.

0

@MESSIah16 Przede wszystkim utrzymywanie zakazu aborcji jest po prostu godzeniem w interes Polski, a nawet rzekłbym, że zdradą racji stanu. Ideologiczne pitolenie o moralności nie ma tu nic do rzeczy, bo aktualnie w każdym kraju z jakim graniczymy, Polak może zrobić aborcję za pieniądze. Problemem jest to, że ten sam Polak musi wydać pieniądze za granicą, czyli zapłacić Niemieckiemu/Czeskiemu/Litewskiemu lekarzowi, zamiast zrobić to w kraju, legalnie, płacąc polskiemu lekarzowi. Gospodarka na tym traci, a żadnego sensownego argumentu za zakazem aborcji nie ma w sytuacji, gdy każdy sąsiad ma ją zalegalizowaną.

7

@Scyzor97 Na trybunach to bydło raczej

1

@Ojciec5tkidzieci A tak, miałem wczoraj odpisać, ale zapomniałem. Moim zdaniem ciekawe dzieło. Żarty śmiesznie, może niektóre tylko głupkowate, ale scenografia i aktorstwo na najwyższym poziomie. Jestem na 4 odcinku i zdecydowanie polecam.

24

@Ojciec5tkidzieci A kto się nie zgadza ten antysemita.

2

@AlexDark00 Ten sam Enrique co nie powąchał trofeum od 8 lat?

10

@KrychaFCB Mocno, ale celnie o Grzegorzu Braunie.

1

@Cotutajsiedzieje A co jeżeli to będzie którychś z tych co PiS przywiózł za kupioną wizę?

1

@Hellrider Jaki kraj taki Guy Fawkes


1

Szybko poszło xDDD

0

No to jedziemy z 1670

8

Wina Hołowni, bo Braun latał z gaśnicą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?