9

@DonMatteo901 Czekam na występ brata Mazurka w RMF i pytania o powiązania z PiSowcami.

3

@maciar No szkoda, że się zepsuło, ale lepiej, żeby auto nie przeszło przeglądu niż żeby skończyć na drzewie z powodu usterki hamulców .

1

@Kgorecki2500 Po czym wnosisz, ze Mata nie jest inteligentny? Profesorem prawa nie będzie, ale deprecjonowanie jego intelektu to trochę xD

3

@hayek Kiedy nawet pies ma większe powodzenie u kobiet niż pewien użytkownik La Bamby...

15

@BorzyKrzys I teraz wszyscy na La Bambie zastanawiają się co autor miał na myśli.

5

@Don-Corleone Jestem prostym człowiekiem. Widzę post Dona - herbuję.

2

@Rust_Cohle Julian Alvarez będzie miał tyle samo Złotych Piłek co legendarny Asensio.

0

@RosjaninBut Sacha Baron Cohen w niecałe dwie minuty opisał czym jest demokracja a czym dyktatura.


3

@HighestInTheRoom Nie bierzesz jeńców dzisiaj.

1

@Popitek12 Najsilniejszego członka powiadasz? Jak sprawdzimy kto ma najsilniejszego członka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Cotutajsiedzieje Ja jestem prostym człowiekiem. Widzę dymy na La Rambli więc herbuje prowo-wpisy.

1

@Kgorecki2500 Właśnie też dzisiaj o 14 byłem na seansie. Fajny film. Lekki i przyjemny.

1

@gumaz Pierwsze co bym zrobił, to powiedział że jakiś 16 latek z 3 ligi Buenos Aires wcale nie jest nowym Messim.

1

@pt9 Nie słyszałem, żeby ktoś po wypiciu Tymbarka z 10g cukru/100ml wsiadł za kółko i zabił 3 osobową rodzinę albo zaczął znęcać się nad żoną i dziećmi, bo wypił szklankę jabłko-mięty.

5

Co jak co, ale pochwały Holocaustu na La Bambie w drugi dzień swiąt to się nie spodziewałem.

2

@MESSIah16 20 lat to powinno być za każdą osobę oddzielnie.

14

@HighestInTheRoom U mnie podczas świąt nigdy nie ma Alkoholu. Wraz z narzeczoną nie piliśmy alko od 6 miesięcy, a ostatnio to na all inclusive. Doskonale Cię rozumiem, procenty to największe gówno jakie wymyślił człowiek i ten idiotyczny kult picia w Polsce mnie całkowicie obrzydza.

13

@Ptasior Pamiętaj, że zawsze masz La Ramblę.

2

@MOLESTA Wczoraj rodzina wymusiła pierwszeństwo na przepisowo jadącym samochodzie a dzisiaj drzewo.

5

@draxidox To to jeszcze ujdzie. Ja do dziś nie wierzę, że wałek z "Dudek dance" przeszedł. Chłop na 5 metrze bronił karne xD

8

@kolomen2 Ja się nie boję, bo jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakiś samolot nie wrócił na ziemię.

0

Aż odechciewa mi się Superligi patrząc na takie spektakle jak Real - Deportivo.

5

@MOLESTA No, myślę że normalny to on i tak nie był skoro wbiegł na uniwerek z giwerą i zaczął strzelać. No, ale mogę się mylić.

3

No jest parę niedociągnięć w naszej grze.

17

@pluszek Też nie rozumiem działania PiSowców, którzy okupują telewizję. Jak widać tonąca propaganda brzytwy się chwyta.

2

@ToWinaSedziego Nie zapomnij o 1492: Wyprawa do raju

5

Elon Musk miał jako pierwszy wysłać ludzi na Marsa, ale się spóźnił. Ludzie mówiący o TVP jako wolnych mediach już dawno wylądowali na Marsie, a nawet ich mózgi orbitują gdzieś koło Neptuna.

5

@tomek8756 Zamknięcie lasów to był taki absurd, że nawet w Monty Phytonie byłoby to zbyt nierealne.

1

@Pawel13sz Mnie jako klienta coś takiego od razu odrzuca i wychodzę ze sklepu.

0

@MadafakinGuy Najlepszy trening nóg to ten, gdy na drugi dzień boli cię klata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?