Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szybko poszło xDDD
0
No to jedziemy z 1670
8
Wina Hołowni, bo Braun latał z gaśnicą.
1
@esem91 ładuje manę aby dalej orać pisiorow
15
Macierewicza to razem z Braunem zabrać na badania
3
@Kgorecki2500 Ja bym Bosaka nie winił, ale też wpuszczenie po tej akcji Brauna na mównicę to trochę xD
1
O czym te pisiory pitolą?
7
@MesQueUnClub96 Jak to co? Bylibyśmy już w drodzę, aby odbić Jerozolimę.
10
No źle się Krzysiu zestarzało xDD
0
@DaPidejpi Dziękujemy za zgłoszenie. Także do panów jeszcze dzisiaj udadzą się specjaliści w celu przeprowadzenia badań psychiatrycznych. Z przyjemnością informuję, że zarezerwowaliśmy już miejsca w Choroszczy.
1
@skubi99 Dziękujemy za zgłoszenie. Jeszcze dziś przyjedzie ktoś i zabierze Pana na badania.
7
Który podatek chciał tą akcją obniżyć poseł Braun? Orientuje się ktoś?
22
Moim zdaniem akcja Brauna była wyjęta z kontekstu
4
I wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy by zagłosowali na Brauna xD
14
@tristan87 Jakbym miał taką żonę to też bym ciągle małpki kupował.
3
@Sisitoro Pamiętaj, kibole zawsze niewinni a tylko policja zła.
8
@RafaPL Ale za 4 lata to już na pewno wywrócą stolik xD
14
Cieszy mnie, że tyle Lewica mówi o równości. Nie mogę doczekać się zrównania wieku emerytalnego oraz zrównania przepisów BHP dotyczących noszenia ciężarów.
10
Kaczyńskiego od razu do Choroszczy po tym. I nie na badania a na stałe. Chory, mały, zakompleksiony człowiek.
0
Kukiz, weź ty zdejmij ten garnitur i zaśpiewaj że miasto się budzi czy coś. Nie rób wstydu
4
@VegetaPolska narazie to wyborcy wymietli go z rządzenia
0
@albi @Sysia11 mówiła, że wyjeżdża do Niemiec, bo PiS przegrał i teraz uchodźcy będą w Polsce. Swoją drogą idealny kierunek, żeby uciekać od uchodźców
1
Ukrainiec plus xD
3
@Prorokk To tak jak Ciebie na La Bambie.
4
Błagam Jarek, powiedz coś o Kondominium Rosyjsko-Niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi out, Adrian Siemieniec in
2
Rapha sabotażysta
2
@FcPortoFan1999 Ale czyste sumienie mam, bo bilet kupiony leży.
0
@FcPortoFan1999 pierwszy raz w tym sezonie nie jestem na stadionie na domowym meczu, bo siedzę chory.. i akurat grają najlepszy mecz w Białymstoku w tym sezonie