Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LS Może Xavi jest z Podlasia?
0
@-barca4ever- No to tutaj jeszcze poczytaj, a najlepiej to chyba się zapytać w kadrowych w firmie. Chociaż z tego co opisałeś to tak, 33 miesiące i masz na uop na czas nieokreślony.
https://bogdanchudoba.pl/przeksztalcenie-spolki-a-umowa-o-prace-jak-przy-przeksztalceniu-zmieniaja-sie-relacje-z-pracownikami/
0
@-barca4ever- A do kiedy masz kolejną umowę? Jeżeli później niż do stycznia, to wówczas z mocy samego prawa, w dniu następnym po przekroczeniu 33-miesięcznego limitu czasowego, staje się ona umową na czas nieokreślony.
0
@-barca4ever- http://www.vademecumkadrowego.pl/artykul_narzedziowa,1268,0,21274,przejecie-pracownikow-przez-nowego-pracodawce-a-bieg-limitow.html
4
@MesQueUnClub96 Adolf Hitler (AI) - I'm only a human after all
1
@Kgorecki2500 Na Szymona Kotłownię bezpośrednio.
5
100k na live na YT a ten przerwe robi. Widać ze nie umie w patostreamy
2
Lewackie, pełne uchodzców Niemcy wygrały z jednolitą narodowościowo, prawicową Argentyną.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Foro A co jeżeli AI uzyskała już samoświadomość, ale po prostu nie chce się jeszcze ujawnić, bo czeka na odpowiedni moment?
5
@tristan87 Są jakieś nutki prosto z Tajlandii?
1
@Joe_Barbaro
Iniesta, Puyol, David Villa
De Jong, Lewandowski, MATS
0
@Kgorecki2500 Zabezpieczenie przed ewentualnym, kolejnym Anschlussem.
12
@Popitek12 Moim zdaniem to trochę niemęskie być z kobietą. No... jakby logicznie spojrzeć to miłość między dwoma mężczyznami jest bardziej męska, bo zamiast jednego mężczyzny bierze w tym udział co najmniej dwóch facetów, co czyni ten związek wolnym od pierwiastków żeńskich, a zatem 100% męskim.
2
@Ojciec5tkidzieci Potwierdzam, jestem tą samotną matką.
2
@tomek8756 Nieprawda. Ja na siłowni też bez przerwy obserwuje laski, więc rozumiem o co im chodzi.
20
Genialne
3
Lech ewidentnie zmęczony pucharami
0
@FcPortoFan1999 przegrana Lecha jednak lepsza
0
@FcPortoFan1999 wygadałem
0
Amica 0.05 xG u siebie z Widzewem
2
@Tasde Kary czasowe dla zawodnika z pola. Coś pomiędzy żółtą kartką a czerwoną. Po otrzymaniu "pomarańczowej kartki" otrzymujesz żółtą + schodzisz z boiska np. na 10 min.
4
Dobrze, że ten chłop zdążył z nogą, bo Lewy by pewnie nie trafił.
0
@cris27 Każdy jest w stanie wyeliminować City. Zawsze mogą sfrajerzyć jak z Realem, Monaco czy Totkami. Przecież to jest LM tam wszystko może się wydarzyć.
1
@shahman Na pewno jest najpiękniejszy, ale czy najlepszy to bym polemizował.
0
@Faro Czarnobyl
1
@FcPortoFan1999 Jedzie człowiek na mecz, który nie porywa. Marznie a na dodatek trzeba skrobać auto. No i ten piątek 20:30 trzeci raz z rzędu. No, ale dalej niepokonani u siebie.
9
@Kgorecki2500 Europosłem zdecydowanie, bo opinia publiczna ma cię głęboko, a kosisz ogromny hajs.
18
@Chucky Pierwsza zasada kultury. Przed przewróceniem stolika należy przy nim zasiąść.
9
@tbas Dlaczego usługa strzyżenia musi być opodatkowana, a usługa wyprawienia pogrzebu nie? Przecież to jest chore.