Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@tbas Dlaczego usługa strzyżenia musi być opodatkowana, a usługa wyprawienia pogrzebu nie? Przecież to jest chore.
0
@Sysia11 Może Lio planował wyjazd do Niemiec, bo nie głosował na tego prezydenta co wygrał ostatnio w Argentynie.
0
@RosjaninBut Akurat Irlandczycy to inteligentny naród. Kler za bardzo sobie pozwalał to ich pogonili, teraz też są w stanie pogonić uchodzców.
0
@kynio302 Odmrozić nasze dzieci, ale najpierw Walta Disney'a!
4
@serj To ma być miejsce, gdzie będzie można zamówić prostytutki i koks na fakturę?
6
@Kgorecki2500 Zareagowałbym jak prawdziwy mężczyzna i wyjąłbym gaz z torebki.
0
@Foton A Ty widziałeś jak wyglądają opony i felgi do GLC? Byłem też B klasą i akurat za to auto brali 80 zł, tylko że opona prawie 2 razy mniejsza.
1
@karolup Wczoraj dałem 200 zł, ale to za GLC Coupe.
1
@Deeespacito Teraz to już za stara.
3
Hołownia xDDDDDD
2
San Marinoooooooooo
9
@Kgorecki2500 Tak. Stworzył je wielki artysta i mój idol.
16
Największy artysta w historii. Ważył 343 kilogramy przy wzroście 188 cm.
"O 3 nad ranem pewnej nocy w 1988 roku hawajski piosenkarz Israel Kamakawiwo'ole zadzwonił do lokalnego studia i powiedział, że musi natychmiast coś nagrać.
Błagał inżyniera: "Proszę, mogę wejść? Mam pomysł."
Kamakawiwo'ole nagrał kultową wersję "Somewhere Over The Rainbow" w jednym ujęciu, która wkrótce poruszyła niezliczone rzesze ludzi na całym świecie."
16
@agaFCB Na szczęście Żabka bohatersko rozwiązuje problemy.
0
@tomek8756 Zależy czy by prowadziła ładna blondynka, czy jakiś dziad z wąsem.
1
@mkord No toż masz na grafice, że chodzi o mandaty w sejmikach wojewódzkich.
1
@RomanHoffer Moim zdaniem jeżeli nastąpi to w bliżej nieokreślonej przyszłości, jednak należy mieć na uwadzę, iż może też wcale nie nastąpić. Pozdrawiam.
2
@MesQueUnClub96 Wtedy mnie pewien redaktor, wielki fan Messiego krytykował, bo za dużo kreatyny przepisałem. Teraz mnie krytykują, bo za mało przepisałem. Jak żyć...
3
@TheNekro94 Słyszałem, że zalecane jest 3/100 grama na kilogram masy ciała, więc uśredniając to najlepiej jakies 3 gramy polecać, ale nie będę się kłócił, bo wyciskam 70 :(
39
@Mixtape Żadne 0.7, żadne używki, żadne pety.
Siłownia 3 razy w tygodniu. Na początek FBW x3. Później ogarniesz plan treningowy. 1.5-2g białka na każdy kilogram ciała/dzień + kreatyna 3g/dziennie.
W razie pytań uderzaj do @TheNekro94, bo on wyciska 100 na klatę.
Powodzenia kolego.
19
Nie awansowaliśmy na Euro z grupy z której nie dało się nie awansować na Euro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szymański, Zieliński i Wdowik to na Łotwę czekają. Rozwalimy ich 2:0 i będzie siuuuu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeraltzKatalonii Trzeba go zmienić, bo chłop zbyt ofensywny jest. Trzeba się murować.
1
Lewandowski xDD
5
@Kgorecki2500 Pomyśleli wszyscy w Polsce :(
0
@John_Doe Czemu kłamiesz?
3
@Kgorecki2500 No z jednej strony to źle, że budują mieszkania, ale z drugiej to dobrze, że budują mieszkania. Mam nadzieję, że pomogłem swoją analizą.
4
@Kgorecki2500 Do zaatakowanej w 1939 roku Polski też to wszystko pasuje.