2

@tristan87 Czy zawsze jakiś idiota z białego klubu ze stolicy musi machać łapami do przeciwnika? Czy to już tak jest, że IQ spada o kilkanaście punktów, jak zakładasz koszulkę takich klubów?

2

0

Sędzia z Wrocławia wzorowo wspierał Amice

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 Na pewno najsłabszy nie był August II Mocny jak sam przydomek wskazuje.

3

Ale ten Tobiasz to ręcznik xD

0

@Popitek12 Frederick Bishop, BF1


8

@Forsyth Dlatego zawsze będę uważał, że historia to najgorsza dziedzina nauki. Dziadek, ojciec i syn będą uczą się zupełnie innej historii, a pojedziesz do Francji, Czech czy Anglii i każdy inaczej będzie tam postrzegał historię. Jedna z najmniej obiektywnych nauk, głównie pisana przez ludzi, którzy wieszali bohaterów.

6

@Popitek12 A przestał Pan napastować koty w piwnicy?

1

@Cule2013 Za kraj to średnio mi się chce walczyć, ale jakby Papież ogłosił krucjatę w celu odzyskania Ziemi Świętej, to już następnego dnia byłbym pod murami Konstantynopola.

7

@Odcinkowy Za wjazd na autostradę czy drogę ekspresową pod prąd powinno być zatrzymywane prawo jazdy z automatu + zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś czas. To jest praktycznie usiłowanie zabójstwa.

4

Do czego to doszło, że cieszę się ze straty punktów przez Bilbao, żeby Barcelona nie wypadła z top 4 xD

66

@MESSIah16 Pamiętam ten werset w Bilbi, gdy Jezus powiedział "Nie mieszkajcie ze sobą przed ślubem, bo to grzech" 21-37 List do Wymyślan

12

@Ptasior Suarez to typ piłkarza, który może zepsuć 2 setki, ale za trzecim razem załaduje z 20 metrów z półobrotu.

12

@tristan87 A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

0

@ArterkHD Pierwszy raz badania krwi w wieku 27 lat? Co? Ja robię co pół roku... Praktycznie od 15 roku życia...

(Tak, czyli łącznie byłem 3 razy śmieszki)

0

@Fenelon No tak, ale właśnie o tym mówię, że Niemcom po prostu nie opłaca się inwestować tyle w obronność skoro widzą, że będą musieli bronić Litwy która ledwo co wyda na obronę tyle co klub piłkarski. No i to nie Niemcy czy Francuzi będą na pierwszej linii tylko właśnie biedaki typu Polska, Finlandia czy Kraje Bałtyckie. Nie dziwię się tym krajom, że po prostu nie chce im się wydawać tyle na zbrojenia.

0

@Fenelon No tak, ale np. 1% pkb Niemiec i 4% PKB Polski to dość znacząca różnica. Gdzie oni te lotniskowce zaparkują? W Hamburgu czy Lubece? Już nie mówiąc, że np. 2% PKB takiej Litwy to żart xD To już Manchester City wydaje więcej na obronę niż Litwa. Nie ma tu sprawiedliwości i sensu, bo nadal Niemiec z odłamkiem % PKB będzie bronił biednej Litwy, Łotwy i Estonii. A w polityce liczą się interesy.

8

@VegetaPolska Najprościej? Mówisz, że chcesz umrzeć i cię uśmiercają.

9

@MESSIah16 Przecież to jest tak niesamowicie idiotyczny pomysł, że aż głowa mała. Ilu Ukrainców w Polsce pracuje obecnie? Liczby pewnie w okolicach setek tysięcy, a ludzie tutaj postulują ich deportację xD

Ciekawe co to oznacza dla naszych firm i ogólnie gospodarki... szczególnie w obliczu kryzysu demograficznego. Zamiast się cieszyć, że mamy ludzi wykonujących niskopłatne, fizyczne prace i dodatkowo są oni kulturowo blisko z naszym narodem, to jeszcze postuluje się ich deportacje...

2

@jacobFCB Niewielu dałoby radę wprowadzić Polskę do UE i NATO, a on to zrobił będąc ciągle nawalonym. Czapki z głów.

7

@Emhyr Chłop już najmłodszych przyzwyczaja do poziomu sędziowania w Hiszpanii, dzięki czemu wałki Realu będą łatwiej przechodzić.

12

@RosjaninBut Wolę, żeby za moje pieniądze była budowana infrastruktura (drogi, lotniska, porty, elektrownie) niż żeby państwo rozdawało je w formie 800+, których nigdy nawet nie zobaczę.

7

@TR3YWAY Zajebisty ten nowy Szeregowiec Ryan, tylko jakoś nikt z plaży nie strzela.

14

Całe szczęście, że jest La Bamba. Nie musze już nawet otwierać twittera (iksa), bo cały twitter mam przeklejony tutaj.

6

@MESSIah16 Pierwsza zasada podziemnego kręgu. Nigdy nie pytaj Turków co stało się z 2 milionami Ormian.

0

@escarabajo No, ale akurat przy Skorupskim to mogłeś więcej napisać, bo wyróżnił się zdecydowanie :D

20

@marcin62 Tak. Aborcja na dziadku i eutanazja na dziecku.

0

@MESSIah16 Tankuję tylko na Shellu ze względu na to, że Shell Nigeria poprzez swoją działalność w Nigerii doprowadził do zniszczenia środowiska naturalnego delty Nigru oraz przyczynił się do destabilizacji regionu i łamania praw człowieka.

3

@Firestone Już się nie mogę doczekać następnego Gran Derbi - Belingham vs Victor Rogue

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?