0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LS Może Xavi jest z Podlasia?

0

@-barca4ever- No to tutaj jeszcze poczytaj, a najlepiej to chyba się zapytać w kadrowych w firmie. Chociaż z tego co opisałeś to tak, 33 miesiące i masz na uop na czas nieokreślony.
https://bogdanchudoba.pl/przeksztalcenie-spolki-a-umowa-o-prace-jak-przy-przeksztalceniu-zmieniaja-sie-relacje-z-pracownikami/

0

@-barca4ever- A do kiedy masz kolejną umowę? Jeżeli później niż do stycznia, to wówczas z mocy samego prawa, w dniu następnym po przekroczeniu 33-miesięcznego limitu czasowego, staje się ona umową na czas nieokreślony.

4

@MesQueUnClub96 Adolf Hitler (AI) - I'm only a human after all


1

@Kgorecki2500 Na Szymona Kotłownię bezpośrednio.

5

100k na live na YT a ten przerwe robi. Widać ze nie umie w patostreamy

2

Lewackie, pełne uchodzców Niemcy wygrały z jednolitą narodowościowo, prawicową Argentyną.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Foro A co jeżeli AI uzyskała już samoświadomość, ale po prostu nie chce się jeszcze ujawnić, bo czeka na odpowiedni moment?

5

@tristan87 Są jakieś nutki prosto z Tajlandii?

1

@Joe_Barbaro
Iniesta, Puyol, David Villa
De Jong, Lewandowski, MATS

0

@Kgorecki2500 Zabezpieczenie przed ewentualnym, kolejnym Anschlussem.

12

@Popitek12 Moim zdaniem to trochę niemęskie być z kobietą. No... jakby logicznie spojrzeć to miłość między dwoma mężczyznami jest bardziej męska, bo zamiast jednego mężczyzny bierze w tym udział co najmniej dwóch facetów, co czyni ten związek wolnym od pierwiastków żeńskich, a zatem 100% męskim.

2

@Ojciec5tkidzieci Potwierdzam, jestem tą samotną matką.

2

@tomek8756 Nieprawda. Ja na siłowni też bez przerwy obserwuje laski, więc rozumiem o co im chodzi.

20

Genialne


3

Lech ewidentnie zmęczony pucharami

0

@FcPortoFan1999 przegrana Lecha jednak lepsza

0

@FcPortoFan1999 wygadałem

0

Amica 0.05 xG u siebie z Widzewem

2

@Tasde Kary czasowe dla zawodnika z pola. Coś pomiędzy żółtą kartką a czerwoną. Po otrzymaniu "pomarańczowej kartki" otrzymujesz żółtą + schodzisz z boiska np. na 10 min.

4

Dobrze, że ten chłop zdążył z nogą, bo Lewy by pewnie nie trafił.

0

@cris27 Każdy jest w stanie wyeliminować City. Zawsze mogą sfrajerzyć jak z Realem, Monaco czy Totkami. Przecież to jest LM tam wszystko może się wydarzyć.

1

@shahman Na pewno jest najpiękniejszy, ale czy najlepszy to bym polemizował.

0

@Faro Czarnobyl

1

@FcPortoFan1999 Jedzie człowiek na mecz, który nie porywa. Marznie a na dodatek trzeba skrobać auto. No i ten piątek 20:30 trzeci raz z rzędu. No, ale dalej niepokonani u siebie.

9

@Kgorecki2500 Europosłem zdecydowanie, bo opinia publiczna ma cię głęboko, a kosisz ogromny hajs.

18

@Chucky Pierwsza zasada kultury. Przed przewróceniem stolika należy przy nim zasiąść.

9

@tbas Dlaczego usługa strzyżenia musi być opodatkowana, a usługa wyprawienia pogrzebu nie? Przecież to jest chore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?