Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@hayek Spokojnie, dopiero CBA weszło do Orlenu. Daj im chwilę.
2
@bartekvisca Nie przeczytałbym, bo musiałbym więcej czytać.
10
@MESSIah16 Zdegradować kilka lig w dół i odebrać tytuły. Tfu na oszustów.
13
@Kgorecki2500 Powiem tak. Ja nigdy nie robiłem zadań domowych i teraz siedzę na La Bambie będąc ekspertem od wszystkiego.
3
Myślałem, że już w przerwie Xaviego pogonili, bo takie lagi na stronie.
0
Moim zdaniem, według mnie kilka niedociągnięć w naszej grze jest.
1
@Prorokk Czym przejawia się ukrainizacja Polski?
2
@ranger3120 Czytałem i dzięki temu zostałem milionerem. Teraz nie muszę pracować, więc zostałem ekspertem na La Rambli.
5
@Popitek12 Pewnie niektórym facetom też to imponuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chciałbym, żeby zawsze Sejm był tak zgodny jak przy grillowaniu Brauna.
46
@draxidox No, ale dobrze powiedział. PiS już nie będzie okradał, teraz kolej na Koalicję.
4
No i słusznie, że Bosak został. Brawo
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że tak.
2
Zjednoczony Front Wielkiej Koalicji Chanukowo-Covidowo-Eurokołchozowej.
Jutro idę rejestrować nową partię. Grzesiu jest niepowtarzalny.
9
Braun zaraz wyprzedzi Elona Muska i jako pierwszy wyląduje na Marsie. Tak odleciał.
3
O czym ten Zandberg pitoli? xD
6
@Hellrider Chyba tylko pedofile chcieliby znieść ustawowy wiek zgody. Nikomu normalnemu przez myśl by to nie przeszło.
5
@Kgorecki2500 https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x46fd739f800aa2e3%3A0xe5114664f229dd5d!3m1!7e115!5sSzukaj%20w%20Google!15sCgIgAQ&hl=pl&imagekey=!1e10!2sAF1QipNuznuoRiBQ1UZlBwdC7sj1hZ2J4SfDOkw6eGDN&sa=X&ved=2ahUKEwjYhr3V7eKDAxV3RvEDHU0BDNoQ9fkHKAV6BAgBEDU
https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x46fd739f800aa2e3%3A0xe5114664f229dd5d!3m1!7e115!5sSzukaj%20w%20Google!15sCgIgAQ&hl=pl&imagekey=!1e10!2sAF1QipO9l2tanvtJGfKk1EH48GKapAeNWZuVlafNVWUb&sa=X&ved=2ahUKEwjYhr3V7eKDAxV3RvEDHU0BDNoQ9fkHKAp6BQgBENYB
Jakby ktoś nie wierzył, że to ekspozycja to proszę bardzo.
34
@Kgorecki2500 Przecież to jest zdjęcie z Muzeum Gdańska, byłem we wrześniu tego roku. Zdjęcie pochodzi z sali, gdzie została opisana działalność i życiorys Adamowicza oraz ukazane zostało jak wyglądało jego miejsce pracy, włącznie z przedstawionym tutaj biurkiem. Chłop 20 lat był prezydentem, więc oczywiste, że będzie miał o sobie wzmiankę w muzeum mieszczącym się w RATUSZU. No i wynika to przede wszystkim ze względu na to w jaki sposób zginął...
Co za idiota popełnił tego twitta?
0
@MesQueUnClub_87 Pierwsze 10 minut ostatniego El Classico.
0
Tusk powinien wyjść na mównice i zacząć się kłaniać oraz dziękować za oklaski. Byłoby śmiesznie przynajmniej.
0
@Lola120 Mój dziadek tak miał zanim umarł.
Gdyby nie to, może nie wpadłby pod autobus.
1
@Saviola88 @Rewolucja123 Całe szczęście, że ta 3 z audi już nigdy nie złamie przepisów. Chłop z Peugeota pozbył się bandytów z drogi skuteczniej niż policja. Miejmy nadzieję, że sąd sprawiedliwie oceni sprawę i uniewinni gościa.
12
Już na spokojnie po meczu można obiektywnie stwierdzić, że jest parę niedociągnięć w naszej grze.
24
Valverde zwolnili po jednym z lepszych meczów Barcelony oraz gdy była na 1 miejscu w lidze xD
0
80 mln Bayern dawał xD Jutro max 20
0
Araujo to dzisiaj zbija cenę dla Bayernu
4
Nie no zejdźmy z boiska. Co to jest za rzut karny xD
4
Jeszcze tylko wpierdziel od Napoli i Thank you Xavi and good luck!