2

Każdy przestępca może sobie tak wygłosić oświadczenie przed kamerami? Czemu tych Panów jeszcze nie zakuli i nie odprowadzili do pierdla?

6

@parpe Jak sąd skazuje moich to jest niedemokratyczny, a jeżeli tych, z którymi się nie zgadzam, to już jest demokratyczny.

1

@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje albo żyje i ukrywa się w kraju lub za granicą.

14

@DLFCB Prawda. Ja nie jeżdżę Ferrari, bo z własnej woli nie chcę wydawać kilku mln złotych na auto.

1

@ranger3120 ajajaj... Mariusz wystawił do pustej bramki

1

@kynio302 Ja wpłacę, aby się nie rozmnażał.

3

@Dankho94isback Pewnie był zaszczepiony. Połącz kropki i włącz myślenie.

7

@tomek8756 Szacun Mati za samokrytykę.

1

@draxidox Elektryk do miasta spoko sprawa, ale na trasę to głupota.

1

Dobrze, że chłop z przeciwnej kilka minut temu pograł sobię w siatkóweczkę, bo byłaby dogrywka xDD

0

Wielki Robercik zamyka mordy hejterom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Striker Czemu nie w pierdlu?

21

@Kessie Czyli z przedwczoraj

1

@Popitek12 Ja zawszę mówię, że może się dołączyć jak chce. Jeszcze nigdy żadna się nie przyłączyła, ale warto próbować.

6

@LM10GOAT Romantyzm futbolu, że na takim gównie trzeba grać w piłkę.

15

@MESSIah16 c jak w każdym cywilizowanym kraju

1

@agaFCB Jak chcesz ciepłe to ustaw na grzanie, a jak chcesz zimno to nastaw klimatyzację. Mam nadzieję, że pomogłem.

3

@Pawel13sz W presezonie Manchesteru City

0

@BartqRKO Pomarańczowa kartka - działająca jak żółta, ale dodatkowo zawodnik musi zejść z boiska na 10 minut.

0

No jest kilka niedociągnięć w naszej grze.

0

@Popitek12 Największe zdecydowanie @VegetaPolska

0

@_Adrian_02 Nie przyjmuję.

11

@Rust_Cohle O Bogowie, walka!

0

@LionelM95 Oczywiście, że jest sens. Nawet na średnich warto pograć dla samej fabuły...

16

@Rust_Cohle No to idealnie.

0

@FcPortoFan1999 Ekspertem w pucharach to Jagiellonia nie jest, ale zdarzały się perełki jak 8:0 z Litwinami czy 4:0 z Gruzinami. A mecz z Rio Ave 4:4 to było coś pięknego.

2

@Don-Corleone Najbardziej ironiczne jest to, że dziad śpiewał "Żeby Polska była Polską" a robi wszystko, aby jednak ta Polska nie była nią.

9

@DonMatteo901 Czekam na występ brata Mazurka w RMF i pytania o powiązania z PiSowcami.

3

@maciar No szkoda, że się zepsuło, ale lepiej, żeby auto nie przeszło przeglądu niż żeby skończyć na drzewie z powodu usterki hamulców .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?