Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM W konflikcie między Borkiem a Stanowskim jestem za konfliktem.
0
@Mezocyklon87 Mocno, ale celnie o Jakubiaku
0
@Herato Bartłomiej Wdowik po pierwszym, reszta zbędna.
1
Ale że Jagiellonia Adriana Siemińca będzie grała ładniej niż Barcelona Zabiegi to nikt się nie spodziewał.
@FcPortoFan1999
2
@barcanawieki Z Amazon Prime masz też dostęp do Prime Gaming i czasami fajne prezenty można odebrac.
8
@Cukson Siema. Mój dziadek miał taką sytuację i umarł. Pozdro.
4
Lewy obrońca Jagiellonii ma więcej strzelonych bramek niż cały ŁKS xD
0
Marciniak nie chciał żeby zbyt łatwo było, ale zapomniał że Wdowik został na boisku.
2
Stal Mielec to mem xD
2
I Legia od nich dostała 3 u siebie? XD
2
@Faro 20 mln brutto za jednego z najlepszych skrzydłowych świata to dużo?
11
@DaPidejpi To Ty postawiłeś tezę, że należy bronić granic kontynentu, więc czekamy na propozycję. W jaki realny sposób należy bronić linii brzegowej całego Morza Śródziemnego + granic lądowych?
Ja dam swoją. Linia brzegowa Włoch, Grecji i Chorwacji to razem jakies 27.000 km. Proponuję postawić 2700 niszczycieli co 10 km. Ewentualnie jednego żołnierza z pełnym ekwipunkiem co 100 metrów na każdej plaży.
10
@DaPidejpi
>jednej z najprostszych rzeczy
>zapewnić ochronę GRANIC kontynentu
XD
Morze Śródziemne to tylko jakieś 2,500,000 km kwadratowych. O granicach lądowych to nie ma już co pisać, bo np. Polska ma problem z ochroną granicy na której ma już gotową zaporę. Niewykonalna jest ochrona linii brzegowej UE bez niewyobrażalnych zasobów ludzkich i finansowych.
2
Czemu Gundo niewyczytany skoro to nagroda za sezon?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Laporta już zabrał nagrodę, sprzeda i cyk kolejna dźwignia będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zeko0 A w jego prime w Realu to robił Big Maczki jak dzieci.
4
Messi z amigosem wchodzi nawet
0
@Kgorecki2500 No i co z tego? Akurat tutaj Wielgus ma rację. Przecież inny skład Trybunału już orzeknie, że aborcja jest zgodna z konstytucją i nie ma żadnego problemu.
Przecież Trybunał Konstytucyjny uznał za sprzeczny z Konstytucją RP przepis Europejskiej Konwencji Praw Człowieka gwarantujący każdemu prawo do sprawiedliwego i publicznego rozpatrzenia jego sprawy w rozsądnym terminie przez niezawisły i bezstronny sąd ustanowiony ustawą (art. 6 ust. 1 EKPC - Prawo do rzetelnego procesu sądowego).
Tego typu wyroki TK to przecież jeden wielki wałek polityczny i TK głosuje po prostu pod narrację partii rządzącej, albo tak jak kolega niżej zauważył. Zmieni się skład TK i mamy zupełnie inne spojrzenie na sytuację.
0
Legia bilans 1:11 w ostatnich 4 meczach w Ekstraklasie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Sta(L) Mie(L)ec 2:0 ꓶegia Warszawa.
4
@Popitek12 Zmieniać rękę podczas walenia konia.
5
@WiernyKibic111 Wypraszam sobie. Ja zapłaciłem całe 0 złotych i oglądam.
0
Ale co łysy z Barcelony zagrał partidazo to jego.
0
Najlepsze zagranie Tchuameniego od czasu uderzenia w banery w konkursie rzutów karnych w finale Mundialu.
39
@MesQueUnClub96 To jest jeden z tych rzadkich momentów w którym piszesz coś wartościowego. Szacun Dodi.
2
@esem91 To Ty chyba nóg Robercika Lewandowskiego nie widziałeś.