Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Każdy przestępca może sobie tak wygłosić oświadczenie przed kamerami? Czemu tych Panów jeszcze nie zakuli i nie odprowadzili do pierdla?
6
@parpe Jak sąd skazuje moich to jest niedemokratyczny, a jeżeli tych, z którymi się nie zgadzam, to już jest demokratyczny.
1
@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje albo żyje i ukrywa się w kraju lub za granicą.
14
@DLFCB Prawda. Ja nie jeżdżę Ferrari, bo z własnej woli nie chcę wydawać kilku mln złotych na auto.
1
@ranger3120 ajajaj... Mariusz wystawił do pustej bramki
1
@kynio302 Ja wpłacę, aby się nie rozmnażał.
3
@Dankho94isback Pewnie był zaszczepiony. Połącz kropki i włącz myślenie.
7
@tomek8756 Szacun Mati za samokrytykę.
1
@draxidox Elektryk do miasta spoko sprawa, ale na trasę to głupota.
1
Dobrze, że chłop z przeciwnej kilka minut temu pograł sobię w siatkóweczkę, bo byłaby dogrywka xDD
0
Wielki Robercik zamyka mordy hejterom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Striker Czemu nie w pierdlu?
21
@Kessie Czyli z przedwczoraj
1
@Popitek12 Ja zawszę mówię, że może się dołączyć jak chce. Jeszcze nigdy żadna się nie przyłączyła, ale warto próbować.
6
@LM10GOAT Romantyzm futbolu, że na takim gównie trzeba grać w piłkę.
15
@MESSIah16 c jak w każdym cywilizowanym kraju
1
@agaFCB Jak chcesz ciepłe to ustaw na grzanie, a jak chcesz zimno to nastaw klimatyzację. Mam nadzieję, że pomogłem.
3
@Pawel13sz W presezonie Manchesteru City
0
@BartqRKO Pomarańczowa kartka - działająca jak żółta, ale dodatkowo zawodnik musi zejść z boiska na 10 minut.
0
No jest kilka niedociągnięć w naszej grze.
0
@Popitek12 Największe zdecydowanie @VegetaPolska
0
@_Adrian_02 Nie przyjmuję.
11
@Rust_Cohle O Bogowie, walka!
0
@LionelM95 Oczywiście, że jest sens. Nawet na średnich warto pograć dla samej fabuły...
16
@Rust_Cohle No to idealnie.
0
@FcPortoFan1999 Ekspertem w pucharach to Jagiellonia nie jest, ale zdarzały się perełki jak 8:0 z Litwinami czy 4:0 z Gruzinami. A mecz z Rio Ave 4:4 to było coś pięknego.
2
@Don-Corleone Najbardziej ironiczne jest to, że dziad śpiewał "Żeby Polska była Polską" a robi wszystko, aby jednak ta Polska nie była nią.
9
@DonMatteo901 Czekam na występ brata Mazurka w RMF i pytania o powiązania z PiSowcami.
3
@maciar No szkoda, że się zepsuło, ale lepiej, żeby auto nie przeszło przeglądu niż żeby skończyć na drzewie z powodu usterki hamulców .