Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jedziemy z tym Realem. Dobry ten Xavi
0
Oby nie 8:2 i będzie git.
1
@Compadre To konto satyryczne, ale ludzie nadal nabierają się na baity.
1
@FcPortoFan1999 No pewnie jak najszybciej, póki hype na auto jest największy a co za tym idzie cena jest największa. No i żeby potencjalny kupiec nie zarzucił, że samochód był używany.
1
@FcPortoFan1999 Nawet nie wiem czym jest Tokio Drift i o jakiego gościa chodzi. Dla mnie samochód służy tylko i wyłącznie do komfortowego, bezpiecznego i oszczędnego przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Z zabawkowych samochodzików do wyścigów wyrosłem jakoś w gimnazjum.
1
@FcPortoFan1999 Pewnie bym nawet nie odebrał telefonu, po prostu odebrał auto i tego samego dnia wystawił na aukcję. Całkowicie mnie nie jarają takie samochodziki do zabawy.
0
@FcPortoFan1999 Akurat to jeden z ostatnich samochodów jaki bym w życiu kupił. Pewnie od razu bym sprzedał jeżeli bym wygrał.
2
@Saviola88 Najgorsze jest to, że skur**** uniknie kary, bo przekręcił się na miejscu. Powinien do końca życia pierdzieć w pasiak albo pracować na budowie po kilkanaście godzin.
1
@Barti_Blaugrana Ambasada zaraz Cię wyjaśni
0
@Sulimo Na szczęście jest żużel.
A nie, sorry. Miał być sport.
17
@MesQueUnClub96 W sumie z każdą interwencją bramkarza można to samo powiedzieć :D
4
@VamosDeJong Tarczyńskiego i to nieironicznie jest mocna kandydatura.
2
@TR3YWAY 20 dolarów xDD
2
@Nazio_87 Czyli będą same lesbijki? No to będzie oglądane.
1
@Deviler Rozważałem kupno Audi Q7. Jedna jazda testowa wystarczyła, żeby na zawsze zapomnieć o tej marce i kupić Mercedesa GLC. Różnica kilku klas.
3
@ranger3120 wykrecasz i idziesz do sklepu z zarowka zeby dali ci taka sama
5
Jedyny marsz organizowany przez polityka, na który bym poszedł, to marsz na Moskwę z Piłsudskim.
0
@Azi No dobra, ale to zastąpmy od razu "słuchaj jeno pono nasi", bo już nikt tak nie mówi. Po prostu tekst jest taki i tyle. Ewolucja języka akurat w tym przypadku nie ma znaczenia.
0
@MarioVeB! W okolicach Suwałk pewnie dałby radę.
11
Myślałem, że to człowiek bóbr czy inny fejk, a to wicemarszałek Krzysio na serio napisał. Chyba pikujemy pod próg.
7
@RoberDzik Ajajaj, to było do pustej bramki.
13
@MesQueUnClub_87 Przeszedłem od razu do punktu 5, tylko nie mogłem znaleźć żadnego Niemca w Chełmie.
3
Savić dzisiaj najlepszy mecz od czasów MMA z Ferranem
1
@tristan87 Romantyzm futbolu
0
@jacobFCB Demokracja oznacza bezgraniczny szacunek do wszystkich obywateli? xD Hitlera też wybrali w demokratycznych wyborach, więc uważałbym na wszelkie sekty i innych odklejenców, bo też mogą głosować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
#MimoWszystkoDuda
3
@DonMatteo901 Zgadzam się. W ogóle ta konstytucja była pisana przez ludzi naiwnych albo chcących źle dla Polski.
3
@tomek8756 Tak naprawdę to był masterplan Dembele, aby pójść przekonać Żółwia do dołączenia do nas.
25
@DonMatteo901 Łatwo się mówi jak jedyne na co ma się wpływ to na wyświetlenia na TikToku.