0

Już Naranjo przypomniał sobie w co gra

1

Naranjo w siatkowe gra

1

Kiedy myślisz, że to Amica się zbłaźniła, ale później wjeżdża Legia cała na biało xD

2

@marcin62 Działa

1

@Tasde Ale to już nie jest FAME MMA, tylko FAME. Zmienili właśnie po to, żeby nie ograniczać się tylko do MMA.

1

@Sapos93 My już dzisiaj wygraliśmy. Real stracił punkty.

2

@Encore Moim zdaniem uciąć ręce piłkarzom, a auty grać z nogi. Wszyscy będą zadowoleni i nie będzie kontrowersji.

2

@Kgorecki2500 Nie dziwię się, że wolą rowery. Tam nawet Smartem ciężko się poruszać :D

1

@Kleps0n Dlatego mówię o centrum miasta i takich przypadkach, gdzie nawet nie da rady pojechać szybciej. Jak podają źródła "W mieście pojawiły się już nowe znaki, informujące o ograniczeniu prędkości. Głównie - w centralnych częściach Amsterdamu. Poza nimi na niektórych drogach utrzymano ograniczenie prędkości do 50-ciu km/h."

No moim zdaniem tam i tak nie dałoby się jeździć szybciej.

0

@tristan87 Drogi bardzo wąskie, pełno przejść i jeszcze z linią tramwajową na jezdni.

1

@tristan87 Nigdy nie byłem w Amsterdamie, ale wystarczy spojrzeć przez Street View na kilka głównych ulic w centrum miasta i wówczas ogranicznie do 30 km/h wcale nie wydaje się głupie. Podejrzewam, że nawet bez tego limitu mało kto przekraczał ów 30km/h.

A w Polsce? No cóż, i tak w wielu dużych miastach nie przejedziesz przez centrum szybciej niż 30-40km/h ze względu na korki lub liczne przejścia dla pieszych. Dopóki faktycznie dotyczyłoby to tylko jednopasmowych ulic w centrum to jakoś bym nie płakał, ale jeżeli ktoś wpadłby na pomysł ustawiania takiego limitu na dwupasmówkach to wielkie xD

0

Już jutro, gdy Xavi zdejmie Lewego, po tym jak 5 raz z rządu piłka odskoczy mu na kilka metrów przy przyjęciu, ale mimo wszystko Barca będzie miażdżyć Gironę 1:0


0

@Hosh @Kgorecki2500 Nie mogłem Cię oznaczyć w tamtym poście.

0

@tomek8756
Tak, w Gdańsku przy ZOO jak byłem na urlopie. Na sygnalizaotrze u góry było czerwone, ale też paliła się zielona strzałka warunkowa do skrętu w lewo xD
Zgłupiałem jak to zobaczyłem, ale nic nie jechało to pojechałem.

https://www.google.com/maps/@54.4101712,18.553493,3a,75y,99.77h,86.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1skb8JGEUgaSQCyqEiLRYdZQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

0

@tristan87 W końcu zgadzam się z Sikorskim

1

@FcPortoFan1999 Wykrakałem poprzednim wpisem

0

@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem w Ekstraklasie tak miernych ekip jak ŁKS i Ruch. Oczy krwawią z każdym ich meczem.

2

@DonCarletto Przecież był na wieży Eiffla

0

@Ojciec5tkidzieci We Francji to on już na wszystko wlazł.

0

@tomek8756 Całe szczęście, że chłop ma przypięty na profilu link do swojej strony na wikipedi, bo bym nie wiedział kim w ogóle on jest xD

2

@Kengo Detroit: Become Human

50

Takie są fakty proszę państwa


0

@MOLESTA A co, oglądasz takie i jesteś gotów za nie płacić? Czy sam nagrywasz? Pytam z czystej ciekawości.

0

@Kamiloza91 Ja używam Opery GX i jestem zadowolony.

8

@TR3YWAY @HighestInTheRoom Ostro pojechałeś po Lechu, ale celnie.

0

@tomek8756 Biorę popcorn i siadam do oglądania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Nie ma przypadków, są tylko znaki.

@PatrychoO No właśnie, ale żaden nie rabuje sklepów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Zauważyliście, że wszystkie przestępstwa na trailerze popełniane są przez białych ew. latynosów? Już widzę te filmy z żółtymi napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?