4

@hayek Spokojnie, dopiero CBA weszło do Orlenu. Daj im chwilę.

2

@bartekvisca Nie przeczytałbym, bo musiałbym więcej czytać.

10

@MESSIah16 Zdegradować kilka lig w dół i odebrać tytuły. Tfu na oszustów.

13

@Kgorecki2500 Powiem tak. Ja nigdy nie robiłem zadań domowych i teraz siedzę na La Bambie będąc ekspertem od wszystkiego.

3

Myślałem, że już w przerwie Xaviego pogonili, bo takie lagi na stronie.

0

Moim zdaniem, według mnie kilka niedociągnięć w naszej grze jest.

1

@Prorokk Czym przejawia się ukrainizacja Polski?

2

@ranger3120 Czytałem i dzięki temu zostałem milionerem. Teraz nie muszę pracować, więc zostałem ekspertem na La Rambli.

5

@Popitek12 Pewnie niektórym facetom też to imponuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Chciałbym, żeby zawsze Sejm był tak zgodny jak przy grillowaniu Brauna.

46

@draxidox No, ale dobrze powiedział. PiS już nie będzie okradał, teraz kolej na Koalicję.

4

No i słusznie, że Bosak został. Brawo

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że tak.

2

Zjednoczony Front Wielkiej Koalicji Chanukowo-Covidowo-Eurokołchozowej.

Jutro idę rejestrować nową partię. Grzesiu jest niepowtarzalny.

9

Braun zaraz wyprzedzi Elona Muska i jako pierwszy wyląduje na Marsie. Tak odleciał.

3

O czym ten Zandberg pitoli? xD

6

@Hellrider Chyba tylko pedofile chcieliby znieść ustawowy wiek zgody. Nikomu normalnemu przez myśl by to nie przeszło.

5

@Kgorecki2500 https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x46fd739f800aa2e3%3A0xe5114664f229dd5d!3m1!7e115!5sSzukaj%20w%20Google!15sCgIgAQ&hl=pl&imagekey=!1e10!2sAF1QipNuznuoRiBQ1UZlBwdC7sj1hZ2J4SfDOkw6eGDN&sa=X&ved=2ahUKEwjYhr3V7eKDAxV3RvEDHU0BDNoQ9fkHKAV6BAgBEDU

https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x46fd739f800aa2e3%3A0xe5114664f229dd5d!3m1!7e115!5sSzukaj%20w%20Google!15sCgIgAQ&hl=pl&imagekey=!1e10!2sAF1QipO9l2tanvtJGfKk1EH48GKapAeNWZuVlafNVWUb&sa=X&ved=2ahUKEwjYhr3V7eKDAxV3RvEDHU0BDNoQ9fkHKAp6BQgBENYB

Jakby ktoś nie wierzył, że to ekspozycja to proszę bardzo.

34

@Kgorecki2500 Przecież to jest zdjęcie z Muzeum Gdańska, byłem we wrześniu tego roku. Zdjęcie pochodzi z sali, gdzie została opisana działalność i życiorys Adamowicza oraz ukazane zostało jak wyglądało jego miejsce pracy, włącznie z przedstawionym tutaj biurkiem. Chłop 20 lat był prezydentem, więc oczywiste, że będzie miał o sobie wzmiankę w muzeum mieszczącym się w RATUSZU. No i wynika to przede wszystkim ze względu na to w jaki sposób zginął...

Co za idiota popełnił tego twitta?

0

@MesQueUnClub_87 Pierwsze 10 minut ostatniego El Classico.

0

Tusk powinien wyjść na mównice i zacząć się kłaniać oraz dziękować za oklaski. Byłoby śmiesznie przynajmniej.

0

@Lola120 Mój dziadek tak miał zanim umarł.


Gdyby nie to, może nie wpadłby pod autobus.

1

@Saviola88 @Rewolucja123 Całe szczęście, że ta 3 z audi już nigdy nie złamie przepisów. Chłop z Peugeota pozbył się bandytów z drogi skuteczniej niż policja. Miejmy nadzieję, że sąd sprawiedliwie oceni sprawę i uniewinni gościa.

12

Już na spokojnie po meczu można obiektywnie stwierdzić, że jest parę niedociągnięć w naszej grze.

24

Valverde zwolnili po jednym z lepszych meczów Barcelony oraz gdy była na 1 miejscu w lidze xD

0

80 mln Bayern dawał xD Jutro max 20

0

Araujo to dzisiaj zbija cenę dla Bayernu

4

Nie no zejdźmy z boiska. Co to jest za rzut karny xD

4

Jeszcze tylko wpierdziel od Napoli i Thank you Xavi and good luck!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?