1

Szybko poszło xDDD

0

No to jedziemy z 1670

8

Wina Hołowni, bo Braun latał z gaśnicą.

1

@esem91 ładuje manę aby dalej orać pisiorow

15

Macierewicza to razem z Braunem zabrać na badania

3

@Kgorecki2500 Ja bym Bosaka nie winił, ale też wpuszczenie po tej akcji Brauna na mównicę to trochę xD

1

O czym te pisiory pitolą?

7

@MesQueUnClub96 Jak to co? Bylibyśmy już w drodzę, aby odbić Jerozolimę.

10

No źle się Krzysiu zestarzało xDD


0

@DaPidejpi Dziękujemy za zgłoszenie. Także do panów jeszcze dzisiaj udadzą się specjaliści w celu przeprowadzenia badań psychiatrycznych. Z przyjemnością informuję, że zarezerwowaliśmy już miejsca w Choroszczy.

1

@skubi99 Dziękujemy za zgłoszenie. Jeszcze dziś przyjedzie ktoś i zabierze Pana na badania.

7

Który podatek chciał tą akcją obniżyć poseł Braun? Orientuje się ktoś?


22

Moim zdaniem akcja Brauna była wyjęta z kontekstu

4

I wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy by zagłosowali na Brauna xD

14

@tristan87 Jakbym miał taką żonę to też bym ciągle małpki kupował.

3

@Sisitoro Pamiętaj, kibole zawsze niewinni a tylko policja zła.

8

@RafaPL Ale za 4 lata to już na pewno wywrócą stolik xD

14

Cieszy mnie, że tyle Lewica mówi o równości. Nie mogę doczekać się zrównania wieku emerytalnego oraz zrównania przepisów BHP dotyczących noszenia ciężarów.

10

Kaczyńskiego od razu do Choroszczy po tym. I nie na badania a na stałe. Chory, mały, zakompleksiony człowiek.

0

Kukiz, weź ty zdejmij ten garnitur i zaśpiewaj że miasto się budzi czy coś. Nie rób wstydu

4

@VegetaPolska narazie to wyborcy wymietli go z rządzenia

0

@albi @Sysia11 mówiła, że wyjeżdża do Niemiec, bo PiS przegrał i teraz uchodźcy będą w Polsce. Swoją drogą idealny kierunek, żeby uciekać od uchodźców

1

Ukrainiec plus xD

3

@Prorokk To tak jak Ciebie na La Bambie.

4

Błagam Jarek, powiedz coś o Kondominium Rosyjsko-Niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi out, Adrian Siemieniec in

2

Rapha sabotażysta

2

@FcPortoFan1999 Ale czyste sumienie mam, bo bilet kupiony leży.

0

@FcPortoFan1999 pierwszy raz w tym sezonie nie jestem na stadionie na domowym meczu, bo siedzę chory.. i akurat grają najlepszy mecz w Białymstoku w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?